ایران

جهت اخذ ویزای ایران با ما تماس بگیرید.    02154712-02125712

ویزای ایران

  ویزای فرودگاهی ایران | ویزای بلند مدت ایران| ویزای چند بار ورود ایران

هفت قدم لازم همراه با جزئیات برای دریافت ویزا


قدم اول

پرکردن فرم

فرمی رسمی از اطلاعات شخصی ارسال شده از طرف شما به وزارت امورخارجه ارسال میشود که بر اساس آن به کنسولگری اجازه صدور ویزا را میدهد. لطفا از صحیح بودن اطلاعات فرم اطمینان حاصل کنید چون آنها بایستی اطلاعت گذرنامه شما را با مدارک و اسناد لازم برای صدور ویزا تطبیق دهند.

قدم دوم

اعلام وصول فرم

به منظور اعلام وصل فرم درخواست شما و بررسی مجدد اطلاعات ارسالی رایانامه ای برای تایید مجدد به شما ارسال خواهد شد. لازم بذکر است که این رایانامه به طور همزمان به وزارت امور خارجه نیز ارسال میشود. در صورتی که این رایانامه را دریافت نکردید حتما با ما در تماس باشید.

قدم سوم

پرداخت

هزینه خدمات مذکور .......  میباشد. شما صورتحساب را دریافت خواهید کرد ضمن اینکه دستورالعمل نحوه پرداخت همراه با رایانامه اعلام وصول برایتان ارسال شده است. لازم بذکر است که این پرداخت علاوه بر هزینه ای است که بایستی به کنسولگری جهت مهر گذرنامه پرداخت کنید. بر اساس نوع پرداختی که انتخاب میکنید هزینه انتقال وجه به ایران نیز به صورتحساب اضافه خواهد شد.

قدم چهارم

دریافت کد مجوز

در این مرحله نامه مجوز به همان کنسولگری که شما در فرم مشخص کرده اید ارسال خواهد شد. ما شما را از شماره مرجع نامه (کد مجوز صدور ویزا) مطلع خواهیم کرد که از طریق آن میتوانید ویزای خود را دریافت کنید. این کد تنها به مدت سه ماه از تاریخ صدورو فقط در کنسولگری مربوطه معتبر بود. در جریان باشید که امکان انتقال کد به کنسولگری دیگر با پرداخت هزینه لازم فراهم خواهد بود.

قدم پنجم

دریافت ویزا از کنسولگری

دراین مرحله میتوانید همراه با مدارک لازم جهت دریافت ویزا به کنسولگری مراجعه کنید.

مدارک لازم به شرح ذیل میباشند:

-گذرنامه (دارای حداقل شش ماه اعتبار)

-فرم تکمیل شده درخواست(قابل دریافت از طریق کنسولگری یا دانلود از سایت آنها)

-دو قطعه عکس با سایز گذرنامه (پوشش مو در بعضی از کنسولگریها برای خانمها الزامی است)

-هزینه صدور ویزا (متغیر بر اساس ملیت شما)

-کد مرجع مجوز شما.

همیشه مدارک لازم را با کنسولگری مربوطه مطابقت دهید چون ممکن است قوانین کنسولگریها تا حدودی متفاوت باشند. علاوه براین شما میتوانید ازطریق رایانامه نیز مدارک لازم را ارسال کرده و ویزای خود را دریافت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کنسولگری مربوطه در تماس باشید. فهرستی از کنسولگریهای ایرانی را میتوانید در اینجا بیابید.

قدم ششم

تایید دریافت ویزا

لطفا ما را از نتیجه مطلع کنید و اجازه دهید اطمینان حاصل کنیم ویزا بدون مشکل خاصی به دستتان رسیده است. اگر مشکلی وجود داشته باشد تا قدم آخر با شما خواهیم بود تا بتوانید ویزایتان را بدون دغدغه دریافت کنید. ما هرلحظه در تلاشیم تا کیفیت خدمات رسانی را از طریق پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان افزایش دهیم.

قدم هفتم

بازدید از ایران

علاوه بر این در طی سفر به ایران نیز همراهتان خواهیم بود. لطفا جهت هرگونه پرسش و کمک و هرگونه خدمات مورد نیاز با ما در تماس باشید. بعنوان مثال ممکن است بخواهید ویزایتان را در هریک از شهرهای ایران از طریق سازمان مربوطه تمدید کنید و ... .