تور ترکیبی اروپا

ایرلاین : ترکیش

تور 7 شب و 8روز پاریس

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/09
قیمت از : 210,030,000 تومان
ایرلاین : ترکیش

تور سوئیس و ایتالیا 7روز (3شب ژنو و لوزان 3شب رم)

تاریخ شروع پکیج از : 1403/01/14
قیمت از : 234,162,000 تومان
ایرلاین : ترکیش

تور سوئیس 4 شب و 5روز (4شب زوریخ و آبشار راین)

تاریخ شروع پکیج از : 1403/01/14
قیمت از : 171,200,000 تومان

ترکیبی اروپا

سبک سفرتان چیست؟

چرا تور ترکیبی اروپا

اروپا، با 47 کشور و حدود 750 میلیون نفر جمعیت، دومین قاره کوچک جهان، تقریبا یک پنجم از کل زمین های جهان را اشغال می کند. از پاریس زیبا، تا کافه ها و رستوران های آمستردام، و سواحل یونان؛ در اروپا جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد که هر گردشگری با هر سلیقه و هر زمانی را راضی میکند؛ از تعطیلات چند روزه تا مسافرت های چند ماهه، شما هیچ مشکلی در پر کردن وقت خود و فعالیت های پیشنهادی نخواهید داشت.

صنعت گردشگری اشتغال و ارز را به بسیاری از کشورها مخصوصا در حوزه دریای مدیترانه آورده است، به طوری که سالانه حدود 500میلیون نفر گردشگر خارجی به اروپا سفر میکنند. شهرهای اروپایی به طور مداوم در بین مقاصد گردشگری برتر جهان قرار دارند و سالانه میلیون ها نفر را از قاره های دیگر و حتی از شهرهای اطراف به خود جذب میکنند. برای سفر به اکثر کشورهای اروپایی احتیاج به اخذ ویزای شینگن دارید، اما برخی از کشورهای اروپایی احتیاجی به ویزای شینگن ندارند و تنها با ویزای توریستی میتوان وارد آنها شد؛ آژانس مسافرتی الماس نشان با ارائه تورهای اروپا بدون ویزای شینگن امکان سفر به اروپا را برای گردشگران ایرانی فراهم کرده است.


امنیت کشورهای اروپایی

با توجه به شورش ها و حملات سال های اخیر برخی اظهار به ناامنی کشورهای اروپایی دارند، درصورتی که تمام گردشگران تور اروپا به چشم خود امنیت و آرامش این کشورها را دیده اند. شهرهای اروپایی حتی برای پیاده روی های انفرادی یا قدم زدن در شب نیز مناسب است، اما مانند تمام شهرهای توریستی جهان باید مراقب دزدی ها و افراد کلاهبردار در مقابل توریست ها باشید. یکی از نکاتی که در طول سفر با تور ترکیبی اروپا به شما اطمینان خاطر میدهد، بیمه مسافرتی است، یک بیمه مسافرتی جامع که در صورت بیماری، سرقت و هرنوع آسیبی ازشما محفظت خواهد کرد.


بهترین زمان سفر با تور ترکیبی اروپا

هیچ زمان نادرستی برای همراهی با تورهای ترکیبی اروپا وجود ندارد. فصل اوج گردشگری اروپا مانند همه نقاط توریستی در تابستان میباشد که علاوه بر تعداد گردشگران قیمت ها نیز افزایش میابند. در فصول بهار و پاییز از جمعیت گردشگران بسیاری از شهرها کاسته شده ، اما آب و هوا هنوز هم گرم و دلپذیر است. در زمستان نیز با اینکه در بیشتر کشورها هوا بسیار سرد میشود اما به دلیل ورزش های زمستانه و هفته های کریسمسی نیز همه مقاصد تور ترکیبی اروپا دیدنی میباشد؛ علاوه بر آن قیمت ها نیز در این فصل بسیار ارزان میباشند.


نکاتی برای صرفه جویی در هزینه ها در تور ترکیبی اروپا

•         در اکثر شهرهای اروپایی رستوران های کوچکی با غذاهای با کیفیت و قیمت مناسب وجود دارند، از آنها غذا تهیه کنید.

•         برای تردد در شهرها و مسافرت های بین شهری از اتوبوس ها و قطار استفاده کنید، هم سریع و ایمن هستند هم ارزان قیمت.

•         در بیشتر شهرهای اروپا تورهای پیاده روی رایگان وجود دارد که بازدید از جاذبه های مهم شهر را در برنامه خود دارند.

•         پرواز و هتل های تور ترکیبی اروپا را از چند مدت قبل رزرو کنید، هم ارزان تر هستند هم جای خالی دارند.

•         از دفاتر توریستی محلی یک کارت گردشگری دریافت کنید؛ این کارت ها تخفیف های قابل توجهی برای بسیاری از جاذبه های گردشگری اروپا، حمل ونقل عمومی و برخی رستوران ها دارند.


اکثر کشورهای اروپایی از یورو استفاده میکنند، اما برخی کشورها مانند لهستان، سوئیس و مجارستان واحدهای پولی مخصوص خود را دارند، البته در بیشتر جاذبه های توریستی یورو و دلار نیز قبول میکنند. اکثر کشورهای اروپایی هزینه های بالایی دارند، مخصوصا سوئیس، ایتالیا و اسکاندیناوی؛ و معمولا قیمت ها در فصول غیر گردشگری کاهش میابد. زبان انگلیسی در تمام شهرها به خوبی صحبت میشود، اما یادگیری چند کلمه به زبان محلی کشورهای مقصدتان در تور ترکیبی اروپا میتواند بسیار مفید باشد.


بهترین شهرها در تور ترکیبی اروپا

شهرهای مهمی در قاره اروپا قرار دارند که هر گردشگری را به خود جذب میکنند و با تور ترکیبی اروپا میتوان از تعدادی از آنها بازدید کرد؛ مانند تور فرانسه، ایتالیا، اسپانیا یا تور یونان با جاذبه های گردشگری فراوان خود در لیست سفرهای هرکسی قرار دارند، اما کشورهای مجارستان، اتریش، کرواسی، سوئیس، فنلاند و بسیاری دیگر نیز کم از آنها ندارند. با تورهای ترکیبی اروپا آژانس الماس نشان این فرصت را پیدا خواهید کرد تا علاوه بر سفر به شهرهای معروف و محبوب توریستی، از شهر های کمتر شناخته شده اما سرشار از زیبایی و تفریح نیز بازدید کنید. به عنوان مثال در سال 2019 طبق نظرسنجی های انجام شده علاوه بر شهرهای پاریس، رم، برلین و ... ، شهرهای بوداپست در مجارستان، وین در اتریش، براگا در پرتغال، آمستردام در هلند، جنوا در سوئیس، پزنان درلهستان، آتن در یونان و زاگرب در کرواسی جزء بهترین شهرها در سفر با تور ترکیبی اروپا شناخته شده اند.

آفر های ویژه الماس نشان