تور وارنا

ایرلاین : ترکیش

تور 6شب و 7روز بلغارستان وارنا

تاریخ شروع پکیج از : 1403/03/01
قیمت از : 177,345,000 تومان

وارنا

سبک سفرتان چیست؟

جاذبه های گردشگری و تفریحی وارنا

چرا تور وارنا

تور وارنا بلغارستان

را می توان برای تمام سلیقه ها مناسب دانست. شهر وارنا سومین شهر بزرگ بغارستان و بزرگترین شهر ساحلی این کشور در کرانه دریای سیاه است که جاذبه های فراوانی برای گردشگران و مسافران تور تابستان و پاییز وارنا دارد.

محبوبیت تور وارنا در سالهای اخیر بین مردم ایران و جهان دو چندان شده است.زیبایی های این شهر ساحلی ؛ هتل های لوکس و خوردنی های منحصر به فرد در کنار تفریحگاه های ساحلی بسیار زیبای وارنا سبب شده تور تابستان وارنا در کنار تور بهار و پاییر وارنا همواره یکی از گزینه های اصلی گردشگران برای تفریح و همچنین آرامش در تعطیلات مختلف باشد. به صفحه دیدنی های وارنا بغارستان رجوع کنید تا با زیبایی ها و جاذبه های این شهر بیشتر آشنا شوید.

وارنا دارای فرهنگ و تاریخ غنی و از نظر اقتصادی نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد. موزه ها و آثار تاریخی و هنری متعدد در این شهر ساحلی در کنار تفریحگاه های فراوان ، علاقه مندان زیادی را ترغیب به سفر با تور وارنا می کند.یکی از این جاذبه های تاریخی کلیسای وارنا است که به نوعی نماد این شهر تفریحی و توریستی نیز محسوب می شود.

آنقدر تنوع تفریحات و زیبایی های وارنا زیاد است که کمتر کسی را میبابید که یکبار مسافر تور وارنا بوده و از آن به عنوان یکی از بهترین مسافرت های خود یاد نکرده باشد.یکی از خاصیت های تور وارنا این است که هم برای جوانان مناسب است و هم می توان در کنار خانواده اوقات خوشی را در این شهر زیبای بلغارستان سپری کرد.

قیمت تور وارنا

قیمت تور وارنا همانند دیگر تورها بستگی به فصل ، هتل و موارد دیگر دارد.اما آژانس الماس نشان این اطمینان را به شما می دهد که اگر به دنبال تور ارزان وارنا و یا تور لحظه آخری وارنا بلغارستان هستید حتما خواسته ها و انتظارات شما را با برگزاری تور ارزان وارنا برآورده نماید.

آژانس الماس نشان مجری انواع تور بلغارستان ، تور وارنا و تور ترکیبی وارنا صوفیا با سالها تجربه آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مسافران و گردشگران عزیز می باشد. تور لوکس وارنا مناسب افرادی است که قصد دارند تعطیلات خود را در آرامش کامل و در لوکس ترین هتل های وارنا همراه با بی نظیرترین برنامه های تفریحی سپری نمایند.

اگر قصد سفری خاطره انگیز با تور وارنا در تابستان و شهریور ماه را دارید با مشاوران آژانس الماس نشان تماس بگیرید.

آفر های ویژه الماس نشان