تور کشتی کوش آداسی

تور کشتی کوش آداسی یکی از بهترین جاذبه های گردشگری است که هنگام سفر با تور کوش آداسی می توانید از آن لذت ببرید. یک تفریح بسیار مناسب برای جوانان و خانواده ها. مخصوصا برای کسانی که تا بحال سوار کشتی های تفریحی نشده اند. این کشتی معمولا هر روز راه می افتد و توریست های تور کوش آداسی را با خود سوار کرده و به موازات سواحل این منطقه حرکت و از کناره های دریای اژه عبور می کند.

در طول این مسیر بسیاری از دیدنی های کوش آداسی و مناطق زیبای طبیعی ساحلی از جمله جزیره کبوتر کوش آداسی، عبور کرده و با دیدن آب های زیبا و آرام این منطقه برای ساعتها آرامش پیدا می کنید.

پذیرایی از شما در طول مسیر صورت می گیرد و نوشیدنی ها و نهار هم جزء هزینه پرداخت شده برای بلیط است. حتما از خوردن غذاهای لذیذ از جمله برنج و ماهی و گوشت کبابی لذت خواهید برد.همچنین از نوشیدنی های محلی که در کشتی برای مهمانان سرو می شود، مسلما لذت خواهید برد. در طول مسیر بعد از طی مسافتی، در نزدیکی سواحل کوش آداسی کشتی نگه می دارد تا مسافرینی که قصد شیرجه زدن و شنا در آب را دارند، بتوانند از شنا و هیجان در آبهای ساحلی و بکر این مناطق لذت ببرند.


تور کشتی کوش آداسی    تور کشتی کوش آداسی


کشتی های تور کشتی کوش آداسی دو طبقه هستند و امکانات مناسبی جهت استراحت و حتی آفتاب گرفتن مسافران خود دارند. طبقه اول برای مسافرینی است که تمایلی به آفتاب گرفتن ندارند و یا هنگام صرف نهار می خواهند در آنجا بمانند. اما طبقه بالا، برای کسانی که است که می خواهند حمام آفتاب بگیرند که اتفاقا یکی از دلایل جذابیت این کشتی ها برای بسیاری از توریست های تور کوش آداسی، همین است. البته آفتاب سواحل مدیترانه و دریای اژه کمی تند است بنابراین اگر قصد آفتاب گرفتن را داشتید، کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید. این تور یکی از بهترین امکانات توریستی و تفریحی تور کوش آداسی است که هنگام سفر به این شهر می توانید تنهایی یا به اتفاق دیگران از آن استفاده و یک روز پر از هیجان و شادی را تجربه کنید.

معمولا زمان رفت بین ساعتهای 8 تا 9 صبح است (البته ممکن است در فصل های مختلف سال این زمان بنا به دلایل تغییرات آب و هوایی کمی پس و پیش شود) و ساعت برگشت بین ساعت های 16 الی 17 بعداز ظهر به وقت محلی است. از طرف دیگر بلیط برای کودکان زیر 6 سال نصفه قیمت محاسبه می شود.

مسافران تور کشتی کوش آداسی در طول مسیر بیمه هستند و هیچ نگرانی از این بابت نخواهید داشت. ضمنا اگر هنگام سفر با تور توذ

آدرس: Setur marina, Kusadasi, Turkey

شماره تماس: +90 535 280 51 64