تور استانبول

ایرلاین : ترکیش
7 شب

تور ترکیبی استانبول و کوش آداسی ویژه خرداد 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/03/19
قیمت از : 3,490,000 تومان
ایرلاین : ترکیش
7 شب

تور استانبول و آنتالیا ویژه تیر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/04/04
قیمت از : 3,875,000 تومان
ایرلاین : ماهان
3 شب

تور استانبول ویژه 29 خرداد 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/03/29
قیمت از : 1,175,000 تومان

استانبول

جاذبه های گردشگری و تفریحی استانبول

چرا تور استانبول

  درباره تور استانبول

هر جا صحبت از ترکیه می شود ناخود آگاه ذهن افراد به سمت استانبول سوق پیدا می کند. از این رو قصد داریم در این مقاله شما را بیشتر با تور استانبول آشنا کنیم. پس اگر می خواهید اطلاعات خود را در مورد تور استانبول، تور ارزان استانبول، تور لحظه آخری استانبول، رزرو تور استانبول، قیمت تور استانبول، تور استانبول تابستان، تور پاییز و زمستان استانبول، تور نوروز استانبول، مجری مستقیم تور استانبول و هر آنچه به تور استانبول مربوط می شود، تکمیل کنید با مشاورین با تجربه ما در آژانس هواپیمایی الماس نشان با تلفن 25712-021 و54171-021 تماس حاصل فرمایید.

تاریخچه استانبول

استانبول یا همان قسطنطنیه بزرگترین شهر ترکیه می باشد. توراستانبول از تورهای پرطرفدار هم در بین گردشگران هم در بین تجار می باشد. همراهان تور استانبول علاوه بر لذت سفر به یک شهر اروپایی بدون دردسر اخذ ویزا سفر می کنند. تور استانبول زمانی معروفتر شد که در سال 2010 استانبول بعنوان پایتخت فرهنگی اروپا شناخته شد. جذب طرفداران زیاد توراستانبول آن را به سومین شهر توریستی جهان تبدیل کرده است. اگرچه تور لحظه آخری استانبول محبوب همگان است اما سفر با استانبول باید با برنامه ریزی باشد. شما می توانید جهت رزرو تور استانبول اقدام کنید تا هم بتوانید تور ارزان استانبول را استفاده کنید هم سفری با برنامه ریزی و حساب شده داشته باشید.خوشبختانه تور استانبول یکی از معدود تورهایی است که طرفداران آن می توانند هر زمان که بخواهند با آن همراه شوند چرا که در تمام روزها پرواز از تهران به این شهر وجود دارد. یکی از اولین مکانهایی که توریستهای تور استانبول با آن آشنا می شوند میدان تکسیم است که برای استانبول میدان تکسیم جنبه ملیتی دارد و بسیاری از جشنها و مراسم در استانبول در این منطقه برگزار می شود. همراهان تور استانبول که بیشتر برای خرید به این شهر زیبا سفر می کنند، باید بدانند که تمامی برندهای معروف دنیا در این میدان شعبه دارند. توریستهای لوکس پسند تور استانبول هتلهای تاپ و 5 ستاره را در این منطقه می یابند. منطقه دیگر و معروف استانبول آکسارای می باشد که طرفداران تور ارزان استانبول هتلهای سنتی تر و ارزانتر را در این منطقه می یابند. تعدادی از همراهان تور استانبول طرفداران هنرمندان ترکیه می باشند که می توانند هنرمندان محبوبشان را در منطقه بسفر استانبول ببینند.

     جذابیت های تور استانبول

پارک بیک: این پارک در محله ساحل بسفر قراردارد و پارک زیبای ساحلی است که برای استراحت و عکس گرفتن بسیار زیبا و رمانتیک می باشد.

موزه یخی استانبول: همراهان تور استانبول حتما هیجان زده می شوند وقتی در تابستان در استانبول اولین موزه یخی اروپا و دنیا را ببینند یخهای موزه یخی استانبول را از سوئد جمع آوری کرده اند و دمای آن منفی 5 درجه است.

آکواریوم استانبول: این آکواریوم یکی از بزرگترین و زیباترین آکواریوم های ترکیه است. آکواریوم استانبول با داشتن هزاران گونه ماهی ها و آبزیان و با شبیه سازی محیط های طبیعی بسیاری از سرزمین ها و قاره های جهان توانسته محلی جهت تفریح و سرگرمی توریست ها و جوانان شود. 

استانبول فصل خشک ندارد و همیشه اعتدال هوا در آن وجود دارد تور استانبول تابستان و حتی تور استانبول زمستان هر دو پر استقبال هستند و استانبول جذابیت های زیاد دیگری نیز دارد که حتما باید از نزدیک ببینید. پس برای لذت بردن از لحظات و ثبت خاطرات ماندگار با تور استانبول با آژانس الماس نشان، مجری مستقیم تور استانبول همراه شوید و اگر می خواهید در مورد تور استانبول و آخرین اطلاعات درباره رزرو هتل های استانبول، قیمت ها، آخرین آفرها و تورهای لحظه آخری و خلاصه هر آنچه به تور استانبول مربوط می شود اطلاعات کسب کنید، با مشاورین با تجربه ما در آژانس هواپیمایی الماس نشان با تلفن 25712-021 و54171-021 تماس بگیرید.

آفر های ویژه الماس نشان