logo
phone

جاذبه های گردشگری قشم

قلعه پرتغالی ها قشم
قلعه پرتغالی ها قشم

این قلعه قبل از سلطنت شاه عباس توسط پرتغالی ها به عنوان دژ نظامی و اعمال حاکمیت و تسلط و کنترل ترافیک دریایی منطقه هرمز و خلیج فارس ساخته شده است . مسافران و گردشگران تور قشم می توانند از جاذبه های توریستی قشم دیدن نمایند.

ادامه مطلب
درخت انجیر معبد قشم
درخت انجیر معبد قشم

درخت انجیر معبد یا درخت سبز یا درخت لور یکی از شگفتی های مناطق حاره ، مخصوصا خلیج فارس ، درخت همیشه سبز معروف به انجیر معابد است که تاجی بزرگ با ریشه های بیرون از خاک متعددی دارد. میوه رسیده نارنجی رنگ درخت لور مطبوع و خوراکی است .مسافران و گردشگران تور قشم می توانند از جاذبه های توریستی قشم دیدن نمایند.

ادامه مطلب
جنگل دریایی حرا قشم
جنگل دریایی حرا قشم

درخت حرا که نام علمی آن به حکیم و فیلسوف ایرانی ابو علی سینا نسبت داده می شود ، درختانی در اندازه های 3 تا 6 متر با شاخ و برگ سبز روشن هستند. جنگل حرا زیستگاه بسیار مناسبی برای نرم تنان ، سخت پوستان و ماهیان پدید آورده که منابع غذایی بسیار مهمی برای ماهیان و پرندگان وحشی است. مسافران و گردشگران تور قشم میتوانند از جاذبه های توریستی قشم دیدن نمایند.

ادامه مطلب
غار نمک قشم
غار نمک قشم

در فاصله 90 کیلومتری شهر قشم کوه گنبدی شکل به ارتفاع 237 متر از سطح دریا قرار گرفته که غار نمک نام دارد. وجود رگه های سفید رنگ نمک بر بدنه این کوه از دور منظره جالبی را نمایان کرده. درون غار نمک به ویژه اعماق آن تاریک است و برای مشاهده بلور های نمک به چراغ قوه پر نور احتیاج است . مسافران و گردشگران تور قشم می توانند از جاذبه های گردشگری قشم دیدن نمایند.

ادامه مطلب