logo
phone

چرا تور ایتالیا

تورایتالیا پاییز 95، تور ایتالیا نوروز 96،تور ارزان ایتالیا،تور لحظه آخری ایتالیا،تور لوکس ایتالیا، تور لاکچری ایتالیا و قیمت تور ایتالیا را در سایت ما جستجو کنید

تور ایتالیا یکی از تورهای جنوب اروپاست که طرفداران زیادی دارد. حتما مایلید که پیش از آگاهی از آخرین قیمت تور ایتالیا و همچنین قیمت بلیط ایتالیا در مورد این کشور بیشتر بدانید. پایتخت ایتالیا شهر رم است و از شهرهای مهم و معروف آن می توان میلان، ونیز، فلورانس، ناپل، و تورین را نام برد که هر کدام به نوبه خود دارای جاذبه ها و آثار دیدنی مختلفی هستند. 

زبان رسمی این کشور ایتالیایی است که ریشه در زبان کهن لاتین دارد. ایتالیا یکی از قدیمی ترین تمدن های جهان را دارد و در گذشته امپراطوری روم یکی از قدرتمند ترین حکومت های جهان بوده و قرنها با اقوام و کشورهای زیادی - از جمله کشور خودمان در دوران سلسله های اشکانی و ساسانی- در حال جنگ و کشور گشایی بوده است. امروزه هزاران آثار تاریخی از آن دوران باقی مانده است. 

این کشور در زمینه های مد و طراحی لباس بسیار معروف است و همچنین جوانان سراسر جهان به خوبی با فوتبال این کشور و باشگاه های معروفش آشنایی دارند. 

ایتالیایی ها ملت با سلیقه ای در زمینه خوراک نیز هستند و بسیاری از غذاهای معروف جهان مانند پیتزا ، لازانیا، اسپاگتی و ... اولین بار در این کشور پخته شده و امروزه رستوران های این کشور میزبان میلیون ها نفر توریست از سراسر جهان هستند. 

اگر به بازدید از این کشور و لذت بردن از آثار دیدنی و غذاهای لذیذ آن علاقه مند هستید، تور ایتالیا را فراموش نکنید. 

جاذبه های گردشگری و تفریحی ایتالیا

آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 1,995,000تومان تور مارماریس با هواپیمایی زاگرس نوروز 96
تور مارماریس با هواپیمایی زاگرس نوروز 96
قیمت توراز 1,975,000تومان تور کوش آداسی با پرواز ترک ویژه نوروز 96
تور کوش آداسی با پرواز ترک ویژه نوروز 96
قیمت توراز 1,625,000تومان تور ارمنستان ویژه نوروز 96
تور ارمنستان ویژه نوروز 96
قیمت توراز 1,595,000تومان تور آنتالیا با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96
تور آنتالیا با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96
قیمت توراز 1,690,000تومان تور تفلیس 5 شب ویژه نوروز 96
تور تفلیس 5 شب ویژه نوروز 96
قیمت توراز 1,595,000تومان تور تفلیس با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96
تور تفلیس با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96