تور کوالالامپور و سنگاپور

ایرلاین : ماهان
2 شب

تور 4شب کوالالامپور 3شب سنگاپور ویژه تابستان98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/06/02
قیمت از : 8,030,000 تومان
ایرلاین : ماهان
7 شب

تور 7شب کوالالامپور ویژه تابستان 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/06/02
قیمت از : 5,800,000 تومان

کوالالامپور و سنگاپور

جاذبه های گردشگری و تفریحی کوالالامپور و سنگاپور

چرا تور کوالالامپور و سنگاپور

تور کوالالامپور و سنگاپور:

آیا می خواهید تور کوالالامپور سنگاپور پاییز و یا تورکوالالامپور سنگاپور نوروز را رزرو و با تور لحظه آخری کوالالامپور سنگاپور (تور ارزان مالزی سنگاپور) سفر و از قیمت تورسنگاپور مالزی مطلع شده و با استفاده از تورهای ترکیبی از این دو کشور دیدن کنید؟

تور کوالالامپور و سنگاپور یکی از تورهای ترکیبی است که از طریق آن از دو شهر و دو کشورمختلف می توانید دیدن کرده و از جاذبه های گردشگری آنها لذت ببرید. سنگاپور کشور کوچکی است در مجاورت کشور مالزی. تنها همسایگان این کشور مالزی و اندونزی هستند. نام این شهر در زبان سانسکریت بمعنای "شهر شیر" می باشد. این شهر دارای یکی از اقتصاد های قدرتمند جهان است و صنعت توریسم آن بسیار مهم و در حال پیشرفت بوده است. 


جاذبه های تور کوالالامپور و سنگاپور:

وجود جاذبه های فراوان توریستی در سنگاپور از قیبل: منطقه اورچارد رود، باغ وحش، باغ پرندگان جورونگ، جزیره گردشگری سنتوزا و پارک تفریحی یونیورسال استودیو موجب محبوبیت هر چه بیشتر این شهر شده است بطوریکه بسیاری از هموطنان ما که علاقه مند به سفر به سنگاپور هستند و تمایل دارند که جاهای دیدنی سنگاپور را ببیند.

زبانهای رسمی سنگاپور انگلیسی، مالایی، چینی و تامیلی هستند. در ضمن آب و هوای این شهر گرم و استوایی است. این شهر مردمانی مهربان و مهمان نواز دارد. 

جهت اطلاع از وضعیت آخرین شرایط و نرخ تور ترکیبی کوالالامپور سنگاپور و رزرو هتل در این شهر می توانید بر روی پکیج های مربوطه کلیک نمایید. 

آفر های ویژه الماس نشان