تور کوالالامپور و پنانگ

ایرلاین : ماهان
2 شب

تور 4شب کوالالامپور 3شب پنانگ ویژه 16 آبان 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/08/16
قیمت از : 6,180,000 تومان
ایرلاین : ماهان
1 شب

تور 7شب کوالالامپور ویژه 16 آبان 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/08/16
قیمت از : 5,120,000 تومان
ایرلاین : ماهان
7 شب

تور 7شب کوالالامپور ویژه 18 و 20 آبان98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/08/18
قیمت از : 5,210,000 تومان
ایرلاین : ماهان
2 شب

تور 4شب کوالالامپور 3شب پنانگ ویژه 13 آبان 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/08/13
قیمت از : 6,260,000 تومان
ایرلاین : ماهان
1 شب

تور 7شب کوالالامپور ویژه تعطیلات آبان 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/07/28
قیمت از : 5,250,000 تومان
ایرلاین : ماهان
2 شب

تور 4شب کوالالامپور 3شب پنانگ ویژه تعطیلات آبان98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/07/28
قیمت از : 6,310,000 تومان
ایرلاین : ماهان
1 شب

تور 7شب کوالالامپور ویژه 13 آبان 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/08/13
قیمت از : 5,440,000 تومان

کوالالامپور و پنانگ

سبک سفرتان چیست؟

جاذبه های گردشگری و تفریحی کوالالامپور و پنانگ

چرا تور کوالالامپور و پنانگ

     تور ترکیبی مالزی

اگر می خواهید در مورد تور مالزی، تور ارزان مالزی، تور کوالالامپور مالزی، تور مالزی کوالالامپور، تور ارزان مالزی، تور لحظه آخری مالزی، تور تابستان مالزی، تور کوالالامپور تابستان، تور ارزان کوالالامپور، تور تابستان کوالالامپور پنانگ، تور مالزی پنانگ، قیمت تور مالزی، قیمت تور کوالالامپور، قیمت تورکوالالامپور پنانگ و هر آنچه که به کوالالامپور و مالزی و پنانگ مربوط می شود، بدانید با شماره های 25712-021 و 54171-021 با کارشناسان مجرب الماس نشان تماس بگیرید. آنها صبورانه و با تجربه دانسته های خود را در اختیارشما قرار خواهند داد.

تور کوالالامپور پنانگ: 

اگر زمان کمی برای سفر دارید و درعین حال دوست دارید کل آسیا را در یک جا ببینید تور مالزی کوالالامپور یا تور کوالالامپور پنانگ مناسب ترین گزینه است چون فرهنگ چینی و هندو و اسلامی در یک جا در کوالالامپور جای گرفته است. معماری زیبا و فریبنده مالزی کوالالامپور که به جرئت چیزی شبیه شعبده بازی و جادوگری بوده، بسیار دیدنی است چرا که معماری در کوالالامپور در یک زمان کوتاه از تیپ بسیار سنتی به فوق مدرن تبدیل شد. برجهای دوقلوی پتروناس در کوالالامپور فستیوال های خیابانی در مالزی از دیدنی هایی است که توریست های تور کوالالامپور از دیدن و لذت بردن از آنها سیر نمی شوند. اگرچه در تور کوالالامپور پنانگ گشت و گذار در خیابانها و بازارهای خرید و رستورانها که حتی وجود آب و هوای گرم و شرجی کوالالامپور نمی تواند ازمفرح بودن و لذت آن کم کند بزرگترین تفریح است. اما تور کوالالامپور جذابیتهای دیگری نیز دارد برجهای دوقلوی پتروناس از عجایب معماری جهان در کوالالامپور یکی از این جذابیتها می باشد. زمانی این دو برج با 88 طبقه 78 آسانسور و ارتفاعی حدود452 متر تا چندی پیش بلندترین برجهای این کشور بودند که حتی در رکوردارهای جهانی نیز ثبت شده بودند. اگر شما از طرفداران تورهای لحظه آخری هستید تور لحظه آخری کوالالامپور پنانگ یکی از تورهایی است که می تواند انتخاب برتر شما باشد. چرا که از تور کوالالامپور پنانگ به جرأت می توان بنام تور آسیا یاد کرد. پس اگر تور ارزان کوالالامپور یا تور ارزان کوالالامپور پنانگ به شما پیشنهاد شد، حتماً از آن استقبال کنید.

جذابیتهای تور کوالالامپور پنانگ 

همراه با تور کوالالامپور پنانگ از آکواریوم کوالالامپور با بیش از 5000 نوع گونه آبزیان لذت ببرید. تماشای غذا دادن به کوسه ها یکی از هیجانات تور کوالالامپور است وقتی تور کوالالامپور را تجربه کردید، از دیدن یک صف طولانی در نزدیکی برجهای پتروناس تعجب نکنید. اکثریت اینها توریستهای تور کوالالامپور هستند که می خواهند از روی بلندترین پل جهان بنام پل آسمان عبور کنند. اگرچه در تور کوالالامپور با توجه به تنوع دیدنیها زمان برای لذت بردن از تمام آثار دیدنی کم است اما ارزش دارد مدتی را در صف بمانید و شما هم این پل را ازنزدیک ببینید. همراهان تور کوالالامپور می توانند نماد فرهنگ مالزی را در معماری این برجها ببینند. از جمله بنایی 8 وجهی با کاشی های اسلامی با 5 گوشه نماد 5 اصل دین و تاجی چون مناره های مسجد. جذابیت دیگر تور کوالالامپور پارک پروانه هاست حتی تصور پارکی با 6000 نوع پروانه لذت بخش است چه رسد به اینکه انها را ازنزدیک ببینیم با تور کوالالامپور در پارک پروانه ها می توانید آسمان را رنگی و نقاشی شده ببینید. اما در کنارش گالری حشرات است اگر از دیدن حشرات حالتان منزجر نمی شود، اینجا در تور کوالالامپور می توانید عنکبوتها و هزار پاهای عظیم الجثه را از نزدیک ببینید. توریستهای علاقه مند به آثار اسلامی تور کوالالامپور می توانند از موزه هنرهای اسلامی کوالالامپور دیدن کنند جذابیت دیگر تور کوالالامپور پنانگ تورهای رایگان شهری است که در کوالالامپور برگزار می شود. دیگر جذابیت تور کوالالامپور برای طرفداران ارزانی که اگر خوش شانس باشند و تور ارزان مالزی یا تور ارزان کوالالامپور پنانگ را خریداری کرده باشند با رزرو تور کوالالامپور و خرید از محله چاینا تاون خوش شانسی آنها دو برابر می شود. این محله و محله چینی ها، خیابان بیتانگ در کوالالامپور تمامی اجناس مارک دار و برند را بصورت فیک با قیمتهای خیلی ارزان عرضه می کنند. البته همراهان تور کوالالامپور به شما توصیه می شود، هر چند قیمت اجناس بنظرتان پایین بود اما بازهم چانه زدن می تواند به شما کمک کند که ارزانتر خریدهایتان را انجام دهید.

دیدنی های تور کوالالامپور پنانگ

بالاخره خرید سوغاتی از واجبات سفر است که در تور کوالالامپور پنانگ شما می توانید با هزینه کمتر سوغاتی ها و یادگاری های بهتری خریداری کنید. چهارمین برج مخابراتی جهان با ارتفاع 421 متر با نام برج کی ال یکی دیگر از جذابیتهای تور کوالالامپور است باتوکیو یا همان غار میمونها یکی از اماکن مقدس هندوها با 272 پله و مناظر زیبا و مجسمه بزرگ الهه هندوها یکی دیگر از اماکنی است که توریستهای تور کوالالامپور از آن بازدید می کنند. میمونها در این مکان مانند کبوتران در اماکن اسلامی محبوبیت خاصی دارند و توریستها به آنها موز و بادام زمینی می دهند. جای دیدنی دیگر تور کوالالامپور مجموعه کیتینگ است با 5 هتل متفاوت و حدود 10 هزار اتاق که از بزرگترین مجموعه هتل های جهان است که اگر اهل کوهنوردی نیستید با تله کابین می توانید به آنجا بروید و از پارک ها آبی آن لذت ببرید. کوالالامپور یکی از 4 مقصد معتبر جهان  برای خرید طبق اعلام شبکه CNN بدلیل عدم تغییر هوا در چهار فصل سال اینکه شما تور کوالالامپور تابستان را انتخاب کنید یا تور کوالالامپور زمستان چندان تفاوت آب و هوایی نخواهید دید. بلندی های کامرون یا تپه پنانگ نیز از دیگر جذابیت های تور کوالالامپور پنانگ است از دیگر معماری های منحصر بفرد و مطرح کوالالامپور نیز میدان اسکوئر تایمز برجیا بزرگترین ساختمان از نظر مساحت در جهان است. میدان مردکا اسکوئر یا میدان استقلال نماد ملی مالزی نیز از جذابیتهای تور کوالالامپور است. اگر بخواهیم از جاهای دیدنی پنانگ برای علاقه مندان به تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ صحبت کنیم باید نقطه به نقطه پنانگ را به تصویر بکشیم از ساحل های شنی گرفته تا معماریهای زیبای پنانگ خوراکی های متنوع و رستورانهای فراوان پنانگ و جالب تر از همه مردم مهربان و خوش خلق و خوی پنانگ همه و همه دلیلی است بر اینکه هر روزه تعداد طرفداران تور کوالالامپور پنانگ افزوده می شود. پس منتظر تورلحظه آخری کوالالامپور نباشید و همین الان جهت رزرو تور کوالالامپور و تور ارزان کوالالامپور و تور تابستان کوالالامپور و اطلاع از قیمت تور کوالالامپور پنانگ و یا تور ارزان کوالالامپور پنانگ و تور لحظه آخری کوالالامپور پنانگ و تور تابستان کوالالامپور پنانگ و اطلاع از جاذبه های کوالالامپور و پنانگ با همکاران ما در آژانس الماس نشان با شماره 25712-021 و 54171-021 تماس حاصل فرمایید.

آفر های ویژه الماس نشان