logo
phone

تور بالی

بالی
قیمت توراز4,570,000تومان
مدت اقامت : 7 شب

تور بالی ویژه اردیبهشت 96

تاریخ شروع پکیج از : شنبه 1396/02/16

ایرلاین : قطر ایر وی

جزئیات بیشتر

بالی
قیمت توراز3,340,000تومان
مدت اقامت : 7 شب

تور 7 شب بالی با پرواز ماهان ویژه بهار 96

تاریخ شروع پکیج از : چهار شنبه 1396/02/27

ایرلاین : ماهان

جزئیات بیشتر

بالی
قیمت توراز5,320,000تومان
مدت اقامت : 7 شب

تور بالی سنگاپور ویژه بهار 96

تاریخ شروع پکیج از : پنجشنبه 1396/02/21

ایرلاین : قطر ایر وی

جزئیات بیشتر

چرا تور اندونزی

آیا دوست دارید که با تور اندونزی پاییز 95 و یا تور اندونزی نوروز 96 (تور لحظه آخری اندونزی و یا تور ارزان اندونزی) به این کشور جالب و شگفت انگیز سفر کنید؟ اصلا درمورد قیمت تور اندونزی چه می دانید؟ آیا به تور بالی علاقه مندید؟

اندونزی یکی از کشورهای شرق آسیا است که دارای صدها جزیره می باشد. یکی از معروفترین این جزایر بالی است که تور بالی یکی از پرطرفدارترین و مشهورترین تورهای اندونزی بشمار می رود. در صورتی که تمایل به رزرو تور اندونزی و یا هتل های اندونزی دارید، ما در خدمتتان هستیم.

جاذبه های گردشگری و تفریحی اندونزی

پارک پرندگان بالی

پارک پرندگان بالی

یکی از پارک های جزیره ی بالی پارک پرنگان بالی نام دارد.پارک پرندگان این جزیره که بیشتر از ۲۵۰ مدل و ۱۰۰۰ پرنده رو در خودش جای داده و همه ساله گردشگران زیادی رو از سراسر جهان به سمتش میکشد . موضوع مهم منحصر به فرد این مکان این است که شما میتوانید آزادانه در این مکان در لا به لای پرندگان باشید.لانه ها و تخم های پرندگان را میتوانید به چشم ببینید .شما با پیاده روی در این پارک انواع آواز پرنده ها به گوشتان رسیده و چمن ها و باغ و رودخانه نیز به چشمتان میخورد.همچنین بخش های مختلف این پارک به مناطق مختلف جهان از جمله مجمع الجزایر اندونزی و همچنین امریکا لاتین و آفریقای جنوبی تعلق دارد. باغ پرندگان بالیدر زمینی به مساحتدو هکتار از باغ های زیبا گرمسیریتشکیل شدهاست. همچنین در این پارک به جز پرندگان خزندگان هم وجود دارند که مثال آن از جمله مار پیتون، سوسمار، مارمولک، قورباغه، لاک پشت، و تمساح است. اگر به حیوانات به خصوص غذا دادن به پرندگان علاقه مند هستید فرصت بسیار مناسب خود را در پارک پرندگان بالی هرگز از دست ندهید.گردشگران میتوانند از بهترین جاذبه های گردشگری بالی در سفر با تور اندونزی دیدن کنند.

ادامه مطلب
معبد مادر بالی

معبد مادر بالی

معابدی که در بالی قرار دارند از جمله معبد مادر که در منطقه باساکی قرار گرفته اند و بزرگترین معبد هندو در بالی است. معبد مادر در ارتفاع 1000 متری از سطح دریا و در کوهپایه آتشفشان آگونگ در منطقه بساکی واقع گردیده است. معبد مادر مقدس ترین معبد در بالی و به اعتقاد هندوان قدیمی ترین معبد نیز در بالی می باشد.بازدید از معبد مادر صبحگاهان و قبل از رسیدن گردشگران توصیه می شود.مسافران و گردشگران تور بالی می توانند از جاذبه های گردشگری بالی دیدن نمایند.

ادامه مطلب
پارک آبی واتربوم بالی

پارک آبی واتربوم بالی

در یک مجموعه ی بسیار عالی در جزیره ی بالی شعبه ای از پارک های بین المللی واتربوم قرار دارد.این مجموعه ی بسیار بزرگ و زیبا دارای سرسره آبی و استخر ها و بازی برای کودکان، زمین بازی های متفاوتی مثل پینگ پنگ و فوتبال دستی میباشد.همچنین رستوران های متعدد برای محل آرامش و استراحت شما و خانواده هایتان وجود دارد. ساعات تفریحی واتربوم از 9 صبح تا 8 شب میباشد. و شما نفری 23 دلار برای ورود خود به این مجموعه برای مدت یک روز کامل باید پرداخت کنید. اگرچه میتوانید بلیط های دو سه روزه تهیه کنید که قیمتش اندکی ارزانتر شود.بعد از آن که بلیطتان را خریدید اکانتی برای شما باز خواهد شد که از آنجا حمل پول همراهتان ممنوع میباشد. شما میتوانید مبلغی در اکانتتان برای خوراکی و یا استفاده تان برای برخی بازی های پولی به شکل سپرده در حساب خود ذخیره کنید. لازم به ذکر است که شما برای استفاده از سرسره های آبی و استخر ها هیچ مبلغی را پرداخت نخواهید کرد. و تیوپ برای استفاده در سرسره های آبی بسیار فراوان است.فقط باید دقت کنید برای استفاده تان از سرسره از تیوپ همرنگ خودش استفاده کنید. شما چنان تفریحات شگفت انگیز و هیجانی را میتوانید در این مکان تجربه کنید که یک روز کامل را برای تفریحتان کم خواهید آورد.در سفر با تور لوکس بالیاز جاذبه های گردشگری بالی دیدن کنید.

ادامه مطلب
آبشار گیت گیت بالی

آبشار گیت گیت بالی

یک مقصد توریستی زیبا در شمال بالی آبشار گیت گیت بالی نام دارد که در منطقه فلات با ارتفاع حدود 35 متر واقع شده است.صدای آبشار در اطراف طبیعت جذاب و شگفت انگیز است و آن را از جاذبه های دیگر جدا میسازد. برای آرامش بیشتر و تمرکز ذهنی خود میتوانید به دیدن این مکان بروید و در آنجا به آرامش لازم با گوش دادن به صدای آبشار برسید. برخی از مزارع حفاظت از جنگل باران به همراه خودش دارد و در این محل ها اغلب میمون های وحشی برای دریافت آب از آبشار دیده میشوند. نزدیک ترین منطقه شهری بهآبشار گیت گیت بالی، منطقه سینگارایا است که ده کیلومتر با این آبشار فاصله دارد.‌ منطقه سینگارایا، پایتخت سابق بالی است که بخش شهری بالی در آن قرار گرفته بوده است. با گسترش گردشگری در بالی، دن پاسار اعتبار بیشتری پیدا کرده است. ابشارها در بالی یکی از مشهورترین مناطق توریستی در بالی هستند که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.در سفر به تور اندونزی از جاذبه های گردشگری بالی دیدن کنید

ادامه مطلب
معبد لوط بالی

معبد لوط بالی

در 45 کیلومتری کوتا و در سواحل غربی جزیره بالی بر فراز شبه جزیره کوچکی که به هنگام مد ارتباط خود را با خشکی از دست داده و تبدیل به جزیره ای زیبا گردیده معبدی افسانه ای به نام تانالوت واقع شده است و مسافران و گردشگران بالی فقط در صورتی میتوانند از این معبد دیدن نمایند که دریا در حالت مد باشد.این معبد افسانه ای از یک سنگ خاموش در جزیره بالی تشکیل شده است.هر روز این تخته سنگ نشسته در ساحل بر اثر جزر و مد به درون اقیانوس می رود و دوباره در ساحل اقیانوس پدیدار می شود . این معبد را مکان مناسبی برای پرستش خدای دریا در جزیره بالی می دانند. به این دلیل که کشیش Nirartha در قرن 15 هنگام سفر خود این تخته سنگ را دیده و مکان مناسبی برای استراحت یافته و شب را در جزیره سپری کرده و این جزیره را معبد لوط نامیده.معبد لوط یکی از معابد هفت دریا در اطراف سواحل بالی می باشد.مسافران و گردشگران تور بالی می توانند از جاذبه های گردشگری بالی دیدن نمایند.

ادامه مطلب
غواصی تولامبن بالی

غواصی تولامبن بالی

در شمال شرقی شهر بالی غواصی تولامبن بالی قرار دارد. درست در شرقی ترین نقطه ی تولامبن، مشهور ترین سایت غواصی جزیره ی بالی، با دیواره ی 6 متری تولامبن غواصانش را صدا میکند.این دیواره پوشیده شده از مرجان های بی نظیر با قدمت هزار ساله میباشد در عمق 27 متری همین دیواره گرگانیایی به چشم میخورد که احتمالا عکس هایش را در مجله ها دیدید.گرگانیای عظیم الجثه 3 متر و نیم ارتفاع و 2 متر عرض دارد و دارای رنگ صورتی میباشد و تا به حال میلیون ها نفر از سراسر جهان مشتاق آن بوده اند. مانتاری ها از میزبانان شما خواهند بود که از آب های عمیق اقیانوس آرام آمده اند.شما میتوانید در طول سال به غیر از دسامبر تا مارس به دیدارشان بروید.در سفر با تورهای اندونزی از جاذبه های گردشگری بالی دیدن کنید

ادامه مطلب
کلبه بهشت پنهان بالی

کلبه بهشت پنهان بالی

کلبه بهشت پنهان یکی از بهترین تفریحگاه هایی است که در جزیره ی بسیار زیبای بالی قرارگرفته است. اقیانوس زیبایی در اینجا قرار دارد که می توانید از دریای صاف، ساحل مرجانی دیدن کرده و چشمانتان از آبشار های جذاب دیدنی، درختان خرما، باغ های پر از گل های زیبا وکوه های آتشفشانی لذت ببرد. استخری در وسط این مکان دیدنی قرار دارد که اطراف آن مجسمه هایی به سبک سنتی وجود دارد که بیانگر تاریخی بودن اندونزی، این کشور هزار جزیره است. ماهی های گوناگون و زیبایی در دریا و استخر قرار گرفته است .می توانید از رستوران های کنار این ساحل جذاب و دیدنی استفاده کرده و همزمان با میل نمودن غذاهای لذیذ از منظره طبیعی و دل انگیز لذت ببرید.همچنین شما می توانید در کلبه بهشت پنهان دوچرخه کرایه کنید و با دوچرخه سواری از مکان چشم نواز لذت ببرید. در نزدیکی این مکان دیدنی روستاییانی زندگی می کنند که از خصوصیات بارز آن ها مهمان نوازیشان در برخورد با گردشگران است.گردشگران و مسافران می توانند از جاذبه های گردشگری بالی در سفر با تور اندونزی دیدن نمایند.

ادامه مطلب
ساحل سانور بالی

ساحل سانور بالی

یکی از بهترین دیدنی های بالی اندونزی ساحل سانور بالی میباشد.این ساحل زیبا مناسب شنا کردن، آفتاب گرفتن و تفریحات آبی فراوانی است.و صندلی های حمام آفتاب هم در این ساحل وجود دارد.در این ساحل معروف 5 کیلومتر طول ساحل شنی سفید دارای هتل های بزرگ و استراحت گاه های مدرن برای گردشگران عزیز میباشد.رستوران های خوب سواحل سانور بالی توسط اروپاییان ساخته شده است. بهترین رستورانسواحل سانور بالی، رستوران ویلیج کوچینای ایتالیایی است. این رستوران از ساعت 11 صبح تا 23 شب آماده پذیرایی از ساحل دوستان است. در صورتی که دوست دارید از دکوراسیون اسیایی در هنگام استراحت درسواحل سانور بالی استفاده کنید رستوران چار مینگ یک چنین حالتی دارد. در ضمن نکته ی جالبی که درباره این ساحل باید بگویم این است که بعضی از مردم جزیره بالی این ساحل را با نام مستعار “خروپف” می شناسند چون این ساحل از آرامش خاصی برخوردار می باشد.برای دسترسی به این ساحل زیبا شما میتوانید حدود 30 دقیقه مسافت از فرودگاه بین المللی طی کنید تا به زیباترین خط ساحلی این منطقه برسید. نگران نباشید درتورهای بالیشما به ساحل سانور می رسید و از زیبایی های آن دیدن میکنید.در سفر با تور اندونزی از جاذبه های گردشگری بالی دیدن کنید.

ادامه مطلب
منطقه توریستی کوتا بالی

منطقه توریستی کوتا بالی

دهکده ای محلی جذاب به اسم کوتا در بالی برای جوان ها به حساب می آید. ساحلی محبوب و دوست داشتنی برای موج سواری وجود دارد و چون به سمت غرب است غروب های بسیار زیبا و جذابی دارد. این منطقه پر از رستوران های متفاوت با غذاهای بی نظیر مغازه ها و امکانات دیگر برای توریست هاست. هنرمندان زیادی هم هستند که در کوتا برای توریست ها موسیقی محلی بالی مینوازند.برای شادی و آرامش و لذت بردن از لحظه لحظه ی سفرتان به اندونزی و جاذبه های گردشگری بالی دیدن از منطقه ی توریستی کوتا را هرگز از دست ندهید. غروب آفتاب در بیشتر فصل‌های سال در بالی، حدود ساعت شش عصر است. امکانات رفاهی دیگری از جمله ورزش‌های آبی، قایق سواری، کایاک سواری (قایق یک نفره)، و... نیز در این منطقه وجود دارند. برای تمام این ورزش‌ها، مغازه‌های فروش وسایل یا کرایه آنها وجود دارد.منطقه توریستی کوتا بالیبرای شنا و موج سواری ساخته شده است. به دلیل کم تر بودن قیمت،‌این منطقه، توریست‌های زیادی به این منطقه رفت و آمد می‌کنند. رستوران‌های ساحلیمنطقه توریستی کوتا بالینیز تا دیروقت باز هستند. یکی از خیابان‌های اطراف این منطقه نیز دارای کافه‌های بیست و چهار ساعته است که مخصوص برنامه‌های شبانهمنطقه توریستی کوتا بالیمیباشد. هنرمندان محلی بسیار زیادی درمنطقه توریستی کوتا بالیهستند که در این برنامه‌های شبانه اقدام به اجرای برنامه می‌کنند.در سفر به تور اندونزی از جاذبه های گردشگری بالی دیدن نمایید

ادامه مطلب
دنیای زیر آب بالی

دنیای زیر آب بالی

قرار گرفتن بالی در میانه گستره نامحدود دو اقیانوس هند و آرام که بیش از 35 درصد از کل مناطق مرجانی جهان را در خود پوشش داده و باعث ایجاد یکی از زیباترین و غنی ترین و پرطرفدارترین نقاط غواصی جهان در جزیره بالی گردیده است.غواصان از سراسر جهان از مبتدی تا ماهر هر کدام در آبهای جزیره بالی تجربه جدیدی را کسب خواهند نمود.مسافران و گردشگران تور لوکس بالی می توانند از جاذبه های گردشگری بالی دیدن نمایند.

ادامه مطلب
موزه بالی

موزه بالی

موزه بالیموزه بالی یکی از زیباییهای بالی و از بهترینهای اندونزی است. موزه بالی مجموعه ای باشکوه از عروسک های خیمه شب بازی، ماسک های نقاشی شده و حکاکی های مزین، ظروف سفالی و منسوجاتی برای برخی هنرمندان اهل بالیکه معروف هستند دارد.مسافران و گردشگرانتور بالیمی توانند ازجاذبه های گردشگری تور بالیدیدن نمایند.

ادامه مطلب
بانجی جامپینگ بالی

بانجی جامپینگ بالی

تجربه ای فراموش نشدنی, پریدن از ارتفاع 60 متری برای آنهایی که به دنبال هیجان و ماجراجویی میاشند. دیدن منظره ی بسیار رویایی بالای سکو تا سطح آب و احتمال جالب تماس کوتاه شما با آب در انتهای مسیر. اگر به دنبال هیجانات و کارهای خارق العاده شگفت آور هستید که آدرنالین خونتان را بالا ببرد بانجی جامپینگ بالی را هرگز از دست ندهید.امکان پرش شما در شب و زیر نور ماه و برگزاری جشنی کوچک به افتخار زنده بودنتان برای شما و همراهانتان وجود دارد. همچنین هنگام پرش از شما فیلم ها و عکس هایی تهیه میکنند که در آخر به صورت دی وی دی آن را به شما هدیه میدهند. و حتی میتوانید تی شرت بانجی جامپینگ را از آن ها دریافت نمایید. قبل از پرش به شما بیمه نامه میدهند و بعد از آن گواهینامه ی شجاعتتان را خواهید گرفت. همچنین دارای مربی نیوزلندی بوده و استاندار ایمنی تجهیزات دارند.کسانی که قبلا بانجی جامپینگ را تجربه کرده اند قطعا نمیتوانند بانجی جامپینگ در بالی را از دست بدهند. پرواز از بالای همچین منظره ای اصلا اتفاقی نیست که به این زودی ها تکرار شود.تجربه ی چنین پروازی میتواند رویای خیلی ها باشد.پرش از این ارتفاع برای همه آزاد است.به جز افرادی که ناراحتی قلبی دارند . در حین پرش احتمالاً بتوانید دست خود را به چشمه زیبای زیر پای خود بزنید. بعد از سقوط آزاد، کش بانجی جامپینگ چند بار شما را بالا و پایین خواهد کرد و زمانی کوتاه شما بالای این دریاچه زیبا باقی خواهید ماند.اگر دندان هایتان ناسالم و خالی هستند هرگز بانجی جامپینگ نروید زیرا خالی بودن دندان‌ها باعث خواهد شد که فشار هوای زیادی به آنها وارد شود و درد وحشتناکی بعد از بانجی جامپینگ تجربه کنید. پس سعی کنید اگر می‌خواهید ازبانجی جامپینگ بالیاستفاده کنید، مراقب دندان‌های خود باشید. در آخر بگویم بانجی جامپینگ برای افرادی که مکان آن را بلد نیستند.ساده نخواهد بود.گردشگران و مسافران در سفر باتور اندونزیمی توانند از بهترینجاذبه های گردشگری بالیلذت ببرند.

ادامه مطلب
معبد اولا واتو بالی

معبد اولا واتو بالی

یکی از معابد بسیار زیبا و رویایی بالی واقع در جنوبی ترین نقطه ی بالی در کرانه های صخره ای بر فراز موج های خروشان اقیانوس هند ‌، معبد اولا واتو بالی نام دارد.دیدن از این معبد را هنگام غروب خورشید به شما توصیه میکنم. هنگامی که آتش سوزان خورشید در دل آرام دریای بیکرانش آرام میگیرد و آرامش وصف ناپذیری را به شما القا میکند.در این معبد میمون های فراوانی زندگی میکنند که به زیبایی این مکان می افزاید.همچنین رقص معروف زیبایی به نام کچک دنس هنگام غروب نور خورشید در این معبد انجام میشود. به هرحال دیدن از این معبد زیبا را از دست ندهید.کسانی که از دیدن غروب لذت بخش و آرام خورشید لذت میبرند و کسانیکه به دنبال سکوت هستند در سفر با تور های اندونزی هرگز جاذبه های گردشگری بالی و معبد اولا واتو بالی را از دست ندهند.آرامش این معبد هنگام غروب خورشید وصف ناپذیری به خصوصی دارد.با سفر به تور اندونزی از جاذبه های گردشگری بالی دیدن کنید

ادامه مطلب
پارک فیل های بالی

پارک فیل های بالی

پارک فیل های بالی که توسط وزیر گردشگری اندونزی سال 2000 در جزیره ی بالی افتتاح شده عضو رسمی ترین انجمن جهانی باغ وحش شناخته شده و طبق آن استانداردهای بین المللی برای مراقبت و حمایت از حیوانات فعالیت میکنند. این پارک بهترین پارک جهانی فیل ها شناخته شده پارک فیل های بالی در زمینی به مساحت 2 هکتار ساخته شده و هر سال گردشگران زیادی را سمت خودش جذب میکند. اگر به فیل ها علاقه مند هستید دیدن از این پارک زیبا را از دست ندهید. میتوانید با فیل ها عکس بگیرید و حتی فیل سواری کنید هم در خشکی و هم در دریاچه و رودخانه. برنامه هایی که آنجا خواهید دید عبارتند از: نمایش فیل ها و نشان دادن چکونگی حمام کردن فیل ها، نحوه ی آموزش حمام فیل ها و مهارت های آن در عملیات جنگلبانی.در بخش فیل سواری در پشت فیل ها یک سواربر به مدت زمان 1 ساعت شما را به گردش گری در مناطق بکر و دست نخورده جنگل میبرد.و بعد از فیل سواری به باغ برگردانده و با نهار و میوه های استوائی پذیرایی خواهید شد. این پارکهرروزهاز 8 صبح تا 6 بعد از ظهر برای عموم باز است.در سفر با تور اندونزی از جاذبه های گردشگری بالی دیدن کنید

ادامه مطلب
سواحل نوسا دوآ بالی

سواحل نوسا دوآ بالی

اگر به دنبال بهترین هتل هاو لوکس ترین مکان ها در جزیره ی بالی میگردید, گردش و دیدن از سواحل نوسا دوآ بالی رو هرگز از دست ندهید. نوسا دوآ که جزیره ی دوم نام گرفته و به انتهای جنوبی جزیره ی بالی متصل شده از دنیای روستایی جزیره ی بالی خارجتان کرده و شمارا وارد دنیای لوکس و حیرت انگیز خود خواهد کرد.میتوانید از بهترین هتل های جهان, لوکس ترین رستوران ها در این مکان لذت ببرید.به دلیل لوکس بودن این مکان همیشه کنفرانسها و جلسات سیاسی در آنجا برگزار میگردند. همچنین این مکان دارای بهترین زمین های گلف, هتل ها و کشتیهای تفریحی رویایی میباشد.اگر به دنبال آرامش شبیه رویاهایتان هستید هرگز دیدن از سواحل نوزا دوآی بالی را از دست ندهید.اگر به دنبال زیبایی هستید این سواحل یکی از بهترین و زیباترین سواحل جهانی میباشد که در رده ی جهانی مقام پنجم گرفته است.همچنین در این مکان دیدن از معبد زیبای اولا واتو را از دست ندهید. سواحل نوسا دوآ برای افرادی که حوصله ی فضای باز را ندارند و به دنبال آرامش و استراحت هستند بسیار فضای خوبی میباشد. شما میتوانید بهترین آرامش را از سواحل نوسا دوآ بگیرید زیرا آرامشو سکوت در این سواحل موج میزند. کسانی که در سواحل نوزا دوآ بالی اقامت دارند قطعا برای استراحت و به دور ازشلوغی و هیاهو بودن به این مکان راهی شده اند. همچنین خدمات ماساژ در این مکان برای شما فراهم خواهد بود.به جز معبد اولا واتو مکان باستانی دیگری در این سواحل وجود ندارد.زیبایی های طبیعی بالی هم در بخش های شمالی قرار گرفته اند از گوشه و کناره های سواحل نوسا دوآ هم صدای دلنشین موسیقی به گوش میرسد و بوی خوشمزه ی غذاهای شرقی را حس خواهید کرد. هرگز دیدن از سواحل نوسا دوآ را از دست ندهید.گردشگران و مسافران در سفر با تور اندونزی می توانند از بهترین جاذبه های گردشگری بالی لذت ببرند.

ادامه مطلب
کنیتا مانی بالی

کنیتا مانی بالی

در این منطقه دریاچه بسیار زیبایی قرار دارد به نام باتور که در میان دو آتشفشان کنیتا مانی و آگونگ می باشد. نکته قابل توجه این است که این دو آتشفشان هنوز فعال بوده و بومیان این منطقه از گدازه ها و سنگ های سرد شده این آتشفشان برای ساخت منازل خود استفاده می کنند.مسافران و گردشگران تور لوکس بالی می توانند از جاذبه های گردشگری بالی دیدن نمایند.

ادامه مطلب
معرفی بالی

معرفی بالی

بالی جزیره ای کوچک از بزرگترین مجمع الجزایر جهان یعنی کشور اندونزی می باشد. این جزیره دو اقیانوس آرام و هند را به هم پیوند داده است. بالی جمعیتی حدود 3 میلیون نفر دارد که قریب به اتفاق ساکنان آن اهل اندونزی می باشند اما به دلیل رشد فراوان صنعت توریست در سالهای اخیر بسیاری از استرالیا و اروپا هم به این جزیره مهاجرت نموده و در بالی کار و زندگی می کنند.کعبد مادر، معبد اولاواتو، معبد تانالوت، معبد لوط، موزه بالی، غواصی در بالی، دنیای زیر آب در بالی، کنیتا مانی ،فصول سفر به بالیاز اکتبر تا آوریل فصول بارانی و ماه می تا سپتامبر فصول گرم در بالی محسوب می شودمسافران و گردشگران تور لوکس بالی میتوانند از جاذبه های گردشگری بالی دیدن نمایند.

ادامه مطلب
منطقه ی توریستی جیانیار بالی

منطقه ی توریستی جیانیار بالی

اغلب گردشگران به خاطر غذاهای دریایی متفاوت و خاص این منطقه به منطقه ی توریستی جیانیار بالی میروند. اما چیزهای بهتری هم مثل خرید کردن در این مکان وجود دارد.در این مکان هنر سفالگری بالینزی را میتوان از نزدیک مشاهده کرد. کمی آنسوتر ویند سرفهای دست ساز را در کنار ویوبردهای بسیار گرانقیمت غربی میتوانید تهیه کنید. مرکز قدرت و پادشاهی بالی زمانی شهر جانیار بوده است.تخصص مردم جیانیار بافتن نوعی پارچه به نام ایکات است که مردم بالی به صورت سنتی آن را می پوشند. بسیاری از کارخانه ها برای توریست ها تورهای داخلی اجرا میکنند. ساختمان‌هایی که در این منطقه باقی مانده اند، نشان دهنده پادشاهی بودن این منطقه نیز دارد. ساختمان‌هایی که در نزدیکی رستوران‌های این منطقه قرار دارند، نیز دارای زیبایی‌های باشکوهی هستند. منطقه توریستی جیانیار بالیدارای صنایع دستی خوب هست. در بین صنایع دستی، سفالگری گستردگی بیشتری در بین مردم این منطقه دارد. تخصص اصلی دیگر مردم این منطقه نیز بافتن نوعی پارچه به نام ایکات است. ایکات یکی از بهترین اجناس پارچه است که کارخانه‌های نساجی و پوشاک اندونزی از آن استفاده می‌کنند. پارچه ای محکم و بادوام که قیمت مناسبی نیز دارد.حتماً نام ایکات که یک شرکت پوشاک ایرانی است به گوشتان خورده است. ریشه کلمات ایکات از پارچه‌های بافته شده درمنطقه توریستی جیانیار بالیآمده استدر سفر با تور اندونزی از جاذبه های گردشگری بالی دیدن کنید

ادامه مطلب
پارک برات بالی

پارک برات بالی

پارک ملی برات بالی واقع در نوک غربی جزیره تاسیس شده ی سال 1941 است, این پارک دربرگیرنده ی جنگلهای حرا, دشت های انبوه و پوشش گیاهی دریایی, صخره های مرجانی, سواحل شنی و دریاهای کم عمق میشود. شبهجزیرهیپراپاتآگونگ ، باپیادهروهایوسیعخود ، آسانترینبخشقابل دسترس این پارک میباشد. پارک برات بالی زیباترین بهشت طبیعی میباشد. اگر به جنگل های بارانی و فضای سبز طبیعی, قدم زدن ها و پیاده روی های عاشقانه و رومانتیک علاقه مندید پارک بالی بهترین مکان برای رویاسازی هایتان میباشد شما میتوانید با سفر به همراه تور اندونزی از مکان های گردشگری جزیره ی بالی به خصوص پارک برات آن دیدن کنید. این مکان میتواند برای گرفتن عکس های هنری در کنار هم و یا حتی نویسندگی و ایجاد هزار اثر هنری از خودتان و نقاشی به همراه بوم و تابلو های هنری شما را به وجد بیاورد و یا به همراه خانواده و کودکانتان برای استراحت پارک برات بالی را از دست ندهید.مسافران در سفر با تور اندونزی می توانند از معروف ترین جاذبه های گردشگری بالی بازدید کنند.

ادامه مطلب
غواصی در بالی

غواصی در بالی

مردم سرزمین بالی از تبار نژادی ماقبل تاریخ هستند که از راه خاک اصلی قاره آسیا به مجمع الجزایر اندونزی کوچ کردند.اندونزی از 17000جزیره تشکیل شده که از این تعداد 6000 جزیره مسکونی است.این جزایر در حدود 15 درصد از کل پوشش مرجانی جهان را در بر گرفته است.مسافران و گردشگران تور بالی می توانند از جاذبه های گردشگری بالی دیدن نمایند.

ادامه مطلب
ساحل جیمباران بالی

ساحل جیمباران بالی

این ساحل زیبا موج هایی زیبا همراه با غروب و طلوع دل انگیز خورشید دارد که باعث شده گردشگران لحظه های بی نظیری در این مکان داشته باشند.ساحل جیمباران بالی یکی از دیدنی های بالی اندونزی به دلیل غذاهای دریایی اش بسیار معروف شده.گردشگران به خاطر غذاهای گوناگون به این مکان زیاد سر میزنند. در این ساحل هتل های بین المللی پنج ستاره و انواع گوناگون رستوران های غذای دریایی فراوان است.ساحل شنی سفید رنگ جیمباران بسیار آرامش بخش و دلپذیر است که برای شنا کردن امنیت بسیاری دارد. این مکان همچنین برای آفتاب گرفتن و ورزش های آبی مکان بسیار مناسبی میباشد. شما میتوانید در شب برای صرف شام در کنار رستوران های ساحلی با دیدن منظره ی زیبای دریا و ساحل از لحظه لحظه ی خود لذت ببرید. یکی از بهترین جاذبه های گردشگری بالی و اندونزی ساحل جیم باران است.در سفر با تور اندونزیاز جاذبه های گردشگری بالی دیدن کنید.

ادامه مطلب
آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 4,750,000تومان تور مسکو و سنت پترزبورگ  تابستان96
تور مسکو و سنت پترزبورگ تابستان96
قیمت توراز 1,990,000تومان تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
قیمت توراز 1,345,000تومان تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
قیمت توراز 820,000تومان تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
قیمت توراز 830,000تومان تور ارمنستان ویژه 1  خرداد 96
تور ارمنستان ویژه 1 خرداد 96
قیمت توراز 950,000تومان تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96