تور کوالالامپور

ایرلاین : ماهان
7 شب

تور کوالالامپور و سنگاپور تیر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/04/11
قیمت از : 3,895,000 تومان
ایرلاین : ماهان
7 شب

تور کوالالامپور و پنانگ ویژه تیر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/04/11
قیمت از : 2,990,000 تومان
ایرلاین : ماهان
7 شب

تور کوالالامپور ویژه تیر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/04/11
قیمت از : 2,370,000 تومان
ایرلاین : ماهان
7 شب

تور ترکیبی کوالالامپور و لنکاوی ویژه تیر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/04/11
قیمت از : 3,825,000 تومان

کوالالامپور

جاذبه های گردشگری و تفریحی کوالالامپور

چرا تور کوالالامپور

درباره تور کوالالامپور:

اگر می خواهید تور کوالالامپور پاییز، تور کوالالامپور زمستان و یا تورکوالالامپور نوروز را رزرو و با تور لحظه آخری کوالالامپور (تور ارزان کوالالامپور) سفر و از جدیدترین آفرها قیمت تور کوالالامپور مطلع شوید، با ما همراه باشید.

کوالالامپور پایتخت قدیم کشور مالزی و بزرگترین شهر این کشور است. با داشتن مناطق دیدنی، این شهر از دیرباز در کانون توجه جهانگردان بوده و تور کوالالامپور امروزه یکی از پرطرفدارترین تورهای مالزی است.  

امروزه پایتخت جدید اداری مالزی شهر پوتراجایا است ولی کوالالامپور همچنان یکی از جذاب ترین شهرهای این کشور است. فرودگاه جدید این شهر یکی از زیباترین و بهترین فرودگاه های آسیاست. 

قیمت تور کوالالامپور:

قیمت تور کوالالامپور در فصل های مختلف سال متغیر است و البته وابسته به زمان سفر، هتل مورد نظر شما، پرواز کولالامپور (از تهران و یا سایر شهرها) و همچنین برخی شرایط دیگر است. خوشبختانه به این دلیل که جهت سفر به کوالالامپور ویزا لازم نیست، توریست های ایرانی می توانند از تور های لحظه آخری کوالالامپور استفاده و با بهترین قیمت به این شهر سفر کنند.

این شهر دارای آب و هوایی استوایی است و در کنار کوهستان های "تیتی وانگسا" قرار دارد. کوالالامپور دارای جاذبه های مختلفی است از جمله: برج مخابراتی کوالالامپور، برج های دوقلو پتروناس، پارک آبی کوالالامپور، دریاچه تیتی وانگسا، موزه ملی، سنترال مارکت (بازار مرکزی) ، میدان مردکا، کاخ ملی، معبد سری مهاماریامامن.

این شهر دارای امکانات پیشرفته حمل و نقل است و در زمان اقامت در کوالالامپور می توانید از اتوبوس های جدید و مدرن، مونوریل و مترو می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت تور کوالالامپور و آفرهای ویژه و لحظه آخری کوالالامپور می توانید از همکاران ما در آژانس مسافرتی الماس نشان کمک بگیرید.

آفر های ویژه الماس نشان