تور پکن و شانگهای

ایرلاین : ماهان
8 شب

تور 4شب پکن 4شب شانگهای ویژه تابستان 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/05/10
قیمت از : 15,995,000 تومان
ایرلاین : ماهان
8 شب

تور 4شب پکن 4شب شانگهای ویژه تابستان 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/05/29
قیمت از : 16,995,000 تومان

پکن و شانگهای

جاذبه های گردشگری و تفریحی پکن و شانگهای

چرا تور پکن و شانگهای

آشنایی با تور پکن و شانگهای:

شاید درمورد تور پکن شانگهای پاییز و یا تورپکن شانگهای نوروز، تور لحظه آخری پکن شانگهای (تور ارزان پکن شانگهای) و قیمت تور شانگهای علاقه مند شده باشید و بخواهید از این تور ترکیبی چین استفاده کنید. 

جاذبه های تور پکن و شانگهای:

تور پکن و شانگهای یکی از تورهای ترکیبی جالب چین است. شانگهای یکی از مهم ترین و جالب ترین شهرهای کشور چین است. این شهر با جمعیتی در حدود 20 میلیون نفر، دارای آثار تاریخی مختلف و همچنین فضای شهری  مدرن و دارای ساختمان های جدید و آسمانخراش های بلند است. از این رو تور شانگهای هم تبدیل به یکی از مهم ترین و بهترین تورهای چین در سالهای اخیر شده است.
این شهر تابستان هایی گرم و مرطوب دارد و زمستان ها نیز سرد است. در این شهر پیروان ادیان مختلفی مانند بودایی ها، مسیحیان و غیره در کنار اکثریت مردم شهر زندگی می کنند. شانگهای دارای جاذبه های گوناگونی است مانند: معبدهای قدیمی، پارک ها، سالن های سینما، برج جین مائو، خیابان جاده نانجینگ، ناحیه زیبای پودونگ، آکواریوم شانگهای، باغ وحش، بنای اداره پست قدیمی شهر، تیان زیفانگ و ... 
همچنین مجموعه دیزنی لند شانگهای نیز ساختش از سال 2011 میلادی آغاز و در سال 2016 افتتاح شده و از آن زمان میزبان میلیون ها توریست و گردشگر خارجی بوده. امروزه یکی از بهترین جاذبه های گردشگری تور شانگهای، دیزنی لند این شهر است. 

ناگفته نماند که این شهر دارای یکی از سریع ترین و پیشرفته ترین قطارهای جهان موسوم به "ماگلو" است که در نوع خود بی نظیر است. 

قیمت تور پکن شانگهای:

قیمت تور پکن شانگهای را می توانید فقط با چند کلیک بر روی جدیدترین پکیج ها و تورهای ما که در این صفحه بروز می شوند، ببینید. در صورت تمایل می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در تماس باشید.

اگر قصد رزرو تور شانگهای و سفر به این شهر زیبا و شگفت انگیز را دارید، با ما همراه شوید. 

آفر های ویژه الماس نشان