logo
phone

تور آلانیا

آلانیا
قیمت توراز2,900,000تومان
مدت اقامت : 6 شب

تور آلانیا ویژه 31 شهریور

تاریخ شروع پکیج از : جمعه 1396/06/31

ایرلاین : فری برد

جزئیات بیشتر

آلانیا
قیمت توراز3,670,000تومان
مدت اقامت : 6 شب

تور آلانیا 2و3و4 شهریور

تاریخ شروع پکیج از : پنجشنبه 1396/06/02

ایرلاین : فری برد

جزئیات بیشتر

آلانیا
قیمت توراز2,530,000تومان
مدت اقامت : 6 شب

تور آلانیا 5و6و7 مرداد

تاریخ شروع پکیج از : پنجشنبه 1396/05/05

ایرلاین : سان اکسپرس

جزئیات بیشتر

چرا تور آلانیا

     تور آلانیا

آژانس مسافرتی الماس نشان مجری تخصصی تو آلانیا با ارائه پکیج های پیشنهادی لوکس و ارزان قیمت لحظه آخری تورآلانیا شما گردشگران عزیز را به دیدن از آلانیا دعوت مینماید و به شما پیشنهاد میدهد که اگر میخواهید در مورد تور آلانیا قیمت تور آلانیا تور آلانیا تابستان  رزرو تور آلانیا تور لحظه آخری آلانیا وتورآلانیا تابستان اطلاعات کسب کنید با مشاورین با تجربه ما در آژآنس الماس نشان با شماره تلفن -25712-021و54171-021 تماس حاصل فرمایید.

     درباره آلانیا 

یکی از تورهای زیبای ساحلی که امروزه مورد توجه توریستها میباشد  تور آلانیا است جذابیت تور آلانیا بدلیل دارا بودن سواحل شنی و طبیعت مدیترانه ای بکر آن است توریستهای باستان شناس از طرفداران تور آلانیا هستند بدلیل فراوانی آثار باستانی در آلانیا طبیعت بکر و ساحل شنی آلانیا برای دوستداران هیجان و طبیعت تور آلانیا را جذاب کرده و بعت عدم نیاز به ویزا تور لحظه آخری آلانیا طرفداران فراوان پیدا کرده البته همیشه بهتر آن است که رزرو تور آلانیا را انجام دهید و با برنامه ریزی تور ارزان آلانیا را انتخاب کرده و از آن لذت ببرید . نزدیکی شهر آلانیا (آلانیا در 135 کیلومتری آنتالیا واع شده است ) به آنتالیا باعث شده که آلانیا بازارها و هتل های فراوانی را داشته باشد که بتواند خواسته ها و عقاید همه ی توریست های تور آلانیا را برآورده سازد طرفداران تور آلانیا آن را به سواحل تمیز ماسه ای و دریای کریستالی میشناسند که آلانیا در جهان نیز به این خصوصیات معروف است تور آلانیا بواسطه ی گذشته تاریخی و جاذبه های طبیعی آلانیا جذابیت فراوانی در بین علاقه مندان سفر کسب کرده است سبک زندگی مردم آلانیا بدلیل حضور اقوام مختلف در این شهر بسیار متنوع میباشد که تور آلانیا بواسطه این چند فرهنگی بودن مردم آن نیز جذابیت داردبعد از رواج تور آلانیا و درخواست فراوان جهت رزرو تور آلانیا مردم شهر آلانیا تصمیم به ایجاد بازارهای رنگارنگ بوجود آوردن شبهای شاد و ترویج ورزش های آبی نمودند .

      جذابیت های آلانیا

وقتی صحبت از تور آلانیا میشود اولین چیزی که ذهن را درگیر میکند قلعه آلانیا است که یکی از نمادهای شهر آلانیا میباشد بخاطراینکه  تور آلانیا طرفداران گسترده بین  ساکنان داخلی و خارجی ترکیه پیدا کرد صدها رستوران و کافه سنتی و مدرن در کنار هم در آلانیا بوجود آمد آلانیا یکی از شهرهای ساحلی است که سرمایه گذاران داخلی و خارجی در آن سرمای گذاری کردند و همین باعث چند فرهنگی شده شهر آلانیا گردید .و این خود یکی از جذابیت های تور آلانیا میباشد .

      آب و هوای آلانیا

اگرچه آلانیا تابستانی گرم دارد اما آب و هوای معتدل مدیترانه ای باعث شده طرفداران تور آلانیا تابستان نیز جهت رزرو تورآلانیا و مخصوصا تور لحظه آخری آلانیا و از همه مهمتر تور ارزان آلانیا فراوان شوند البته هوای زمستان نیز در آلانیا معندل است و تور آلانیا در زمستان نیز جذاب و مورد پسند میباشد . بدلیل اعتدال مدیترانه ای شاید مردم آلانیا هیچگاه برف را در این شهر تجربه نکنند اما در ارتفاعات کوه های توروس باریدن برف باعث میشود تصویر جالب و دل انگیزی در تابستان از آلانیا روی کوه ها دیده شود اگرچه بهترین زمان سفر به آلانیا قبلا بهار و تابستان بود اما هم اکنون تور تابستان آلانیا و تور زمستان آلانیا نیز طرفداران فراوانی را پیدا کرده است .

     سایرجذابیت های تور آلانیا

همراهان تور آلانیا اگرچه فضای آلانیا خود سرگرم کنده و مهیج است اما برای سرگرم شدن بیشتر میتوانید از جاذبه های فراوان آلانیا من جمله غار داملاتاش ، رودخانه دیم چای، قلعه سلجوقی ، برج قرمز، کارخانه کشتی سازی ، موزه آتاتورک سواحل کئولوپاترا و کیقباد دره سپا دره و ... دیدن فرمایید .
موزه باستان شناسی : آثاری متعلق به حدود 630 سال قبل از میلاد همراهان تور آلانیا میتوانند از دیدن آثار برنزی مرمری سرامیکی شیشه ای و موزاییکی در این موزه لذت ببرند .
موزه مردم شناسی : زمانی درآلانیا به جهت مقاصد نظامی قلعه ای ساخته شد جهت حفاظت از اسکله آلانیا که بعنوان آثار هنری سلجوقیان از آن یاد میشود هم اکنون قلعه بازسازی شده و در تورآلانیا میتوانید دراین مکان انواع فرش و لباس را ببینید .
قلعه آلانیا : هر کس که اندکی در مورد تور آلانیا تحقیق کرده باشد بی شک از قلعه آلانیا که مهمترین مکان گردشگری آلانیا میباشد اطلاعاتی دارد قلعه ای از زمان سلجوقیان که اهالی آلانیا تا به امروز از آن محافظت کرده اند .
از دیگر دیدنی های تور آلانیا بج سرخ را میتوان نام برد برجی 8 ضلعی با 5 طبقه که نام آن نماد رنگ آجرهای آن است این برج به منظور حفاظت از بندر و کارخانه کشتی سازی ساخته شد .
پارک آبی واتر پلنت : پارک آبی درآلانیا که همراهان تور آلانیا میتوانند با شنا کردن در استخرهای مختلف و آفتاب گرفتن لذت بردن از کوههای آب و خوردن و آشامیدن در رستوران های این مجموعه تور آلانیا را به یک سفر پر خاطره تبدیل کنند
غواصی و دلفیناریوم : همراهان تور آلانیا بویژه تور تابستان آلانیا میتوانند از غواصی در سایت های کم عمق و تماشاو شنا کردن با دلفین ها لذت ببرند بخصوص کودکان که بیشتر از طرفداران تور تابستان آلانیا هستند در این فضا لذت های فراموش نشدنی از تماشای دلفین ها و نمایش فک ها خواهند داشت .
پس اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در خصوص تور آلانیا ،رزرو تور آلانیا ، تور تابستان آلانیا، تور ارزان آلانیا ، تورلحظه آخری آلانیا بهترین قیمت تور آلانیا و تورتابستان آلانیا کسب نمایید با همکاران ما با شماره های 25712-021و54171-021 در آژآنس هواپیمایی الماس نشان تماس حاصل فرمایید .


جاذبه های گردشگری و تفریحی آلانیا

آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 1,285,000تومان   تور ارمنستان ویژه اردیبهشت  97
تور ارمنستان ویژه اردیبهشت 97
قیمت توراز 3,190,000تومان  تور مالزی سنگاپور ویژه اردیبهشت 97
تور مالزی سنگاپور ویژه اردیبهشت 97
قیمت توراز 3,890,000تومان  تور  مسکو و سن پترزبورگ  ویژه اردیبهشت  97
تور مسکو و سن پترزبورگ ویژه اردیبهشت 97
قیمت توراز 3,940,000تومان   تور بالی ویژه اردیبهشت  97
تور بالی ویژه اردیبهشت 97
قیمت توراز 8,910,000تومان تور فرانسه ویژه اردیبهشت و خرداد 97
تور فرانسه ویژه اردیبهشت و خرداد 97