تور ساموئی

ایرلاین : عمان
8 شب

تور ساموئی ویژه15و17و24 مهر

تاریخ شروع پکیج از : 1396/07/15
قیمت از : 3,940,000 تومان

ساموئی

جاذبه های گردشگری و تفریحی ساموئی

چرا تور ساموئی

آشنایی با تور ساموئی:

اگر می خواهید تورساموئی پاییز و یا تورساموئی نوروز را رزرو و با تور ارزان ساموئی سفر و از قیمت تورساموئی مطلع شده و به این بخش از کشور تایلند سفر کنید، با ما همراه باشید. 

برای بسیاری از علاقه مندان، شاید شنیدن تور سامویی جدید و جالب باشد. سامویی، یکی از جزایر دیدنی تایلند است. این جزیره در دهه 1970 توسط تعدادی کوهنورد کشف شد.

این جزیره پوشیده از درختان نخل و نارگیل است. جزیره سامویی در وسط خلیج تایلند واقع شده و با مساحتی بیش از 250 کیلومتر مربع، پس از پوکت و چانگ سومین جزیره تایلند از لحاظ مساحت می باشد. 

توریست ها جهت سفر به این جزیره هم با استفاده از قایق و کشتی های مسافربری و هم از طریق فرودگاه می توانند به آنجا سفر کنند. 

آب و هوایی سامویی گرم و مرطوب است. ناگفته نماند که این جزیره مناظر طبیعی بسیار زیبایی دارد. 

جاذبه های توریستی این جزیره عبارتند از: سواحل مختلف در سراسر جزیره، پارک پارادایز، رستورانهای دریایی، جزیره لاک پشت ها. 

قیمت تور ساموئی:

تور ساموئی در مقایسه با بسیاری از تورهای دیگر، خوشبختانه چندان گران نیست و شما می توانید در بیشتر ماه ها و فصل های سال با رزرو تور براحتی به این بخش از کشور تایلند سفر کنید. اگر علاقه مند به سفر به ساموئی با قیمت ارزان هستید، می توانید همیشه آخرین تورها و پکیج های مسافرتی ساموئی را در سایت الماس نشان جستجو کرده و در صورت تمایل، اقدام به رزرو نمایید.

جهت رزرو تور سامویی و تور ترکیبی بانکوک سامویی می توانید با همکاران ما تماس گرفته و از خدمات و آفرهای ویژه ما استفاده نمایید. 

آفر های ویژه الماس نشان