logo
phone

تور قشم

قشم
قیمت توراز460,000تومان
مدت اقامت : 3 شب

تور3شب قشم ویژه اردیبهشت ماه 96

تاریخ شروع پکیج از : جمعه 1396/02/01

ایرلاین : آتا

جزئیات بیشتر

چرا تور قشم

تور قشم با آژانس مسافرتی الماس نشان:

 

تور قشم 95، تور های قشم ویژه تعطیلات، رزرو هتل های ارزان قشم، بهترین تور قشم

 

جزیره قشم بزرگترین جزیره در ایران است که در خلیج فارس و در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد، این جزیره که جنبه گردشگری هم دارد یکی از مقصد های توریستی در ایران به حساب می آید که در دوران ساسانیان نام ابرکاوان بود. با تور قشم همراه شوید و بنادر معروف قشم را از نزدیک ببینید که باعث بهبود اقتصاد این جزیره شده اند، در این بنادر کارهای تجاری انجام می شود که می توان به وجود کشتی های صیادان اشاره کرد. بهمن، سوزا، سلخ، باسعیدو از معروفترین این بندرها هستند.

در قشم جزایر معروفی به نام های هرمز و لارک و هنگام وجود دارد که دیدن آنها برای مسافراان بسیار جذاب است، آنها می توانند در سواحل این جزایر قشم زیستگاه دلفین ها، آهو ها و حتی کروکودیل نیز ببینند. آب و هوای قشم گرم و خشک است و در ماه های گرم سال دارای رطوبت زیادی می باشد، بهترین زمان برای سفر به جزیره قشم همراه با تورهای قشم، ماه های سرد سال است و می توانید در هتل هایی با قیمت مناسب اقامت داشته باشید.

 

تور لحظه آخری قشم، تور جزیره قشم با کمترین نرخ هتل، جاذبه های دیدنی قشم

جاذبه های گردشگری و تفریحی قشم

قلعه پرتغالی ها قشم

قلعه پرتغالی ها قشم

این قلعه قبل از سلطنت شاه عباس توسط پرتغالی ها به عنوان دژ نظامی و اعمال حاکمیت و تسلط و کنترل ترافیک دریایی منطقه هرمز و خلیج فارس ساخته شده است . مسافران و گردشگران تور قشم می توانند از جاذبه های توریستی قشم دیدن نمایند.

ادامه مطلب
جنگل دریایی حرا قشم

جنگل دریایی حرا قشم

درخت حرا که نام علمی آن به حکیم و فیلسوف ایرانی ابو علی سینا نسبت داده می شود ، درختانی در اندازه های 3 تا 6 متر با شاخ و برگ سبز روشن هستند. جنگل حرا زیستگاه بسیار مناسبی برای نرم تنان ، سخت پوستان و ماهیان پدید آورده که منابع غذایی بسیار مهمی برای ماهیان و پرندگان وحشی است. مسافران و گردشگران تور قشم میتوانند از جاذبه های توریستی قشم دیدن نمایند.

ادامه مطلب
غار نمک قشم

غار نمک قشم

در فاصله 90 کیلومتری شهر قشم کوه گنبدی شکل به ارتفاع 237 متر از سطح دریا قرار گرفته که غار نمک نام دارد. وجود رگه های سفید رنگ نمک بر بدنه این کوه از دور منظره جالبی را نمایان کرده. درون غار نمک به ویژه اعماق آن تاریک است و برای مشاهده بلور های نمک به چراغ قوه پر نور احتیاج است . مسافران و گردشگران تور قشم می توانند از جاذبه های گردشگری قشم دیدن نمایند.

ادامه مطلب
درخت انجیر معبد قشم

درخت انجیر معبد قشم

درخت انجیر معبد یا درخت سبز یا درخت لور یکی از شگفتی های مناطق حاره ، مخصوصا خلیج فارس ، درخت همیشه سبز معروف به انجیر معابد است که تاجی بزرگ با ریشه های بیرون از خاک متعددی دارد. میوه رسیده نارنجی رنگ درخت لور مطبوع و خوراکی است .مسافران و گردشگران تور قشم می توانند از جاذبه های توریستی قشم دیدن نمایند.

ادامه مطلب
آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 4,750,000تومان تور مسکو و سنت پترزبورگ  تابستان96
تور مسکو و سنت پترزبورگ تابستان96
قیمت توراز 1,990,000تومان تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
قیمت توراز 1,345,000تومان تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
قیمت توراز 820,000تومان تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
قیمت توراز 830,000تومان تور ارمنستان ویژه 1  خرداد 96
تور ارمنستان ویژه 1 خرداد 96
قیمت توراز 950,000تومان تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96