سبک سفرتان چیست؟

جاذبه های گردشگری و تفریحی بانکوک و هواهین

چرا تور بانکوک و هواهین

درباره تور بانکوک هواهین: 

تور بانکوک هواهین (Hua hin) شاید برایتان تازگی داشته باشد. البته حق دارید، چون تور هواهین (برخلاف بانکوک، پوکت و پاتایا) نامی چندان آشنا برای گردشگران ایرانی نیست. این شهر ساحلی در غرب تایلند واقع شده است و با داشتن آب و هوایی مرطوب و سواحل زیبا و بکر، نقاط دیدنی و گردشگری مختلف از دهه 1980 تاکنون تبدیل به یکی از مراکز توریستی این کشور است و هر ساله بسیاری از توریست های تورهای تایلند از این ناحیه دیدن می کنند.
فاصله هواهین تا بانکوک در صورت طی کردن آن با وسایل نقلیه زمینی، حدود سه ساعت است و فاصله این دو شهر با یکدیگر کمی کوتاه تر از فاصله پاتایا تا بانکوک است. با این تفاوت که شهر پاتایا در شمال شرقی خلیج تایلند واقع شده و هواهین در شمال غربی آن. هواهین در 260 کیلومتری جنوب غربی بانکوک - پایتخت تایلند - واقع شده است. البته بسیاری از کسانی که عازم تور هواهین بانکوک می شوند، از طریق مسیر هوایی یعنی با استفاده از هواپیما از این دو شهر دیدن می کنند که موجب می شود سفری راحت تر و بهتر در پیش داشته باشند. 

تاریخچه تور هواهین:

شاید برای شما جالب باشد که بدانید هواهین تایلند تا یک قرن پیش محل دهکده های ماهیگیری بوده ولی به دلیل طبیعت بکر و سواحل بسیار زیبا و رویایی، از دهه 1920 میلادی تبدیل به محل تفریح و استراحت خاندان سلطنتی تایلند شد بطوری که در آن کاخ سلطنتی نیز ساخته شد. کم کم در دهه های بعدی توریسم در این منطقه گسترش یافت و به مرور زمان با افزایش جاذبه های گردشگری و همچنین افزایش ساخت هتل ها و مراکز تفریحی جوانان، هواهین نیز تبدیل به یکی از قطب های توریسم تایلند شد. بطوری که امروزه تور هواهین یکی از مهم ترین تورهای تایلند به شمار می رود.

بهترین زمان سفر به هواهین: 

هواهین دارای آب و هوایی گرم و مرطوب و استوایی است همانند بسیاری از نقاط دیگر تایلند. 
با استفاده از تور بانکوک و هواهین می توانید علاوه بر دیدار از پایتخت تایلند، از این شهر دیدنی و آرام تایلند نیز در طول سال دیدن کنید و از سفرتان لذت ببرید. به ویژه در بین ماه های نوامبر (November) الی فوریه (February) که بهترین زمان سفر به هواهین است و میزان بارش باران به کمترین حد خود می رسد و البته بیشتر توریست ها اغلب در این بازه زمانی با تور هواهین روانه این بخش از تایلند می شوند. برعکس ماه های آگوست (August) و سپتامبر (September) معمولا بیشترین میزان بارش باران را دارند. البته در چنین ماه هایی نیز می توان از جاذبه های گردشگری هواهین و طبیعت بکر و زیبای آن استفاده کرد و لذت برد.

جاذبه های تور هواهین:

تور هواهین سرشار از تفریحات و سرگرمی های مختلف برای توریست ها و جهانگردان است. خوشبختانه هواهین تایلند دارای هتل های لوکس و مجلل درجه یک و همچنین جاذبه های گردشگری فراوانی است از جمله: 
- وجود سواحل مختلف و امکان لذت بردن از انواع ورزش های آبی، شنا و موج سواری
- آثار تاریخی هواهین از جمله ایستگاه قطار سلطنتی، کاخ سلطنتی
- معبدهای هواهین
- بازارهای محلی هواهین 
- دهکده حیوانات
- پارک ملی سم روی یوت
- پارک آبی
- امکان انجام ورزش هایی مانند اسب سواری و گلف
- شهربازی 
و...
که همه اینها موجب می شوند در زمان سفر با تور هواهین بتوانید اوقات خوشی را در این بخش از سرزمین تایلند سپری کنید. 

رزرو تور بانکوک هواهین:

شما مسافران و علاقه مندان به تور های تایلند در صورت تمایل هر زمانی که مایل به رزرو تور هواهین بانکوک بودید، می توانید با همکاران ما در آژانس هواپیمایی الماس نشان تماس گرفته و جهت رزرو و سفر به هواهین و بانکوک اقدام کنید. در این صفحه همکاران ما آخرین و جدیدترین آفرها و پکیج های تور هواهین و بانکوک را قرار می دهند و همیشه می توانید با چک کردن این پکیج ها و تورهای مسافرتی هواهین بانکوک، از جدیدترین قیمت ها و شرایط تورها مطلع شوید.
سفر با تور هواهین بانکوک را با ما تجربه کنید. 

آفر های ویژه الماس نشان