تور زوریخ

ایرلاین : آلیتالیا
-

تور سوئیس ویژه آبان 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/08/24
قیمت از : 19,850,000 تومان
ایرلاین : ترکیش
-

تور سوئیس ویژه دی 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/10/06
قیمت از : 18,180,000 تومان
ایرلاین : ترکیش
-

تور سوئیس ویژه آذر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/09/16
قیمت از : 18,185,000 تومان

تور سوئیس

ایرلاین : ترکیش
-

تور سوئیس و اتریش ویژه آذر 97

تاریخ شروع پکیج از : 1397/09/15
قیمت از : 30,570,000 تومان

سوئیس

جاذبه های گردشگری و تفریحی سوئیس

چرا تور سوئیس

تور سوئیس

اگر به کشور زیبای سوئیس (Switzerland) علاقه مند باشید، ممکن است درباره تور سوئیس، بلیط سوئیس و هزینه سفر به سوئیس برایتان سئوال پیش آمده باشد. سوئیس یکی از کشورهای بسیار معروف اروپا و از بهترین و ثروتمند ترین کشورهای جهان است. پایتخت این کشور شهر برن (Bern) است و شهرهای مهم آن عبارتند از: ژنو (Geneva)، زوریخ (Zürich)، فرایبورگ (Fribourg)، شافهاوزن (Schaffhausen) و لوزان (Lausanne). این کشور در یک قرن اخیر میزبان بسیاری از کنفرانس ها، سازمان ها و ارگانهای مهم بین المللی بوده و مقر فیفا (فدراسیون بین المللی فوتبال) نیز در سوئیس و در شهر زوریخ است. 

تورسوئیس معمولا بصورت ترکیبی و یکی از مقاصد اصلی و مهم در تور اروپا به حساب می آید. تورسوئیس پاییز، تور سوئیس نوروز و یا تور تابستان سوئیس - که بهترین زمان جهت سفر به این کشور است - از جمله تورهایی است آژانس الماس نشان برای علاقه مندان بازدید از این کشور زیبای اروپایی تدارک دیده است.

و اما چرا تور سوئیس ؟

سوئیس همیشه کشوری آرام بی طرف بوده و دارای اقوام مختلفی است که هر کدام در یک بخش این کشور زندگی می کنند و به زبان خود صحبت می کنند از جمله: آلمانی، فرانسوی و ایتالیایی. مردم این کشور بسیار مهربان و مهمان نواز هستند.

کوهستان های آلپ از قدیم کانون توجه توریست ها و ورزشکاران سراسر جهان بوده و بخصوص در زمستان ها کوه های پوشیده از برف این کشور مناظر شگفت انگیزی را ایجاد می کنند. سوئیس دارای صنعت ساعت سازی بسیار پیشرفته ای نیز هست و از قدیم ساعت های سوئیسی در سطح جهان معروف بوده اند. این کشور همچنین در زمینه بانکداری هم بسیار موفق بوده و بانک های سوئیس میزبان سرمایه های بسیاری از ثرتمندان سراسر جهان هستند. شما دوستانی که تمایل به سفر به این کشور زیبای اروپایی را دارید و می خواهید سفر به سوئیس را تجربه کنید، می توانید آخرین قیمت تور و هتل های سوئیس را از ما بپرسید.

تورهای ترکیبی سوئیس و همچنین تور لوکس سوئیس نیز همواره مورد توجه گردشگران بوده است. جهت آگاهی از آخرین قیمت تور سوئیس با کارشناسان الماس نشان تماس حاصل فرمایید.

آفر های ویژه الماس نشان