تور آنتالیا

ایرلاین : ترکیش

تور آنتالیا 6شب و 7روز ویژه 24 و 25 و 26 خرداد

تاریخ شروع پکیج از : 1403/03/07
قیمت از : 41,590,000 تومان
ایرلاین : ترکیش

تور آنتالیا 6شب و 7روز ویژه 17 و 18 و19 خرداد

تاریخ شروع پکیج از : 1403/03/07
قیمت از : 36,690,000 تومان
ایرلاین : ترکیش

تور آنتالیا 6شب و 7روز ویژه 10 و 11 و 12 خرداد

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/11
قیمت از : 38,890,000 تومان

آنتالیا

سبک سفرتان چیست؟

جاذبه های گردشگری و تفریحی آنتالیا

چرا تور آنتالیا

درباره تور آنتالیا:

حتما شما هم درباره تور آنتالیا و یا جاذبه های توریستی آنتالیا در سالهای اخیر شنیده اید و یا شاید شما هم جزء مسافران آنتالیا بوده و در سالهای گذشته سفر به این شهر را تجربه کرده اید. شهر آنتالیا در جنوب غربی ترکیه واقع شده و یکی از مراکز مهم توریستی این کشور بوده و در دهه های اخیر با رشد توریسم و گردشگری ترکیه، میزبان میلیون ها نفر توریست بوده که هر ساله به این شهر سفر می کنند. این شهر دارای تاریخی کهن بوده و گفته می شود که از قرنها پیش از میلاد حضرت مسیح، شهر آنتالیا وجود داشته و در طول تاریخ بارها بین اقوام و حکومت های مختلف دست بدست شده. ابن بطوطه جهانگردی معروف در کتاب خود به این شهر اشاره کرده و همچنین مولانا شاعر بلندآوازه ایرانی نیز در کتاب فیه مافیه از این شهر تحت عنوان "انطالیه" نام برده است.


جاذبه های تور آنتالیا:

امروزه با گذشت قرنها، چهره این شهر نیز بسیار دگرگون و مدرن شده است. آنتالیا با داشتن هزاران هتل، اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری در درون و یا حاشیه شهر، به یکی از مهم ترین قطب های توریسم این منطقه تبدیل شده. از جمله جاذبه های توریستی آنتالیا می توان به موزه آنتالیا، تله کابین، دروازه هادریان، پارک کارالی اوغلو، گشت با کشتی و قایق سواری در رودخانه، ورزش های آبی و غیره را نام برد.

تور آنتالیا یکی از پر طرفدارترین تورهای ترکیه نزد جوانان و خانواده هاست. نه تنها ایرانی ها بلکه در دهه های اخیر میلیون ها نفر از توریست های سرتاسر جهان به خصوص اروپا در فصل های بهار و تابستان به این شهر ساحلی سفر می کنند. برخی از مهم ترین دلایل محبوبیت تور آنتالیا عبارتند از: وجود سواحل زیبا و بزرگ (از جمله ساحل لارا، کمر، کونیالتی و غیره)، آثار تاریخی و باستانی آنتالیا، آبشارهای زیبا، امکان غواصی و ورزش های آبی، تفریحات مختلف از جمله قایق سواری در رودخانه وحشی، پارک های بزرگ، جیپ سافاری و یا کواد سواری، موزه و مراکز دیدنی دیگر که همه موجب می شوند روزها و شبها در این شهر و یا اطراف آن به همراه همراهانتان سرگرم شوید و اوقات خوشی در زمان سفر به آنتالیا داشته باشید. آنتالیا آنچنان در دهه های اخیر امکانات توریستی اش گسترش یافته که موجب شده بسیاری از توریست ها حتی در طول سالهای مختلف به دفعات به آن سفر کنند.

به خصوص اگر هتل های پنج ستاره درجه یک رزرو کنید مسلما لذت بیشتری از تور آنتالیا و سفر به این شهر خواهید برد. نکته جالب اینجاست که بسیاری از هتل های ساحلی درجه یک این شهر، دارای برنامه های مفرح و نمایش های بسیار دیدنی هستند و برخی از آنها پا را از این هم فراتر گذاشته و دارای امکانات تفریحی فراوانی در محوطه هتل هستند (مانند پارک آبی هتل ریکسوس بلیک و یا امکانات هتل آدم و حوا)


قیمت تور آنتالیا:

قیمت و نرخ تور آنتالیا همانند بسیاری از تورهای دیگر ترکیه و یا تورهای کشورهای توریستی دیگر، وابسته به قیمت هتلی که می خواهید رزرو کنید و همچنین ایرلاینی که پرواز آنرا رزرو می کنید دارد. البته فصل و زمانی که سفر می کنید نیز در این مسئله تاثیر دارد چرا که در ایام تابستان و عید نوروز به دلیل استقبال زیاد مسافران و گردشگران از سفر به آنتالیا و در نتیجه افزایش نرخ هتل ها و پروازها، قیمت تورهای آنتالیا نیز کمی افزایش می یابد. برای مثال قیمت تورهای نوروزی آنتالیا از تورهای پاییز و یا زمستانی این شهر بالاتر و در نهایت نرخ تورهای تابستان آنتالیا نیز نسبت سایر اوقات سال بیشتر است.

لذا هر زمان از سال که تمایل داشتید به آنتالیا سفر کنید، می توانید آخرین پکیج های تورهای مسافرتی ما در مشاهده کرده و در صورت تمایل با همکاران ما در آژانس مسافرتی الماس نشان تماس بگیرید.

در سالهای اخیر با توجه به اهمیت قیمت تور آنتالیا، بسیاری از هموطنان مان اقدام به رزرو تور لحظه آخری آنتالیا با نرخ مناسب تر می کنند.

آژانس مسافرتی الماس نشان نیز با توجه به اهمیت این امر برای هموطنان گرامی کلیه اطلاعات و خدمات خود را جهت رفاه هر چه بیشتر و داشتن اوقاتی خوش در این شهر زیبا ارائه می کند. جهت آگاهی از آخرین اطلاعات درباره تور پاییز آنتالیا، تورهای نوروزی آنتالیا و همچنین رزرو هتل های این شهر با همکاران ما در تماس باشید.

آفر های ویژه الماس نشان