تور پوکت

ایرلاین : ماهان

تور پوکت 8شب و 9روز

تاریخ شروع پکیج از : 1403/04/31
قیمت از : 42,600,000 تومان
ایرلاین : ماهان

تور پوکت 7شب و 8روز

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/11
قیمت از : 42,050,000 تومان
ایرلاین : ماهان

تور 7شب پوکت و 3شب پاتایا

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/11
قیمت از : 60,290,000 تومان

پوکت

سبک سفرتان چیست؟

جاذبه های گردشگری و تفریحی پوکت

چرا تور پوکت

تور پوکت یکی از بهترین تورهای تایلند است. پوکت در اصل نام ناحیه ای است در جنوب غربی تایلند شامل یک جزیره اصلی به همین نام و 32 جزیره کوچک دیگر که در اطراف آن قرار گرفته اند. این ناحیه یکی از استان های تایلند است که با وجود جمعیتی کمتر از یک میلیون نفر، امروزه تبدیل به یکی از قطب های توریسم تایلند شده است بطوری که تور پوکت در سطح جهان یکی از تورهای پرطرفدار و محبوب توریست هاست و زمانی که صحبتی درباره تور تایلند مطرح می شود، یکی از اولین تورهایی که ناخودآگاه به فکر هر فردی می رسد، تورهای این جزیره در تایلند است. 
برای سفر به پوکت از ایران می توانید با پروازهای مستقیم تهران به پوکت و یا پروازهای غیر مستقیم (از طریق بانکوک و یا نقاط دیگر) خود را به این جزیره زیبای تایلند برسانید. 

درباره تور پوکت:

همانطور که شرح دادیم، پوکت یکی از دیدنی ترین نقاط توریستی تایلند است. امروزه با باز شدن پای هموطنان مان و همچنین بسیاری از توریست های جهان به این ناحیه، تور پوکت تبدیل به یکی از پرطرفدارترین تورهای تایلند و بلکه جهان شده است. 
پوکت با داشتن مناظر زیبای دریایی، یکی از بی نظیر ترین نواحی جنوب تایلند و جنوب شرقی اسیا به شمار می رود. می گویند که پوکت بهشت عاشقان و غواصان حرفه ای است. البته جاذبه های زیادی در این ناحیه وجود دارد که همه موجب می شوند در زمان سفر به این جزیره، توریست ها از یک سفر فوق العاده بهره مند شوند. 

دلایل سفر به پوکت:

وجود هتل ها، مراکز مختلف تفریحی، سواحل زیبا و پلاژهای شنا، امکان فیل سواری در جنگل، معبدهای قدیمی، جزیره برگزاری فستیوال های خرید، مراکز خرید بزرگ، رستوران های بزرگ باعث می شوند که در این جزیره زیبا، گردشگران ایام خوشی را سپری کنند. جاذبه های پوکت تایلند آنقدر متنوع و زیاد هستند که بسیاری از گردشگرانی که حتی یک دفعه با تور پوکت سفر کرده اند، نه تنها آنرا به دیگران توصیه می کنند بلکه خودشان نیز ممکن است در سالهای بعد باز هم عازم سفر به پوکت شوند.
یکی از جاذبه های قابل توجه این ناحیه، جزیره ایست که به آن "جزیره جیمز باند" می گویند. دلیل آن هم اینست که در سال 1974 تعدادی از سکانس های فیلم "مردی با تپانچه طلایی" از سری فیلم های جیمز باند ( مامور 007 ) در این جزیره فیلمبرداری شده و امروزه توریست ها با قایق به دیدن این جزیره می روند. امروزه بسیاری از طرفداران فیلم های جیمز باند هنگام سفر با تور پوکت از این جزیره دیدن می کنند به خصوص کسانی که فیلم مربوطه را در دوران نوجوانی و یا جوانی دیده اند. 

قیمت تور پوکت:

بر خلاف تصور بسیاری از هموطنان عزیزمان قیمت تور پوکت و بلیط پوکت در قیاس با مسافت طی شده و همچنین امکانات گسترده توریستی آنجا، مناسب است. در سالهای اخیر با افزایش تعداد هتل ها و همچنین رقابت جهت جذب هر چه بیشتر توریست ها و گردشگران سراسر جهان، قیمت تور پوکت نیز تا حدودی ثابت مانده و حتی در مواردی ارزان تر شده. از این رو اگر شما هم علاقه مند به سفر با تور ارزان پوکت هستید، می توانید در اسرع وقت با همکاران ما در آژانس هواپیمایی الماس نشان تماس بگیرید.

آیا می خواهید با این تفاصیل تورپاییز و یا تابستان پوکت و یا تورهای نوروز پوکت را رزرو کرده و با تور ارزان پوکت به این بخش از کشور تایلند سفر کنید؟ از قیمت تور پوکت مطلع شده و با خیال راحت به این جزیره زیبا سفر کنید؟
در این صورت با ما همراه باشید. اگر می خواهید از تعطیلات تان در کشور تایلند لذت ببرید، به شما توصیه می کنیم حتما در تور پوکت ثبت نام کنید. تور پوکت یکی از بهترین تورهای تایلند و بلکه جهان است که مسلما خاطره خوش آنرا تا سالها در ذهن خواهید داشت و سفری رویایی و کم نظیر را تجربه خواهید کرد.

آفر های ویژه الماس نشان