logo
phone

چرا تور مالدیو

تور مالدیو پاییز 95، تور مالدیو نوروز 96،تور ارزان مالدیو،تور لحظه آخری مالدیو،تور لوکس مالدیو، تور لاکچری مالدیو و قیمت تور مالدیو را در سایت ما جستجو کنید.

مجمع الجزایر مالدیو در اقیانوس هند و جنوب شبه قاره هندوستان واقع شده است. مالدیو دارای جزایر بسیار زیبایی است و یکی از جزایر توریستی مهم در سطح جهانی می باشد. پایتخت این کشور شهر ماله است و اقتصاد مالدیو عمدتا بر پایه ماهیگیری و توریسم است. 

فرودگاه بین المللی این کشور فرودگاه ماله است و توریست ها از آنجا به جزایر مورد نظر-که هتل یا اقامتگاه شان در آنجا قرار گرفته-می روند. 

این کشور دارای جزایر بسیار زیبایی است . سواحل این کشور بسیار زیبا هستند و آب های این نواحی بسیار شفاف و تمیز است. 

جهت اطلاع از آخرین نرخ تور های مالدیو، اخذ ویزا و بلیط پرواز به این کشور می توانید با ما تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری و تفریحی مالدیو

قصر مولیاژ ماله

قصر مولیاژ ماله

اگر شم جزء گردشگرانی هستید که می خواهید به مالدیو سفر کنید به شما پیشنهاد می شود که از قصر مولیاژ ماله هم دیدن کنید که بعد از آن می توانید به مسجد جمعه که در آن نزدیکی است بروید. این قصر برای زندگی سلطان ساخته شد ولی قبل از اینکه سلطان در آن سکئنت داشته باشد از سلطنت عزل شد. این ساختمان حدودا 1000 ساله است و از سال 1920 به بعد کابردهای زیادی داشت که به عنوان محل اقامت ولیعهد حسن ایزالدین در همان سالها مطرح شد و در سال 1939 ، محل وزارت امور خارجه، کاخ ریاست جمهوری در سال 1953 و 1968 شد، در سال 1954 برای دفتر نخست وزیری در نظر گرفته شد، در سال 2008 دیوان عالی، و از سال 2009 تا به امروز محل اصلی اقامت رئیس جمهور وقت شده است. طراحی معماری این خانه بسیار ساده ولی رنگارنگ است به گونه ای که به کاخ رنگارنگ مولیاژ معروف است.مسافران می توانند در سفری که با تور مالدیو همراه هستند از بهترین جاذبه های گردشگری ماله دیدن نمایند.

ادامه مطلب
درباره مالدیو

درباره مالدیو

کشور مالدیو جمعا دارای 192 جزیره بزرگ و اصلی و تعداد زیادی جزایر کوچک می باشد . از این تعداد ، 80 جزیره دارای امکانات و خدمات اقامتی می باشند . مساحت کلی تمام این جزیره ها حدودا 300 کیلومتر مربع است . جمعیت کشور مالدیو نزدیک به 360 هزار نفر می باشد که مردمانی آرام و شاد هستند . موقعیت جغرافیایی این کشور ، در جنوب غربی هندوستان و جزو کشورهای آسیای جنوبی به حساب می آید که نقش مهمی در گردشگری دارد .پایتخت این کشور ، جزیره ای به نام ماله است که بزرگترین جزیره مالدیو است و مساحت آن به 6 کیلومتر مربع می رسد . دومین شهر بزرگ این کشور ، آدوستی می باشد که مدت کوتاهی به عنوان پایتخت مالدیو بوده است .مالدیو سالیان زیادی تحت استعمار هلند و بریتانیا بوده است ولی در نهایت به استقلال رسید و اکنون به دست یک رژیم جمهوری اداره می شود .بیشترین منبع درآمد مالدیو به صنعت گردشگری تعلق دارد که بیش از 60% کل درآمد این کشور را در بر می گیرد ، بعد از آن صنعت ماهیگیری به عنوان صنعت دوم چرخه اقتصادی کشور مالدیو نام برده می شود . اکثر جمعیت این کشور را مسلمانان تشکیل میدهند و به این دلیل دولت مالدیو از قوانین اسلامی پیروی می کند ، مبنی بر جلوگیری از ورود هر گونه مواد حرامی مانند گوشت خوک و یا مشروبات الکلی به داخل کشور .نکته جالبی که از مالدیو می توان نام برد این است که جزیره های این کشور به 3 بخش اقامتی ، اداری ، گردشگری تفکیک می شوند . رفت و آمد به مالدیو از طریق زمینی عملا غیر ممکن است ، زیرا این کشور با هیچ کشوری مرز زمینی ندارد و فقط از طریق هوا و دریا می توان به مالدیو سفر کرد ، مالدیو چند بندر و 2 فرودگاه دارد که آنها در 2 جزیره اصلی کشور قرار گرفته اند .از موارد جالب مالدیو این است که در این کشور تاکسی هوایی وجود دارد که گردشگران را از جزیره ای به جزیره دیگر می برند و همچنین امکان استفاده ازمناظر فوق العاده زیبا و دیدنی را از ارتفاع فراهم میکند .

ادامه مطلب
غواصی در دریاهای ماله

غواصی در دریاهای ماله

غواصی در دریا یکی از برترین جاذبه های توریستی مالدیو است که یک تجربه بی نظیر در طبیعت و اعماق دریا می باشد، اگر مقصد سفر شما مثل خیلی از گردشگران مالدیو است می توانید در مکان های اقامتی از امکانات غواصی که در عمق های کم فراهم دیده اند بهره مند شوید. جزیره های نیمه شمالی مالدیو به دلیل اینکه امکانات بهتری برای گردشگران در نظر گرفته اند همیشه شلوغ تر می باشد و طرفداران بیشتری دارد. که از معروف ترین جزایر در این قسمت می توان جزیره‌ی گافاروفالو را نام برد که ب عنوان بهترین منطقه برای غواصی در اقیانوس هند معرفی شده است و همچنین از لحاظ موقعیت مکانی ارزش زیادی دارد زیرا که نزدیک به پایتخت است و افرادی که با تور غواصی به این جزیره می روند از بهترین تجهیزات دنیا و همچنین راهنماهای خوبی استفاده می کنند. همزمان با غواصی می توانند عکاسی زیر آب را نیز انجام دهند و یا از عکاس در زیر آب بخواهید از شما تصویری یادگاری در حالی که در دل اقیانوس در حرکت هستید از شنا ثبت کند، با غواصی در سواحل دریا ماله یکی از بهترین خاطره ها در سفر شما خواهد شد.مسافران می توانند در سفری که باتور مالدیوهمراه هستند از بهترینجاذبه های گردشگری مالهدیدن نمایند.

ادامه مطلب
مسجد جامع ماله

مسجد جامع ماله

یکی دیگر از مسجد های معروف در مالدیو در شهر ماله مسجد جامع است که به مسجد السلطان و به عنوان بزرگترین مسجد کشور مالدیو معروف گشته است، قدمت تاریخی این مسجد بسیار زیاد است به طوری که زمان ساخت آن سال 1656 میلادی می باشد و این مسجد در مالدیو یک مرکز اسلامی بزرگ نیز می باشد.نمای زیبای مسجد جامع ماله همیشه توجه گردشگران را به خود جذب می کند و حدود پنج هزار نفر در هنگام نماز ظرفیت دارد. بخش قابل توجه در این مکان مذهبی وجود مقبره بسیاری از قهرمانان و افراد شاخص جامعه می باشد که جذب گردشگران را به این مکان بیشتر می کند و ارزش مسجد چند برابر کرده است.مسافران می توانند در سفری که باتور مالدیوهمراه هستند از بهترینجاذبه های گردشگری مالهدیدن نمایند.

ادامه مطلب
مسجد جمعه ماله

مسجد جمعه ماله

مالدیو از مقاصد گردشگری در آسیا می باشد که ماله شهری در آن می باشد که دارای جاذبه هایی برای جذب گردشگران به این مجمع الجزایر است، دین رسمی مردم در این جا اسلام می باشد و اگر کسی پیرو دینی دیگر باشد، پیگرد قانونی دارد. یکی از مکان های دیدنی ماله، مسجد جمعه می باشد که سال ساخت آن 1984 با همکاری پاکستان، برونئی و مالزی که کشورهای حاشیه‌ی خلیج فارس هستند. در سالن اصلی مسجد، 5000 نفر جمعیت نمازگزار را در خودجای می دهد و بخش هایی مانند کتایخانه و سالن همایش در اینجا وجود دارد.در ساخت مسجد جمعه از تخته سنگ های مرجانی استفاده شده است که از آن به دلیل مناسب بودن برای ساخت مساجد کشورهای دیگر نیز استفاده می شود، این مسجد در ماله به عنوان میراث فرهنگی با معماری منحصر به فرد ثبت گردید.مسافران می توانند در سفری که باتور مالدیوهمراه هستند از بهترینجاذبه های گردشگری مالهدیدن نمایند.

ادامه مطلب
موزه ملی ماله

موزه ملی ماله

با سفر به مالدیو از موزه ملی ماله دیدن کنید که شامل مجموعه ای بی نظیر از از اشیای قیمتی و عتیقه ارزشمند که بازگو کننده تاریخ و فرهنگ این سرزمین است در این موزه می توانید جواهر آلات گران بهای سلطنتی، نسخه های خطی، اسلحه و زره پوش، عکس از شخصیت های مهم، سنگ های قیمتی دوره پیش از اسلام، کاغذ و پارچه و لباس های تاریخی پوشیده شده توسط پادشاهان مختلف را مشاهده کنید. زمان افتتاح این موزه به سال 1952 و 19 نوامبر برمی گردد که هدف از تشکیل چنین مجموعه ای حفظ و نگهداری از فرهنگ ملی و بومی و همچنین برانگیختن حس ملی و میهنی در بین مردم مالدیو می باشد.یکی از اصلی ترین جاذبه هایی که در مجمع الجزایر مالدیو بازدید از آن به گردشگران توصیه می شود همین موزه ملی ماله است که در سلطان پارک و قسمتی از کاخ سلطان را برای آن در نظر گرفته اند که در آن فرهنگ و آداب این نقطه از جهان را برای مردم به نمایش گذاشته اند.مسافران می توانند در سفری که باتور مالدیوهمراه هستند از بهترینجاذبه های گردشگری مالهدیدن نمایند.

ادامه مطلب
آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 4,750,000تومان تور مسکو و سنت پترزبورگ  تابستان96
تور مسکو و سنت پترزبورگ تابستان96
قیمت توراز 1,990,000تومان تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
قیمت توراز 1,345,000تومان تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
قیمت توراز 820,000تومان تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
قیمت توراز 830,000تومان تور ارمنستان ویژه 1  خرداد 96
تور ارمنستان ویژه 1 خرداد 96
قیمت توراز 950,000تومان تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96