تور بمبئی و گوا

ایرلاین : ایران ایر
7 شب

تور ترکیبی بمبئی و گوا ویژه بهار پرواز ایران ایر

تاریخ شروع پکیج از : 1398/01/21
قیمت از : 10,069,000 تومان
ایرلاین : عمان
1 شب

تور گوا ویژه بهار 6 شب پرواز عمان ایر

تاریخ شروع پکیج از : 1398/01/20
قیمت از : 6,600,000 تومان

بمبئی و گوا

جاذبه های گردشگری و تفریحی بمبئی و گوا

چرا تور بمبئی و گوا

شاید درمورد تور بمبئی گوا پاییز 96 ، توربمبئی گوا نوروز 97 ، تور لحظه آخری بمبئی گوا (تور ارزان بمبئی گوا) و قیمت تور بمبئی گوا -تور ترکیبی هند- بخواهید تحقیق و از آخرین نرخ ها مطلع شوید.

تور بمبئی گوا از تورهای جالب ترکیبی است که می تواند با داشتن قیمت مناسب و امکان سفر به دو نقطه جذاب و دیدنی هند،طرفداران سفر به این کشور را راضی کند. بمبئی یا مومبای یکی از مهم ترین شهرهای شبه قاره هندوستان است که امروزه با بیش از 13 میلیون نفر جمعیت از شهرهای مهم این کشور است. آب وهوای این شهر گرم و استوایی است و البته باران های موسمی نیز بسیار زیاد می بارد.

این شهر دارای بسیای از مراکز تولیدی، اقتصادی، صنعتی و فرهنگی مهم هندوستان است. فرودگاه بین المللی این شهر سالانه میزبان بیش از 20 میلیون مسافر است. همچنین بخش عمده سینمای هند (بالیوود) نیز در این شهر متمرکز شده است.

پارسیان هند (زرتشتیان) که اصلیت اجدادشان از ایران بوده، نیز شمار قابل توجهی در این شهر دارند و از اقلیت های مهم و موفق این کشور هستند.

از نقاط جالب و جاذبه های شهر بمبئی می توان به موزه های مختلف، دروازه هند، پایانه چاتراپاتی (که بزرگترین ایستگاه قطار در هند است) ، هتل تاج محل، غار فیل ها، مارین درایو، تفریحگاه چیاتی، پارک کملا نهرو و بازارهای مختلف این شهر اشاره کرد.

تور بمبئی می تواند برای کسانی که به دیدن هندوستان تمایل دارند، بسیار جالب و جذاب باشد.  جها اطلاع از آخرینپرواز ها و  توربمبئی گوا می توانید بر روی پکیج های مربوطه کلیک نمایید و یا با ما در تماس باشید.

آفر های ویژه الماس نشان