جاذبه های گردشگری بالی

با ما همراه باشید تا شما را با انواع جاذبه های گردشگری و دیدنی های جزیره بالی اندونزی آشنا کنیم. بالی که مملو از سواحل زیبا، معابد باستانی و جاذبه های طبیعی است امروزه به یکی از مکان های توریستی معروف و محبوب در جهان تبدیل شده است. به همین دلیل در سالیان اخیر در میان گردشگران ایرانی نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این بخش تلاش داریم تا شما را با دیدنی ها و مکان های دیدنی بالی بیشتر آشنا کنیم و همچنین اطلاعات مفیدی که قبل از سفر به بالی نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم تا سفری خاطره انگیز به این جزیره رویایی را تجربه نمایید.

نقاط دیدنی بالی بسیار زیاد و متنوع هستند و از طرف دیگر تفریحات، سرگرمی ها و جاذبه های مختلف توریستی این جزیره نیز به گونه ای هستند که هر کسی از هر سنی و با هر سلیقه ای می تواند روزها، هفته ها و حتی ماه ها در این جزیره زیبای دل انگیز و رویایی اندونزی بماند و از آفتاب گرفتن در سواحل بالی، غواصی و شنا و انواع ورزش های هیجان انگیز آبی، سرگرمی ها و تورهای مختلف ورزشی در جنگل ها و کوهستان های زیبا و بکر آن، خرید در بهترین و مدرن ترین مراکز خرید و پاساژهای بالی، پارک آبی، موزه ها و شرکت در جشنواره ها و فستیوال های مختلف این جزیره، همه و همه موجب محبوبیت بسیار زیاد این جزیره نزد توریست های جهان شده است.    

از شما توریست های علاقه مند به تور بالی دعوت می کنیم تا برای آشنایی هر چه بیشتر با این جاذبه ها و نقاط دیدنی بالی، این بهشت گمشده با ما همراه باشید.