سواحل کوش آداسی

یکی از مقصدهای پرطرفدار گردشگران ترکیه، کوش آداسی می باشد که این شهر یا بهتر بگوییم شهرستان دارای بهترین هتل ها و اقامتگاه های ترکیه همراه با امکانات روز دنیا می باشد که از سرگرمی هایی که مسافران در این جا می توانند برای خود در نظر بگیرند  رفتن به سواحل معروف کوش آداسی می باشد که شما می توانید در این ساحل های زیبا و دیدنی کوش آداسی از هیجان انگیزترین تفریخات آب بهره مند شوید و یا در کنار این سواحل به آفتاب گرفتن و ریلکس کردن بپردازید. در زیر با ساحل های کوش آداسی آشنا خواهید شد.

ساحل کاستور

مکان تفریحی بسیار تمیز که بسیار هم خلوت و آرام می باشد و برای افرادی که خواهان آرامش و سکوت هستند جای مناسبی است، کاستور در 3 کیلومتری شهر قرار گرفته است و در اینجا  می توانید از منظره ی زیبای این ساحل معروف در این سفر لذت وافری ببرید.

ساحل عشق

این ساحل همان طور که از اسمش پیداست یک جای رومانتیک مخصوص زوج های جوان است و نگرفتن عکس یادگاری در این ساحل شناخته شده با چشم انداز زیبایی از پارک ملی، از دست دادن بهترین صحنه ها است.

ساحل بانوان

اگر دوست دارید در ساحلی شلوغ و پرهیاهو به گشت  و گذار و تفریحات دریایی بپردازید بهترین انتخاب ساحل بانوان است که مخصوص شنای بانوان عزیز است و شکل ظاهری این ساحل که دارای آب آبی شفاف و شنی بودن، آن را به یک تفریحگاه محبوب در بین توریست ها تبدیل کرده است.

ساحل پارک ملی

در بین سواحل کوش آداسی، ساحل پارک ملی یکی از زیباترین آنها ختی در اروپا به شمار می رود که در 30 کیلومتری شهر قرار دارد که ما به شما دوستداران سفر بازدید از این ساحل جذاب با نماهای طبیعی فوق العاده را پیشنهاد می کنیم.

مسافران تور ترکیه می توانند از منظره های زیبای جاذبه های گردشگری کوش آداسی بهره مند گردند.