تور آلانیا

ایرلاین : قشم ایر
6 شب

تور آلانیا ویژه بهار 98

تاریخ شروع پکیج از : 1397/07/16
قیمت از : 4,530,000 تومان
ایرلاین : قشم ایر
6 شب

تور آلانیا ویژه بهار 98

تاریخ شروع پکیج از : 1397/07/30
قیمت از : 4,790,000 تومان
ایرلاین : قشم ایر
6 شب

تور آلانیا ویژه بهار 98

تاریخ شروع پکیج از : 1397/08/01
قیمت از : 4,530,000 تومان

آلانیا

چرا تور آلانیا

درباره تور آلانیا

آژانس مسافرتی الماس نشان مجری تخصصی تو آلانیا با ارائه پکیج های پیشنهادی لوکس و ارزان قیمت لحظه آخری تورآلانیا شما گردشگران عزیز را به دیدن از آلانیا دعوت می نماید و به شما پیشنهاد می دهد که اگر می خواهید در مورد تور آلانیا قیمت تور آلانیا تور آلانیا تابستان رزرو تور آلانیا تور لحظه آخری آلانیا و تورآلانیا تابستان اطلاعات کسب کنید با مشاورین با تجربه ما در آژانس الماس نشان با شماره تلفن -25712-021 و 54171-021 تماس حاصل فرمایید.

درباره آلانیا 

یکی از تورهای زیبای ساحلی که امروزه مورد توجه توریستها می باشد تور آلانیا است جذابیت تور آلانیا بدلیل دارا بودن سواحل شنی و طبیعت مدیترانه ای بکر آن است توریستهای باستان شناس از طرفداران تور آلانیا هستند بدلیل فراوانی آثار باستانی در آلانیا طبیعت بکر و ساحل شنی آلانیا برای دوستداران هیجان و طبیعت تور آلانیا را جذاب کرده و بعت عدم نیاز به ویزا تور لحظه آخری آلانیا طرفداران فراوان پیدا کرده البته همیشه بهتر آن است که رزرو تور آلانیا را انجام دهید و با برنامه ریزی تور ارزان آلانیا را انتخاب کرده و از آن لذت ببرید. نزدیکی شهر آلانیا (آلانیا در 135 کیلومتری آنتالیا واقع شده است) به آنتالیا باعث شده که آلانیا بازارها و هتل های فراوانی را داشته باشد که بتواند خواسته ها و عقاید همه توریست های تور آلانیا را برآورده سازد طرفداران تور آلانیا آن را به سواحل تمیز ماسه ای و دریای کریستالی می شناسند که آلانیا در جهان نیز به این خصوصیات معروف است تور آلانیا بواسطه  گذشته تاریخی و جاذبه های طبیعی آلانیا جذابیت فراوانی در بین علاقه مندان سفر کسب کرده است سبک زندگی مردم آلانیا بدلیل حضور اقوام مختلف در این شهر بسیار متنوع می باشد که تور آلانیا بواسطه این چند فرهنگی بودن مردم آن نیز جذابیت دارد بعد از رواج تور آلانیا و درخواست فراوان جهت رزرو تور آلانیا مردم شهر آلانیا تصمیم به ایجاد بازارهای رنگارنگ بوجود آوردن شبهای شاد و ترویج ورزش های آبی نمودند.

جذابیت های آلانیا

وقتی صحبت از تور آلانیا می شود اولین چیزی که ذهن را درگیر می کند قلعه آلانیا است که یکی از نمادهای شهر آلانیا می باشد بخاطراینکه تور آلانیا طرفداران گسترده بین ساکنان داخلی و خارجی ترکیه پیدا کرد صدها رستوران و کافه سنتی و مدرن در کنار هم در آلانیا بوجود آمد. آلانیا یکی از شهرهای ساحلی است که سرمایه گذاران داخلی و خارجی در آن سرمای گذاری کردند و همین باعث چند فرهنگی شده شهر آلانیا گردید و این خود یکی از جذابیت های تور آلانیا می باشد.

آب و هوای آلانیا

اگرچه آلانیا تابستانی گرم دارد اما آب و هوای معتدل مدیترانه ای باعث شده طرفداران تور آلانیا تابستان نیز جهت رزرو تورآلانیا و مخصوصا تور لحظه آخری آلانیا و از همه مهمتر تور ارزان آلانیا فراوان شوند. البته هوای زمستان نیز در آلانیا معتدل است و تور آلانیا در زمستان نیز جذاب و مورد پسند می باشد. بدلیل اعتدال مدیترانه ای شاید مردم آلانیا هیچگاه برف را در این شهر تجربه نکنند اما در ارتفاعات کوه های توروس باریدن برف باعث می شود تصویر جالب و دل انگیزی در تابستان از آلانیا روی کوه ها دیده شود اگرچه بهترین زمان سفر به آلانیا قبلا بهار و تابستان بود اما هم اکنون تور تابستان آلانیا و تور زمستان آلانیا نیز طرفداران فراوانی را پیدا کرده است.

سایرجذابیت های تور آلانیا

همراهان تور آلانیا اگرچه فضای آلانیا خود سرگرم کنده و مهیج است اما برای سرگرم شدن بیشتر می توانید از جاذبه های فراوان آلانیا من جمله غار داملاتاش، رودخانه دیم چای، قلعه سلجوقی، برج قرمز، کارخانه کشتی سازی، موزه آتاتورک، سواحل کئولوپاترا و کیقباد دره سپا دره و ... دیدن فرمایید.

موزه باستان شناسی : آثاری متعلق به حدود 630 سال قبل از میلاد همراهان تور آلانیا می توانند از دیدن آثار برنزی مرمری سرامیکی شیشه ای و موزاییکی در این موزه لذت ببرند.

موزه مردم شناسی : زمانی در آلانیا به جهت مقاصد نظامی قلعه ای ساخته شد جهت حفاظت از اسکله آلانیا که بعنوان آثار هنری سلجوقیان از آن یاد می شود هم اکنون قلعه بازسازی شده و در تورآلانیا می توانید دراین مکان انواع فرش و لباس را ببینید.

قلعه آلانیا : هر کس که اندکی در مورد تور آلانیا تحقیق کرده باشد بی شک از قلعه آلانیا که مهمترین مکان گردشگری آلانیا می باشد اطلاعاتی دارد قلعه ای از زمان سلجوقیان که اهالی آلانیا تا به امروز از آن محافظت کرده اند.

از دیگر دیدنی های تور آلانیا بج سرخ را می توان نام برد برجی 8 ضلعی با 5 طبقه که نام آن نماد رنگ آجرهای آن است این برج به منظور حفاظت از بندر و کارخانه کشتی سازی ساخته شد.

پارک آبی واتر پلنت : پارک آبی در آلانیا که همراهان تور آلانیا می توانند با شنا کردن در استخرهای مختلف و آفتاب گرفتن لذت بردن از کوههای آب و خوردن و آشامیدن در رستوران های این مجموعه تور آلانیا را به یک سفر پر خاطره تبدیل کنند.

غواصی و دلفیناریوم : همراهان تور آلانیا به ویژه تور تابستان آلانیا می توانند از غواصی در سایت های کم عمق و تماشا و شنا کردن با دلفین ها لذت ببرند بخصوص کودکان که بیشتر از طرفداران تور تابستان آلانیا هستند، در این فضا لذت های فراموش نشدنی از تماشای دلفین ها و نمایش فک ها خواهند داشت.

پس اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در خصوص تور آلانیا، رزرو تور آلانیا، تور تابستان آلانیا، تور ارزان آلانیا، تورلحظه آخری آلانیا، بهترین قیمت تور آلانیا و تورتابستان آلانیا کسب نمایید با همکاران ما با شماره های 25712-021 و 54171-021 در آژانس هواپیمایی الماس نشان تماس حاصل فرمایید.

آفر های ویژه الماس نشان