logo
phone

چرا تور پوکت و بانکوک

تور پوکت بانکوک پاییز 95،تورپوکت بانکوک نوروز 96،تور ارزان پوکت بانکوک ،تور لحظه آخری پوکت بانکوک ،تور لوکس پوکت بانکوک ، قیمت تورپوکت بانکوک را در سایت ما جستجو کنید.

پوکت و بانکوک دو نقطه جذاب و دیدنی تایلند هستند. به این جهت تور پوکت و بانکوک می تواند یکی از تورهای ترکیبی جذاب این کشور بشمار بیاید. 

از طرفی می توانید در شهر بانکوک به تفریح و خرید پرداخته و از دیدن آن لذت ببرید و از طرف دیگر در بخش دیگر این سفر هنگام اقامت در چزیره پوکت از جاذبه های گردشگری فراوان و شنا در آبهای آرام آنجا استفاده کنید. 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از پکیج های ما دیدن کرده و یا با همکاران ما تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری و تفریحی پوکت و بانکوک

شهربازی دریم ورلد بانکوک

شهربازی دریم ورلد بانکوک

یکی از مهمترین جاذبه های توریستی بانکوک، شهربازی دریم ورلد یا سرزمین رویایی می باشد که در اطراف شهر واقع شده است و با رفتن به آن می توانید بهترین روز سفر کودکانتان را بسازید. ساعت کاری این پارک تفریحی از 10 صیح تا 5 بعد از ظهر می باشد. بانکوک شهری است که سعی کره است تمام امکانات تفریحی و سرگرمی را برای گردشگران خود فراهم کند و به همین علت از مقصد های توریستی در تایلند به حساب می آید.اگر بخواهیم دریم ورلد را در یک جمله توضیح دهیم شهر پر از هیجان و شادی است که در آن رویاهایتان به حقیقت تبدیل می شود که با رفتن به این مکان کودکان خود را شگفت زده خواهید کرد و از بهترین وسایل بازی و مهیج ترین آنها در تایلند می توانید لذت ببرید. این شهر بازی که مساحتی 160 هکتاری دارد در سال 1993 تاسیس شد که در آن امکاناتی مانند شهر برفی که می توانید در آن آدم برفی بسازید و برف بازی کنید، پیستاتومبیل رانی، کشتی وایکینگ ها، فرش پرنده، ترن هوایی، انواع قطار، تونل وحشت، سوپر اسپلش، تاب غول پیکر، گرند کانیون، طوفان شهربازی و بسیاری دیگر که امتحان آنها تجربه ای متفاوت در یک شهربازی تمام و کمال است.مسافران درتور تایلندمی توانند از معروف ترینجاذبه های گردشگری بانکوکدیدن نمایند.

ادامه مطلب
باغ پروانه پوکت

باغ پروانه پوکت

بـاغ پـروانـه هــا و دنیای حشرات پوکت از مکان های دیدنی در این شهر جزیره ای می باشد و از لحاظ موقعیت مکانی تقریبا نزدیک به مرکز شهر می باشد و 33 کیلومتر با آن فاصله دارد که به عنوان یکی از بهترین باغ های پروانه در دنیا معرفی شده است که همین امر باعث جذب بهتر و بیشتر توریست به این جزیره شده است. در این باغ می توانید شاهد پرواز پرانه های بسیاز زیبا که در اندازه های مختلف هستند باشید. در این مکان علاوه بر این که پروانه های رنگارنگ بسیاری می بیند، بر روی درختان نیز کرم های پروانه که هنوز از پیله خود بیرون نیامده اند و در حال تغذیه و رشد می باشند را می بینید و با بهترین شیوه های ممکن روز دنیا این پروانه ها را در این باغ پرورش می دهند.هدف از تاسیس این باغ، نگهداری و پرورش انواع مختلف پروانه و حشره با گونه استوایی و برخی آبزیان می باشد، از جذابیت هایی که در این بازدید برای گردشگران وجود دارد، پرواز آزادانه پروانه های در باغ است و اینکه آنها می توانند پاهای خود را درون حوضچه هایی از آب که ماهی در آن وجود دارد بگذارند که آرامشی خاص را برای آنها به وجود می آورد.همین طور که در باغ پروانه پوکت قدم می زنید به دریاچه ای می رسید دارای ماهی های بزرگی است و همچنین پرندگان و آبشارهایی در آن اطراف به چشم می خورد. در قسمتی از این باغ مجموعه ای از حشرات جهان را به نمایش گذاشته اند که در این جا انواع و اقسام مختلف حشره ها مثل هزارپا، عقرب و رتیل که از گروه بی مهره ها هستند وجود دارد. از ساعتت 9 تا 17 می توانید به این مکان برای بازدید از مجموعه های بی نظیر پروانه و حشره در جهان مراجعه کنید.مسافران و گردشگران می توانند از معروف ترینجاذبه های گردشگری پوکتدر سفر باتور تایلندبازدید کنند.

ادامه مطلب
شام در کشتی بانکوک

شام در کشتی بانکوک

رودخانه چائوپرایا که یکی از مکان های دیدنی بانکوک است و دیدن منظره ی زیبای آن در انعکاس نورپردازی معبد آرون بر روی آب صحنه ی بی نظیری را پدید می آورد. یکی از فعالیت هایی که می توانید در بانکوک داشته باشید گشت آبی با کشتی گراند پرل بر روی این رودخانه است که بهترین راه برای تماشای قلب بانکوک است به طوری در بین گردشگران اروپایی بانکوک به ونیز شرق معروف شده است.علاوه بر رود چائوپرایا کانال های آب زیادی در شهر وجود دارد طعم یک سفر آبی کوتاه مدت را می توران در آنها چشید. شما می توانید سوار بر کشتی شوید و کم کم از لنگرگاه ریورسیتی فاصله بگیرید و در فضایی به دور از شلوغی شهر در نور کم و آرامش بخش کشتی شام خوشمزه ای را میل کنید که انتخاب شما از منوی غذا به غذاهای دریایی مثل هشت پا و گوشت سگ آبی محدود نمی شود، شما می توانید از بین غداهای خوشمزه سنتی که ادویه های تند تایلندی دارد و بین المللی غذای مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در سکوت خاصی میل کنید و بعد از اینکه یک دور تا پل رامای هشتم زدید به خشکی برمی گردید.مسافران درتور تایلندمی توانند از معروف ترینجاذبه های گردشگری بانکوکدیدن نمایند.

ادامه مطلب
زنان گردن دراز بانکوک

زنان گردن دراز بانکوک

بانکوک یک شهر توریستی در تایلند است که به دلیل وجود معابد و کاخ های عجیبش همیشه معروف بوده است، با سفر به بانکوک که شهری مملو از تفریح و دیدنی است بسیار هیجان انگیز است. یکی ازجاذبه های عجیب بانکوک، زنان گردن دراز است که در قبیله ای به نام پاودانگ زندگی می کنند که از پنج سالگی حلقه هایی از جنس مس به گردن خوب می بندند که هر سال یک حلقه اضافه می شود تا جایی که در بزرگسالی گردنشان به 20 سانتی متر هم می رسد. این زنان گردن دراز در بانکوک از میانمار به شمال غربی تایلند مهاجرت کرده اند و سال های زیای است که در روستای کایان روزگار خود را می گذرانند.علاوه بر گردن آنها حلقه ها را به دور دست و پا و گوش نیز می بندند و داستان های افسانه ای زیادی در مورد این زنان در تایلند گفته می شود و زندگی کنونی آنها کمی متفاوت از مردم تایلند است و آنها خواندن و نوشتن را در اتاق های حصیری و با ساده ترین ابزار آموزشی یاد می گیرند، همچنین این زنان می توانند به زبان انگلیسی با گردشگران صحبت کنند. آنها اجازه خروج از محیط زندگی خود را ندارند و با گزارشاتی که از زبان همین زنان گفته شده است، آنها خود را وسیله ای برای کسب درآمد شوهرانشان می دانند و علاقه مردان قبیله را به این موضوع و بلند بودن گردن تایید کردند و معتقدند که این رنج را به دلیل همین علاقه تحمل می کنند. 36 خانواده در این دهکده که از این نژاد هستند با عنوان ، زنان گردن زرافه زندگی می کنند.مسافران درتور تایلندمی توانند از معروف ترینجاذبه های گردشگری بانکوکدیدن نمایند.

ادامه مطلب
موزه مادام توسو بانکوک

موزه مادام توسو بانکوک

بانکوک موزه های زیادی دارد که اکثر کسانی که به این شهر می روند دوست دارند از موزه مادام توسو بازدید کنید، زیرا این موزه و اشیایی که در آن به نمایش عموم درآمده است، مجسمه و یا تندیسی از افراد معروف در دنیا می باشد که جنس این تندیس ها از موم است و بسیار شبیه به صاحبان خود می باشد به طوری هر کسی با دیدن این موزه که در قرن 18 توسط شخصی به نام مادام توسو بنیانگذاری شده است و در نوع خود از بهترین موزه های جهان است، شگفت زده می شوند. گردشگران زیادی که به تایلند می روند قیل از شروع ساعت کاری موزه مادام توسو بانکوک در جلوی در آن تجمع کرده و خیلی مشتاق هستند که از مجسمه های شبیه سازی شده شخصیت های مشهور دنیا چه در هنر و چه در سیاست، دیدن کنند و با آنها عکس یادگاری بگیرند. بیشتر شخصیت های ساخته شده در این موزه از افراد شاخص تایلند می باشد و تعداد کمی از آنها ممکن است برای همه ی توریست ها شناخته شده باشد. این مکان از بهترین جاذبه های دیدنی در بانکوک است که به شما پیشنهاد می کنیم از آن بازدید کنید.مسافران در تور تایلند می توانند از معروف ترین جاذبه های گردشگری بانکوک دیدن نمایند.

ادامه مطلب
بازی گلف در پوکت

بازی گلف در پوکت

بازی گلف در دنیا علاقه مندان خود را دارد که تمرکز بالایی می طلبد و در این میدان مربیان گلف بهترین زمان برای ضربه زدن را تشخیص موقعیت مناسب از سمت بازیکن می دانند. اگر شما هم جزء افرادی هستید که ورزش گلف علاقه دارید در سفر به تایلند، پوکت مناسب ترین مقصد برای شما می باشد هرچند شهرهای دیگر تایلند هم زمین های گلف دارد ولی جزیره پوکت بهترین زمین های گلف را دارا می باشد.بازی گلف در پوکت با امکاناتی مانند رستوران های خوب، سواحل بی نظیر آفتابی و صخره های مرجانی این بازی را مفرح تر می سازد و پوکت را برای برگزاری یک بازی درجه یک در تایلند آماده می کند. همچنین از فعالیت های سرگرم کننده دیگری مانند غواصی، قایق سواری، جت اسکی سواری، اسکی روی آب، شنا و آفتاب گرفتن نیز در این جزیره پرطرفدار تایلند می توانید بهره مند شوید.مسافران و گردشگران می توانند از معروف ترینجاذبه های گردشگری پوکتدر سفر باتور تایلندبازدید کنند.

ادامه مطلب
رودخانه چائوپرایا بانکوک

رودخانه چائوپرایا بانکوک

قلب بانکوک رودخانه چائوپرایا است که این لقب نه به خاطر تاریخی بودن آن بلکه به دلیل استفاده و بازدید که از آن در طول روز می شود می باشد که در روز تعداد پنجاه هزار نفر از آن دیدن می کنند و گشت و گذار با قایق های توریستی در این رود محبوب از تفریحاتی است که گردشگران در سفر به تایلند مایلند که تجربه کنند. از سرگرمی و فعالیت هایی که می توانند. کشتی های زیادی بارهای خود را از این رود به مقصد انتقال می دهند، در بازدید از رودخانه چائوپرایا بانکوک داشته باشید، آب بازی کودکان در آن می باشد و نشستن در آلاچیق های اطراف آن که در شب با نور پردازی که بر روی رود و معبد وات آرون انجام می شود منظره ی زیبایی از شهر بانکوک در تایلند خواهید دید. تعداد 5 اسکله بر روی این رود وجود دارد که شما می توانید با قایق های آن که از 6 صیح تا 7 بعد از ظهر فعالیت دارند یک گشت آبی در این رود را تجربه کنید و همچنین می توانید یک نوشیدنی در یکی از کافه های اطراف آن بنوشید.رودخانه چائو پرایا با قدمت با ارزشی که دارد مانند خیلی از مکان های دیگر تاریخ آن با شهر در هم آمیخته شده است، همه چیز بعد از سقوط خاندان آیوتایا که حاکم جدید منطقه ای در سمت غربی رود را به عنوان پایتخت خود انتخاب کرد که به آن تونبوری می گویند که بعد از اتمام دوران تاکسین پادشاه آن زمان، پادشاه جدید قسمت شرقی رود چائو پرایا را برای پایتختی خود برگزید که اکنون بانکوک امروزی را شامل می شود. پس بازدید از این رود که ماهی بسیاری در آن دیده می شود و تاثیر زیادی بر تاریخ و گذشته سرزمین داشته است، خالی از لطف نیست.مسافران درتور تایلندمی توانند از معروف ترینجاذبه های گردشگری بانکوکدیدن نمایند.

ادامه مطلب
پارک آبی پوکت

پارک آبی پوکت

اگر در یک ماه گرم از سال به تایلند و شهر پوکت سفر کردید بهترین تفریحی که می تواند شما را از گرمای آزار دهنده نجات دهد رفتن به پارک آب پوکت می باشد که فرصت یک آب تنی حسابی به همراه خانواده را تجربه می کنید. پوکت یک جزیره تفریحی در این کشور می باشد که با احداث این پارک تفریح و سرگرمی در این شهر تکمیل شد. اقامت در این جزیره با امتحان تفریحات دریایی و آبی مهیج بسیار لذت بخش می باشد و می توان گفت که همین فعالیت ها و سرگرمی ها است که در سال توریست های زیادی را به این قسمت از تایلند می کشاند.پارک آبی پوکت از بهترین جاذبه های گردشگری پوکت می باشد که امکانات و قسمت های مختلف پارک مانند رودخانه و دریای مصنوعی، گرداب، خطوط پستی، رستوران های عالی با سرو غذاهای خوشمزه، قسمت قاره آفریقا، قاره آسیا، قسمت شمالی اروپا، بخش شمالی آمریکا، قسمتی از کشور ترکیه که همه ی این موارد شبیه سازی شده اصل خود هستند و برای طراحی آنها الگو گرفته شده است و ... که همه ی این گزینه ها یک روز بی نظیر در سفرتان را می سازد.مسافران و گردشگران می توانند از معروف ترین جاذبه های گردشگری پوکت در سفر با تور تایلند بازدید کنند.

ادامه مطلب
اسکی روی آب در پوکت

اسکی روی آب در پوکت

جزیره پوکت در سفر به تایلند اقامتگاه خیلی از مسافران خواهد بود که شاید به دلایل آب و هوای مناسب این شهر است که نسبت به پاتایا و بانکوک دارای آب و هوای معتدلتری است. بیشتر افرادی که خواهان یک سفر تفریحی در یک جزیره زیبا و سرسبز هستند، پوکت انتخابی عالی می باشد. تفریحات دریایی پوکت در بین گردشگران همیشه زبانزد بوده است و از معروف ترین آن ها می توان اسکی روی آب را نام برد که برای تجربه این ورزش فرقی ندارد که شما حرفه ای باشید و یا نباشید، قبل از انجام آن به شما آموزش های لازم داده می شود.در جزیره پوکت شما افراد زیادی را می بینید که تخته های رنگی به دست دارند و دوست دارند سریعا خود را به آب بیاندازند و بر روی آب تخته سواری کنند. از سرگرمی هایی که در این سفر در انتظار شماست می توان به شنا و آفتاب گرفتن در سواحل پوکت که آب های آن به قدری زلال هستند که می توانید ماهی های رنگارنگ کف دریا را ببینید و یا به غواصی که امکانات آن در بعضی از سواحل در اختیار گردشگران قرار می گیرد بپردازید. امتحان غذاهای مختلف و محلی تایلندی، قایق سواری، استراحت در باغ گرمسیری استوایی و سواری با جت اسکی را در اینجا از دست ندهید.مسافران و گردشگران می توانند از معروف ترینجاذبه های گردشگری پوکتدر سفر باتور تایلندبازدید کنند.

ادامه مطلب
بنای دو قهرمان پوکت

بنای دو قهرمان پوکت

در سال 1785 میلادی در پی اقدامات دو زن فداکار به نام های تائو سیسانتون و تائوتیکاساتری که به شجاعانه ترین شکل ممکن جزیره پوکت در تایلند را از حمله دشمنان برمه ای نجات دادند که به منظور بزرگداشت آن دو شخص بنای یادبود دو قهرمان در شهر تالنگ پوکت و در چهار راه بندر کشتیرانی ساختند و قرار دادند که این بنا که از جاذبه های پوکت می باشد در سال 2509 بودایی به دست مردم ساخته شد و تا مرکز شهر 12 کیلومتر فاصله دارد.آن دو بانوی دلیر که رهبری مردم محلی را درآن زمان به عهده گرفتند با داستانی که در ذهن مردم حک کردن هنوز الهام بخش بر روی روح روان جزیره نشینان محلی هستند و اکنون یک حرم کوچک در پایه بنای تاریخی وجود دارد که مردم به آن احترام می گذارند و در کل این مکان برای مردم جزیره به دلیل دو خواهر قهرمان ارزش زیادی دارد.مسافران و گردشگران می توانند از معروف ترینجاذبه های گردشگری پوکتدر سفر باتور تایلندبازدید کنند.

ادامه مطلب
آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 4,750,000تومان تور مسکو و سنت پترزبورگ  تابستان96
تور مسکو و سنت پترزبورگ تابستان96
قیمت توراز 1,990,000تومان تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
قیمت توراز 1,345,000تومان تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
قیمت توراز 820,000تومان تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
قیمت توراز 830,000تومان تور ارمنستان ویژه 1  خرداد 96
تور ارمنستان ویژه 1 خرداد 96
قیمت توراز 950,000تومان تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96