تور بانکوک

ایرلاین : ماهان
7 شب

تور بانکوک ویژه تیر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/04/01
قیمت از : 2,535,000 تومان
ایرلاین : ماهان
7 شب

تور بانکوک و پاتایا ویژه تیر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/04/03
قیمت از : 2,530,000 تومان
ایرلاین : ماهان
7 شب

تور بانکوک و پوکت ویژه تیر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/04/01
قیمت از : 3,220,000 تومان

بانکوک

جاذبه های گردشگری و تفریحی بانکوک

چرا تور بانکوک

آشنایی با تور بانکوک:

اگر می خواهید تور بانکوک تابستان، تور بانکوک پاییز و یا تور بانکوک نوروز را رزرو و با تور لحظه آخری بانکوک (تور ارزان بانکوک) سفر و از قیمت تور بانکوک مطلع شوید، حتما این بخش را مطالعه نمایید.

شهر بانکوک پایتخت تایلند و پر جمعیت ترین شهر این کشور است. این شهر در کنار رود چائوفرایا در کنار نزدیکی خلیج تایلند واقع شده است. تور بانکوک یکی از تورهای مهم و معروف در سطح جهان است. از قدیم، میلیون ها توریست از کشورهای جهان، جهت گذراندن اوقات تعطیلات شان به این شهر سفر می کردند. اسم قدیمی و اصلی این شهر "کرونگتب" بوده ولی امروزه بیشتر از نام رسمی بانکوک برای این شهر بکار برده می شود. 

نام کامل و تاریخی این شهر که توسط یکی از پادشاهان قدیم تایلند ثبت شده بود، در کتاب رکوردهای جهانی گینس بعنوان یکی از طولانی ترین نام شهرها به ثبت رسیده است. 

بانکوک امروزه یکی از شهرهای توریستی کشور تایلند بشمار می رود. و دارای موزه ها، سالن های تئاتر، هتل ها و مراکز خرید و گردشگری مختلفی می باشد. از این رو تور بانکوک نیز تبدیل به یکی از معروفترین تورهای تایلند در سالهای اخیر شده است.

اگر می خواهید به تایلند سفر کنید و ضمن خرید از جاذبه های مختلف این کشور دیدن نمایید، به شما توصیه می کنیم تور بانکوک را از دست ندهید. 

آژانس الماس نشان ارائه دهنده تور ارزان قیمت بانکوک. 

آفر های ویژه الماس نشان