تور کوش آداسی

ایرلاین : آتا
6 شب

تور کوش آداسی ویژه 31 خرداد 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/03/31
قیمت از : 1,995,000 تومان
ایرلاین : ترکیش
7 شب

تور ترکیبی استانبول و کوش آداسی ویژه خرداد 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/03/19
قیمت از : 3,490,000 تومان
ایرلاین : آنادولو جت
6 شب

تور کوش آداسی ویژه خرداد و تیر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/03/31
قیمت از : 2,895,000 تومان

کوش آداسی

جاذبه های گردشگری و تفریحی کوش آداسی

چرا تور کوش آداسی

آژانس مسافرتی الماس نشان مجری تخصصی تور کوش آداسی با ارائه پکیج های پیشنهادی لوکس و ارزان قیمت لحظه آخری تور کوش آداسی شما گردشگران عزیز را به دیدن از کوش آداسی دعوت می نماید.

کوش آداسی یکی از شهرهای زیبای ساحلی در غرب ترکیه است و در کنار دریای اژه قرار دارد. نام این شهر به معنای "جزیره پرنده" می باشد. کوش آداسی امروزه دارای هتل های زیادی بوده و هرساله تورهای مسافرتی زیادی به این شهر، بخصوص در اواخر بهار و تابستان به مقصد آنجا برگزار می شود. جزیره یونانی ساموس نیز در نزدیکی این شهر قرار گرفته و هر روز مسافران زیادی از کوش آداسی به آنجا سفر می کنند.

بهترین زمان سفر به کوش آداسی:

کوش آداسی امروزه دارای هتل های زیادی بوده و هرساله تورهای مسافرتی زیادی به این شهر - بخصوص در اواخر بهار و تابستان - به مقصد آنجا برگزار می شود. اگرچه بهترین زمان دیدن از کوش آداسی و انتخاب تور کوش آداسی در ماههای میلادی می تا اکتبر می باشد یعنی از اردیبهشت تا مهر ماه.

آب و هوای کوش آداسی:

آب و هوای کوش آداسی با توجه به موقعیت این شهر در کنار دریای اژه مدیترانه ای است و تابستان های گرم و زمستانهای بارانی و خنک دارد.

قیمت تور کوش آداسی:

قیمت تور های مسافرتی مانند تور کوش آداسی با توجه به انتخاب محل اسکان و نوع بلیط پرواز به کوش آداسی می تواند بسیار متفاوت باشد. برای آگاهی از قیمت و یا رزرو تور کوش آداسی ویژه بهار و همچنین تورهای لاکچری و یا لحظه آخری ارزان قیمت تور کوش آداسی لطفا با کارشناسان فروش آژانس الماس نشان تماس حاصل فرمایید.

هتلهای لوکس و جاذبه های دیدنی کوش آداسی:

اگر هنگام اقامت در کوش آداسی، می خواهید از اوقات تان بهترین استفاده را ببرید، می توانید علاوه بر سرگرم شدن و استفاده از امکانات هتل، از جاذبه های دیدنی این شهر مانند: پلاژهای آب گرم کوش آداسی، غار کاراجا، پارک ملی دلتای آیدین، مسجد کالچی، روستای کیرازلی، پارک های آبی، غار سیر تلانینی و ... نیز دیدار کنید. 

توصیه آژانس مسافرتی الماس نشان:

اگر می خواهید بدانید کوش آداسی کجاست، سفر به کوش آداسی بهتر است یا آنتالیا، هتل های کوش آداسی را بشناسید یکی از پکیج های تور کوش آداسی خرداد، تور لحظه آخری کوش آداسی، تور کوش آداسی بهار، تور لوکس کوش آداسی، تور لاکچری کوش آداسی، تور کوش آداسی تابستان، تور ارزان کوش آداسی به همراه یکی از هتل های کوش آداسی مانند تور کوش آداسی هتل آکوا فانتزی انتخاب کنید و با آژانس الماس نشان همراه باشید تا سفری زیبا را برای شما به یادگار گذارد.
جهت رزرو تور کوش آداسی، هتل های کوش آداسی، قیمت تور کوش آداسی و استفاده از آفرهای ویژه با ما همراه باشید و با همکاران ما تماس بگیرید. 

آفر های ویژه الماس نشان