تور بانکوک

ایرلاین : ماهان
7 شب

تور ۴شب بانکوک و ۳ شب ساموئی ویژه تابستان 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/04/14
قیمت از : 10,970,000 تومان
ایرلاین : ماهان
7 شب

تور ۷شب بانکوک ویژه تابستان ۹۸

تاریخ شروع پکیج از : 1398/04/31
قیمت از : 6,320,000 تومان
ایرلاین : ماهان
7 شب

تور ترکیبی۳شب بانکوک و ۴شب پاتایا ویژه خرداد 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/04/14
قیمت از : 5,870,000 تومان
ایرلاین : ماهان
7 شب

تور 4شب بانکوک 3شب پوکت ویژه تابستان 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/04/14
قیمت از : 7,120,000 تومان

بانکوک

جاذبه های گردشگری و تفریحی بانکوک

چرا تور بانکوک

آشنایی با تور بانکوک:

بانکوک پایتخت تایلند است و یکی از قدیمی ترین شهرهای توریستی این کشور است. بطوری که تور بانکوک یکی از نخستین تورهای تایلند بود که از دهه ها قبل تاکنون برگزار می شود. امروزه بانکوک به دلیل مرکزیت این شهر، برگزاری جشن ها و فستیوال های مختلف، وجود جاذبه های مختلف گردشگری و دیدنی های گوناگون تبدیل به یکی از قطب های توریستی تایلند شده و بسیاری از توریست ها و گردشگران هر ساله با تور بانکوک عازم این شهر می شوند. 
شهر بانکوک پایتخت تایلند و پر جمعیت ترین شهر این کشور است. این شهر در کنار رود چائوفرایا در کنار نزدیکی خلیج تایلند واقع شده است. تور بانکوک یکی از تورهای مهم و معروف در سطح جهان است. از قدیم، میلیون ها توریست از کشورهای جهان، جهت گذراندن اوقات تعطیلات شان به این شهر سفر می کردند. اسم قدیمی و اصلی این شهر "کرونگتب" بوده ولی امروزه بیشتر از نام رسمی بانکوک برای این شهر بکار برده می شود. 
نام کامل و تاریخی این شهر که توسط یکی از پادشاهان قدیم تایلند ثبت شده بود، در کتاب رکوردهای جهانی گینس بعنوان یکی از طولانی ترین نام شهرها به ثبت رسیده است. 

سفر با تور بانکوک:

بانکوک امروزه یکی از شهرهای توریستی کشور تایلند بشمار می رود. و دارای موزه ها، سالن های تئاتر، هتل ها و مراکز خرید و گردشگری مختلفی می باشد. از این رو تور بانکوک نیز تبدیل به یکی از معروفترین تورهای تایلند در سالهای اخیر شده است. در هنگام سفر به این شهر می توانید از جاذبه های گردشگری بانکوک استفاده و از آنها لذت ببرید از جمله شهربازی دریم ورلد بانکوک، موزه مادام توسو، گشت و صرف شام با کشتی در بانکوک، باغ وحش بانکوک، دنیای وحش (پارک سافاری)، مزرعه تمساح ها، مجسمه های بودا، کاخ پادشاهی و ده ها جاذبه توریستی و گردشگری دیگر در این شهر و یا اطراف آن که همگی می توانند شما، خانواده و یا دوستان تان را سرگرم کرده و اوقات خوشی را در سفر به پایتخت تایلند به ارمغان آورند.

قیمت تور بانکوک:

در هر زمان و هر یک از فصل های سال که تمایل داشتید به بانکوک سفر کنید، می توانید جدیدترین پکیج های تور بانکوک آژانس هواپیمایی الماس نشان را به دقت بررسی کرده و ضمن اطلاع از شرایط و قیمت تورها در صورت تمایل اقدام به رزرو تور بانکوک نمایید. لطفا توجه داشته باشید که تور بانکوک در فصل هایی که به اصطلاح high season هستند، کمی گرانتر است چرا تعداد بیشتری از توریست ها از سراسر جهان رهسپار نقاط مختلف تایلند به خصوص بانکوک می شوند. چرا که با افزایش استقبال گردشگران از تور بانکوک در مواقعی مانند تابستان و یا کریسمس، قیمت پروازهای بانکوک و همچنین نرخ هتل های این شهر افزایش پیدا کرده و در نهایت قیمت تور بالاتر می رود. 
اما با این وجود همکاران ما آماده اند تا در هر زمان ضمن راهنمایی شما مسافران تور بانکوک و علاقه مندان به سفر به این شهر زیبای تایلند، بهترین راهنمایی ها را در اختیار شما بگذارند و شما را از آخرین و ارزان ترین قیمت ها مطلع سازند.
اگر می خواهید به تایلند سفر کنید و ضمن خرید از جاذبه های مختلف این کشور دیدن نمایید، به شما توصیه می کنیم تور بانکوک را از دست ندهید. جهت رزرو تور بانکوک در تابستان، تور های پاییز بانکوک و یا تور نوروز بانکوک و یا تورهای ارزان بانکوک و همچنین اطلاع از قیمت تور بانکوک، می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

آژانس الماس نشان ارائه دهنده بهترین تورهای ارزان قیمت بانکوک. 

آفر های ویژه الماس نشان