مراکش

جهت اخذ ویزای مراکش با ما تماس بگیرید.    02125712-02154171

شرایط عمومی و مدارک مورد نیاز ارائه درخواست ویزای مراکش

- دارا بودن گذرنامه ( پاسپورت ) عادی که امضای صاحب پاسپورت در آن موجود باشد، گذرنامه خدمت و یا گذرنامه سیاسی به نحوی که در زمان ارائه درخواست ویزای مراکش، حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ ورود و دو صفحه کاملا خالی از هرگونه مهر ورود و خروج داشته باشد .

- کارت ملی و شناسنامه

دو قطعه عکس رنگی 4*6 با پس زمینه سفید بدون روتوش

- نامه تمکن مالی و گردش ۳ ماه آخر حساب بانکی و یا گواهی هرگونه سپرده گذاری بانکی

برای کارمندان بخش خصوصی و یا دولتی ، گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ شروع به کار، سمت شغلی، مبلغ حقوق و مدت زمان مرخصی درخواست کننده ویزا ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی ( دارندگان مشاغل دولتی ) همراه با ترجمه به زبان انگلیسی و مهم تایید دادگستری

برای صاحبان مشاغل و یا کسبه و تجار پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی

برای بازنشستگان ، گواهی بازنشستگی که در آن مشخصات کامل بازنشسته و میزان حقوق ذکر شده باشد.

برای بچه ها و دانشجویان ، گواهی تمکن مالی و تقبل هزینه توسط یکی از والدین، گواهی اشتغال به تحصیل در مدرسه یا دانشگاه یا گواهی ثبت نام در سال آینده به همراه اجازه نامه رسمی خروج از طرف پدر وقتی فرزند بدون پدر خود مسافرت میکند .

- رزرو هتل در طول مدت اقامت

- رزرو بلیط هواپیما به مقصد مراکش

نکات مهم برای ارائه درخواست ویزای مراکش

- حضور درخواست کننده ویزا در زمان تشکیل پرونده ویزای مراکش الزامی است . برای درخواست کنندگان زیر ۱۶ سال الزامی است که هر دو نفر از والدین فرم درخواست ویزا را امضا کنند.

- مدت زمان دریافت ویزای مراکش یک ماه می باشد.

- فرم ویزا را حتما یکماه قبل از ورود به سفارت مراکش تکمیل و امضا نمایید و از تمامی مدارک قبل از ورود به سفارت کپی تهیه کنید. توجه داشته باشید که اگر خانوادگی سفر می‌کنید ، برای دریافت ویزای مراکش برای هر کدام از اعضای خانواده باید فرم جداگانه‌ای پر شود.

- تاکید میشود، هر گونه عمل متقلبانه و غیر قانونی، جعل مدرک و ارائه مدارک مخدوش توسط متقاضی ویزای مراکش موجب رد درخواست، عدم امکان ورود به سفارت مراکش و در نظر گرفتن محرومیتهای طولانی مدت برای اخذ ویزای پادشاهی مراکش میگردد .

نکات مهم پس از رد درخواست یا اخذ ویزای توریستی مراکش

- لطفا توجه داشته باشید، در صورت رد درخواست ویزای مراکش، هیچ مبلغی از طرف سفارت به شما مسترد نمی گردد .

- اخذ ویزای مراکش، به تنهایی هیچ ضمانتی برای ورود به مراکش ایجاد نمیکند و تصمیم گیری در خصوص اجازه ورود در مرزهای مراکش بر عهده پلیس مرزی قرار گرفته است که طبق مقررات میتواند از ورود شما حتی با داشتن ویزا جلوگیری کند.