تور آنتالیا

ایرلاین : سان اکسپرس
6 شب

تور آنتالیا ویژه خرداد و تیر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/03/31
قیمت از : 3,980,000 تومان
ایرلاین : ایران ایر
6 شب

تور آنتالیا ویژه 7 تیر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/04/07
قیمت از : 2,645,000 تومان
ایرلاین : ایران ایر
6 شب

تور آنتالیا ویژه 31 خرداد 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/03/31
قیمت از : 2,595,000 تومان

آنتالیا

جاذبه های گردشگری و تفریحی آنتالیا

چرا تور آنتالیا

درباره تور آنتالیا:

آیا می خواهید تور آنتالیا پاییز، تور آنتالیا نوروز، تور لحظه آخری آنتالیا و یا تور ارزان آنتالیا را با بهترین قیمت رزرو نمایید؟ قیمت تور آنتالیا البته وابسته عوامل متعددی است از جمله قیمت هتل و نوع پرواز. شهر آنتالیا در جنوب غربی ترکیه واقع شده و یکی از مراکز مهم توریستی این کشور بوده و در دهه های اخیر با رشد توریسم و گردشگری ترکیه، میزبان میلیون ها نفر توریست بوده که هر ساله به این شهر سفر می کنند. این شهر دارای تاریخی کهن بوده و از قرنها پیش از میلاد حضرت مسیح، این شهر وجود داشته و در طول تاریخ بارها بین اقوام و حکومت های مختلف دست بدست شده. ابن بطوطه جهانگردی معروف در کتاب خود به این شهر اشاره کرده و همچنین مولانا شاعر بلندآوازه ایرانی نیز در کتاب فیه مافیه از این شهر تحت عنوان "انطالیه" نام برده است. 

دلایل جذابیت آنتالیا:

امروزه با گذشت قرنها، چهره این شهر نیز بسیار دگرگون و مدرن شده است. آنتالیا با داشتن هزاران هتل و اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری در درون و یا حاشیه شهر، به یکی از مهم ترین قطب های توریسم این منطقه تبدیل شده. از جاذبه های توریستی این شهر می توان به موزه آنتالیا، تله کابین، دروازه هادریان، پارک کارالی اوغلو، گشت با کشتی و قایق سواری در رودخانه، ورزش های آبی و غیره را نام برد. 

در سالهای اخیر با توجه به اهمیت قیمت تور آنتالیا، بسیاری از هموطنان مان اقدام به رزرو تور لحظه آخری آنتالیا با نرخ مناسب تر می کنند. 

آژانس مسافرتی الماس نشان نیز با توجه به اهمیت این امر برای هموطنان گرامی کلیه اطلاعات و خدمات خود را جهت رفاه هر چه بیشتر و داشتن اوقاتی خوش در این شهر زیبا ارائه می کند. جهت آگاهی از آخرین اطلاعات درباره تور آنتالیا پاییز، تور آنتالیا نوروز و همچنین رزرو هتل های این شهر با همکاران ما در تماس باشید. 

آفر های ویژه الماس نشان