تور ونیز

ایرلاین : آلیتالیا
-

تور ایتالیا ویژه نوروز 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/01/02
قیمت از : 40,630,000 تومان
ایرلاین : آلیتالیا
-

تور ترکیبی ایتالیا و فرانسه ویژه نوروز 98

تاریخ شروع پکیج از : 1397/12/28
قیمت از : 51,830,000 تومان
ایرلاین : آلیتالیا
-

تور ترکیبی ایتالیا و سوئیس و فرانسه ویژه نوروز 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/01/02
قیمت از : 61,130,000 تومان

تور پاریس

ایرلاین : آلیتالیا
-

تور ترکیبی فرانسه و ایتالیا ویژه نوروز 98

تاریخ شروع پکیج از : 1397/12/26
قیمت از : 42,230,000 تومان
ایرلاین : آلیتالیا
-

تور ترکیبی فرانسه و اسپانیا و ایتالیا ویژه نوروز 98

تاریخ شروع پکیج از : 1397/12/27
قیمت از : 51,830,000 تومان

تور زوریخ

ایرلاین : آلیتالیا
-

تور سوئیس و ایتالیا ویژه نوروز 98

تاریخ شروع پکیج از : 1398/01/01
قیمت از : 57,930,000 تومان

ایتالیا

جاذبه های گردشگری و تفریحی ایتالیا

چرا تور ایتالیا

آشنایی با تور ایتالیا:

.تورایتالیا پاییز، تور ایتالیا نوروز، تور ارزان ایتالیا، تور لحظه آخری ایتالیا، تور لوکس ایتالیا، تور لاکچری ایتالیا و قیمت تور ایتالیا را در سایت ما جستجو کنید

تور ایتالیا یکی از تورهای جنوب اروپاست که طرفداران زیادی دارد. حتما مایلید که پیش از آگاهی از آخرین قیمت تور ایتالیا و همچنین قیمت بلیط ایتالیا در مورد این کشور بیشتر بدانید. پایتخت ایتالیا شهر رم است و از شهرهای مهم و معروف آن می توان میلان، ونیز، فلورانس، ناپل، و تورین را نام برد که هر کدام به نوبه خود دارای جاذبه ها و آثار دیدنی مختلفی هستند. 

زبان رسمی این کشور ایتالیایی است که ریشه در زبان کهن لاتین دارد. ایتالیا یکی از قدیمی ترین تمدن های جهان را دارد و در گذشته امپراطوری روم یکی از قدرتمند ترین حکومت های جهان بوده و قرنها با اقوام و کشورهای زیادی - از جمله کشور خودمان در دوران سلسله های اشکانی و ساسانی - در حال جنگ و کشور گشایی بوده است. امروزه هزاران آثار تاریخی از آن دوران باقی مانده است. 

این کشور در زمینه های مد و طراحی لباس بسیار معروف است و همچنین جوانان سراسر جهان به خوبی با فوتبال این کشور و باشگاه های معروفش آشنایی دارند. اگر خوش شانس باشید هنگام سفر با تور ایتالیا می توانید هنگام برگزاری بازی های باشگاه های فوتبال این کشور (سری آ) از نزدیک با حضور در استادیوم های این کشور می توانند بازی های تیم های محبوب و معروف این کشور را ببینند. 

ایتالیایی ها ملت با سلیقه ای در زمینه خوراک نیز هستند و بسیاری از غذاهای معروف جهان مانند پیتزا، لازانیا، اسپاگتی و ... اولین بار در این کشور پخته شده و امروزه رستوران های این کشور میزبان میلیون ها نفر توریست از سراسر جهان هستند. 

قیمت تور ایتالیا:

تور ایتالیا می تواند تور ترکیبی ایتالیا و یا فقط تور به مقصد این کشور باشد. در هر صورت نرخ تور متفاوت است و از طرف دیگر همانند تورهای دیگر اروپا، قیمت تور ایتالیا نیز بنا به نوع پرواز، هتل های ایتالیا، امکانات تور و شرایط دیگر متفاوت است. 

اگر به بازدید از این کشور و لذت بردن از آثار دیدنی و غذاهای لذیذ آن علاقه مند هستید، تور ایتالیا را فراموش نکنید. 

آفر های ویژه الماس نشان