تور مسکو و سنت پترزبورگ

ایرلاین : نورد ویند

تور روسیه 3شب سنت پترزبورگ و 3شب مسکو

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/11
قیمت از : 48,780,000 تومان
ایرلاین : نورد ویند

تور 3شب سنت پترزبورگ و 3شب مسکو

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/03
قیمت از : 51,990,000 تومان
ایرلاین : نورد ویند

تور 4شب سنت پترزبورگ و 3شب مسکو

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/03
قیمت از : 54,990,000 تومان

مسکو و سنت پترزبورگ

سبک سفرتان چیست؟

جاذبه های گردشگری و تفریحی مسکو و سنت پترزبورگ

چرا تور مسکو و سنت پترزبورگ

روسیه پهناورترین کشور کره زمین میباشد (حدود 17میلیون کیلومتر مربع) که از طریق دریاچه خزر همسایه ایران محسوب میشود. این کشور با حدود 150میلیون نفر جمعیت، در بین 13 دریا قرار گرفته و با 16 کشور آسیایی و اروپایی هم مرز است. پایتخت این کشور سردسیر، مسکو ، بزرگترین شهر اروپا است و بیشترین تراکم جمعیت را دارد. کشور روسیه در اوایل قرن 18 توسط تزار پیتر بزرگ به قدرت رسید، اما پس از انقلاب کمونیستی به اتحاد جماهیر شوروی تبدیل شد و در اواخر قرن بیستم پس از جنگی طولانی شوروی جای خود را به فدراسیون روسیه داد.

برای گردشگرانی که به جاذبه های توریستی فرهنگی و تاریخی علاقه دارند، تور روسیه یکی از بهترین انتخاب ها میباشد؛ علاوه بر آثار باستانی و موزه ها، طبیعت زیبا و تفریحات گردشگری مختلف این کشور به قدری زیاد و جذاب هستند که با یک بار سفر با تور روسیه نمیتوان از همه آنها بازدید کرد. با توجه به وسعت روسیه و تمایل هر گردشگر برای بازدید از جاذبه های توریستی محبوب کشور توصیه آژانس الماس نشان تور مسکو و سنت پترزبورگ میباشد که جزء مهمترین شهرهای روسیه از نظر سکونت، صنعت، فرهنگ و گردشگری هستند.


تور مسکو و سنت پترزبورگ

با توجه به تنوع جاذبه های گردشگری مسکو و سنت پترزبورگ ، با استفاده از تور ترکیبی این دو شهر میتوانید از بهترین جاذبه های توریستی روسیه در یک سفر لذت ببرید. در تور روسیه امکان بازدید از هر شهر به صورت جداگانه نیز وجود دارد اما با استفاده از تور مسکو و سنت پترزبورگ میتوان با صرفه جویی در هزینه ها، در یک سفر یک هفته ای خاطرات خوشی از روسیه را رقم زد. تور مسکو و سنت پترزبورگ با قیمت ارزان و مناسب، دارای امکاناتی مانند بلیط رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، سیم کارت، بیمه مسافرتی و اقامت هتل میباشد.


تور مسکو

مسکو، پایتخت روسیه یک شهر باور نکردنی برای گردشگران تور روسیه با داشتن جاذبه های شگفت انگیز میباشد. این شهر به هنرهای نمایشی، سیرک های شگفت انگیز، باله های فوق العاده، تئاترها، موزه ها و گالری های هنری در سطح جهانی معروف است. هنگاهی که با تور مسکو همسفر میشوید باید بدانید با اینکه به یکی از بزرگترین و گران ترین شهرهای جهان سفر میکنید اما نکات و رسومی هستند که باید آنها را رعایت کنید؛ به عنوان مثال در خصوص عکسبرداری، نحوه پوشش و آداب بازدید از کلیسا و آرامگاه ها، ننوشیدن آب شهری و یادگیری چند کلمه از زبان روسی. از مهمترین جاذبه های گردشگری مسکو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

•         کاخ کرملین Moscow Kremlin

•         میدان سرخ Red Square

•         کلیسای سنت بازیل Saint Basil's Cathedral

•         موزه کلومنسکویه Kolomenskoye Museum

•         تئاتر بولشوی Bolshoi Theatre


تور سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ، یکی از زیباترین شهرهای جهان، تمام شرایط تجربه سفری فراموش نشدنی را دارد؛ موسیقی و هنر بصری، معماری باشکوه، شب زنده داری هیجان انگیز، تاریخ فوق العاده و سنت های فرهنگی غنی. سنت پترزبورگ پایتخت فرهنگی روسیه میباشد و به دلیل گرایشات غربی شهر به آن پنجره ای در اروپا گفته میشود. با توجه به جام جهانی فوتبال 2018 صنعت گردشگری روسیه رشد بی نظیری داشته و تقاضای تور مسکو و سنت پترزبورگ به شدت افزایش پیدا کرد. از جمله جاذبه های توریستی در تور سنت پترزبورگ موارد زیر هستند :

•         موزه هرمیتاژ The Hermitage Museum

•         کاخ پیترهوف Peterhof Palace

•         تئاتر مارینسکی Mariinsky Theater

•         کلیسای سنت ایزاک St. Isaac's Cathedral

•         باغ تابستانی Summer Garden


بهترین زمان سفر با تور مسکو و سنت پترزبورگ

اولین عاملی که گردشگران برای رزرو تور مسکو و سنت پترزبورگ درنظر میگیرند، عامل آب و هوا میباشد. آب و هوای شهرهای روسیه قاره ای با زمستان های بسیار سرد و تابستان های گرم و کوتاه میباشد؛ که به طور چشمگیری با فصول تغییر میکند. تابستان بهترین زمان همراهی با تور مسکو و سنت پترزبورگ میباشد، زیرا در این دوره دمای هوا معتدل و گرم است و روزها طولانی تر هستند. البته در این زمان نیز احتمال بارش باران وجود دارد، بهتر است یک ژاکت یا لباس گرمکن همراه خود داشته باشید.


آفر های ویژه الماس نشان