logo
phone

چرا تور فرانسه

تور فرانسه پاییز 95، تور فرانسه نوروز 96،تور ارزان فرانسه،تور لحظه آخری فرانسه،تور لوکس فرانسه، تور لاکچری فرانسه و قیمت تور فرانسه را در سایت ما جستجو کنید

فرانسه یکی از کشورهای اروپای غربی است که دارای آثار تاریخی و دیدنی های متعددی است. رزرو تور فرانسه و یا خرید بلیط فرانسه همیشه برای طیف وسیعی از گردشگران سراسر جهان یک آرزو بوده. 

پایتخت این کشور شهر پاریس است که در زمینه توریسم همواره در جهان یکی از پنج شهر برتر جهت جذب گردشگران بوده است. زبان رسمی این کشور فرانسوی است و فرانسه امروزه یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان است. 

  این کشور دارای جاذبه های گردشگری مختلفی -بخصوص در شهر پاریس- می باشد و دارای آب و هوای متنوعی از شمال تا جنوب است. بطوریکه شمال فرانسه آب و هوای نسبتا سرد و معتدل، مرکز و شرق این کشور آب و هوای کوهستانی و جنوب این کشور -سواحل مدیترانه فرانسه- نیز آب و هوایی گرم و معتدل دارد. 

این کشور هر ساله جشنواره های متعدد فرهنگی و سینمایی را برگزار می کند که یکی از معروف ترین آنها جشنواره بین المللی فیلم کن است. 

در طول اقامت در این کشور می توانید از گالری های هنری، آثار تاریخی و اشیاء بدست آمده از کشورهای مختلف جهان بازدید کرده و به دیدن مکان های مهم و دیدنی این کشور بروید. همچنین لذت سوار شدن در قطارهای سریع السیر فرانسوی بنام TGV را هم می توانید امتحان کنید. 

جهت ثبت نام در تور فرانسه و پرواز های این کشور  با ما در ارتباط باشید. 

جاذبه های گردشگری و تفریحی فرانسه

آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 1,995,000تومان تور مارماریس با هواپیمایی زاگرس نوروز 96
تور مارماریس با هواپیمایی زاگرس نوروز 96
قیمت توراز 1,975,000تومان تور کوش آداسی با پرواز ترک ویژه نوروز 96
تور کوش آداسی با پرواز ترک ویژه نوروز 96
قیمت توراز 1,625,000تومان تور ارمنستان ویژه نوروز 96
تور ارمنستان ویژه نوروز 96
قیمت توراز 1,595,000تومان تور آنتالیا با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96
تور آنتالیا با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96
قیمت توراز 1,690,000تومان تور تفلیس 5 شب ویژه نوروز 96
تور تفلیس 5 شب ویژه نوروز 96
قیمت توراز 1,595,000تومان تور تفلیس با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96
تور تفلیس با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96