logo
phone

جاذبه های گردشگری چین

نمایشگاه گوانگجو چین
نمایشگاه گوانگجو چین

نمایشگاه گوانگجو چیننمایشگاه گوانگجو از سال 1957 هر 2 سال دوبار در بهار و پائیز در گوانگجو در جنوب چین برگزار میشود و شامل 3 فاز میباشد که در ماه آپریل (فروردین و اردیبهشت ) و اکتبر و نوامبر (معادل مهر و آبان ) میباشد.نمایشگاه گوانگجو به جهت صادرات و بزرگترین نمایشگاه تجاری چین میباشد.این نمایشگاه دارای متنوع ترین شرکت کننده و بیشترین بازدید کننده میباشد . نمایشگاه گوانگجو از مهمترین رخدادهای دنیای تجارت بین الملل محسوب می شود. در این نمایشگاه 50 ارگان مختلف تجاری که متشکل از هزاران شرکت تولیدی و تجاری چین و خارجی میباشد شرکت میکنند. از امتیازات نمایشگاه فرصت گفتگوی رودررو ، امکان دستیابی آسانتر به اطلاعات مورد نظر در زمان کوتاه ، آشنایی با تولید کنندگان و محصولات جدید ، آشنایی با تجار و بازرگانان کشورهای مختلف دنیا می باشدنمایشگاه گوانگجو در محل اصلی برگزاری نمایشگاه در مجتمع نمایشگاهی Pazhou میباشد که امسال افتتاح شد و نمایشگاه گوانگجو که در داخل شهر گوانگجو بود تعطیل شد.فاز اول نمایشگاه گوانگجو : تاریخ میلادی : 15-19 آپریل تاریخ شمسی : 27-31 فروردین 15-19 اکتبر 24-28 مهرشامل :ماشین های بزرگ و کوچک صنعتی ، دوچرخه و موتور سیکلت ، قطعات یدکی خودرو ، لاستیک ، فرآورده های شیمیایی ، سخت افزار ، ابزار آلات خودرو ، ماشین آلات ساختمانی و جاده ای و کشاورزی ، کامپیوتر و لوازم جانبی آن ، محصولات الکتریکی و لوستر و چراغ ، مصالح ساختمانی و دکوراسیون و بهداشتی ساختمان ، کفپوش ، کاشی ، کابینت ، لوازم خانگی برقی و ....فاز دوم نمایشگاه گوانگجو :تاریخ میلادی : 23-27 آپریل تاریخ شمسی: 4- 8 اردیبهشت 23-27 اکتبر 2-6 آبان شامل:لوازم آشپزخانه و پذیرایی ، سرامیک ، شیشه و بلور ، هنرهای شیشه ، سفال و سرامیک ، مبلمان ، لوازم باغبانی ، باغ و باغچه ، سنگهای تزئینی ، صنایع دستی ، لوازم حصیری ، ست اتاق خواب ، آرایشی و بهداشتی ، اسباب بازی ، ساعت ، لوازم دکوری و هدیه ، لوازم مخصوص جشن ها و لوازم تحریر و ... .فاز سوم نمایشگاه گوانگجو :تاریخ میلادی : 1-5 می تاریخ شمسی : 12-16 اردیبهشت 31 اکتبر-4 نوامبر 10-14 آبانشامل :جواهرات ، انواع پوشاک ، آویزها و تزئینات ، محصولات خز ، چرم و فوم ، الیاف و مواد خام پارچه ، منسوجات خانگی و حوله ، پرده ، فرش و روفرشی و کناره ، محصولات بومی چین ، مواد خوراکی ، بهداشتی و دارویی ، دستگاههای پزشکی ، اورتوپدی و توانبخشی ، لوازم ورزشی و پروش اندام ، لوازم مسافرتی ، لوازم اداری ، کیف و کفش و چمدان و ... . مسافرین تور چین میتوانند از جاذبه های گردشگری چین دیدن نمایند.

ادامه مطلب
 کوه تای چین
کوه تای چین

کوه تای چینکوه تای چین درسال 1987 در سازمان یونسکو به عنوان چشم انداز جهان به ثبت رسیده است. در چین پنج کوه مقدس وجود دارد که کوه تای مهم ترین آنهاست و به مدت 3000 سال محل عبادت بوده است . ارتفاع کوه تای 1545 متر است و در شمال شهر تای آن قرار دارد.مسافران و گردشگران تور چین میتوانند از جاذبه های گردشگری چین بازدید نمایند.

ادامه مطلب
کاخ پوتالا چین

کاخ پوتالا چینپوتالا نام کوهی مقدس در آئین بودای ست.کاخ پوتالا در منطقه تبت سرزمین مقدس بودائیان در چین و به عنوان یک مقصد گردشگری و دیدنی های پکن می باشد.کاخ پوتالا شامل کاخ سفید ، کاخ سرخ و ساختمانهای الحاقی می باشد.نقش کاخ پوتالا در اداره سنتی کشور تبت است.کاخ پوتالا بر فراز کوهستان سرخ در مرکز دره لهاسا و در ارتفاع 3700 متری از سطح زمین می باشد.قصر پوتالا اقامتگاه سابق دالایی لاما است.کاخ پوتالا با وجود بیش از 1000 اتاق ، اما اتاق خواب شخصی دالایی لاما کمتر از نیم متر مربع است.گردشگران تور چین میتوانند از جاذبه های گردشگری چین دیدن نمایند.

ادامه مطلب
دره جیو ژایگو چین
دره جیو ژایگو چین

دره جیوژایگو چیناز مکانهای دیدنی چین دره یا پارک ملی جیوژایگو در شمال سیچوان و در جنوب غربی چین است . مساحت این دره به 72 هزار هکتار است.درون این دره چندین آبشار و دریاچه وجود دارد و نیز شماری از گونه های گیاهی و جانوری در خطر انقراض مانند پاندای بزرگ و بز کوهی سیچوان و نیز تقریبا 140 گونه پرنده در این دره وجود دارد.دره جیوژایگو در سال 1992 به عنوان مکانی طبیعی در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید .این دره هفتمین میراث زیبای طبیعی شناخته شده است.یکی از ویژگی های این منطقه زیبا آب شفاف و زلال رود است.مسافران و گردشگران تور چین میتوانند از جاذبه های گردشگری چین دیدن نمایند.

ادامه مطلب
دروازه بهشت در چین
دروازه بهشت در چین

دروازه بهشت در چینیکی از جاذبه های گردشگری چین دروازه بهشت در چین است.برای رسیدن به دروازه بهشت پس از طی کردن نزدیک به 20 کیلومتر از شهرستان ژانگ جیاجی میتوان به این دروازه رسید و تا بالای دروازه دقیقا 999 پله را باید طی کرد.مسافران و گردشگران تور چین میتوانند از دیگر جاذبه های گردشگری چین دیدن نمایند.

ادامه مطلب
غارهای لانگمن چین
غارهای لانگمن چین

غارهای لانگمن چینغارهای لانگمن در امتداد کوه شیان شان و کوه لانگمن شان در بخش مرکزی چین میباشد.قدمت این غارهای بودایی لانگمن به قرن 15 میلادی خواهد رسید و مجسمه های کنده کاری شده یوانگانگ در نزدیکی داتونگ قرار دارد.حدود یک کیلومتر فاصله تحت پوشش غارها از شمال به جنوب می باشد.که بیش از 10000 مجسمه و 40 بتکده قرار دارد.نکته مهم و قابل توجه برای مسافران و گردشگران تور چین این است که وارد غارها نمیتوانید بشونند و فقط میتوانند نظاره گر آثار هنری غارهای لانگمن باشید.مسافران و گردشگران تور چین میتوانند از جاذبه های گردشگری چین دیدن نمایند.

ادامه مطلب
دیوار چین
دیوار چین

دیوار چینیکی از جاذبه های گردشگری چین دیوار چین میباشد.دیوار چین حدود 2000 سال پیش ساخته شده است و به عنوان طولانی ترین ساخته دست بشر شناخته شده است و به عنوان یکی از عجایب هفتگانه دنیا شناخته شده است.این دیوار در شمار کشور چین و به طول 6000 کیلومتر ساخته شده است.این دیوار به عنوان نمادی از فرهنگ ، غرور ملی و مقاومت مردم چین شناخته شده است.هدف اولیه ساخت دیوار بزرگ چین حفاظت از کشور چین در برابر حمله قبایل شمالی از جمله مغول ها بوده است.افسانه ای قدیمی وجود دارد که دیوار چین از کره ی ماه قابل رویت است اما این افسانه ای بیش نیست.ارتفاع این دیوار 25 فوت و عرض آن بین 15 تا 30 فوت متغیر است.هر 500 متر یک برج در امتداد دیوار قرار دارد که به عنوان سنگر سربازان مورد استفاده قرار میگیرد و در مهمترین نقاط آسیب پذیر دیوار بزرگ چین قلعه هایی ساخته شده است.ساخت دیوار چین در زمان سلسله مینگ حدود 200 سال به طول انجامید.هزاران نفر از مردم برای ساخت دیوار چین تلاش نموده اند.اینطور به نظر میرسد که در زمان امپراطور شین حدود 300 هزار سرباز و 500 هزار نفر از مردم عادی درگیر ساخت دیوار اصلی چین بودند و در طول ساخت دیوار چین جان خود را از دست داده اند.مسافران و گردشگران تور چین می توانند از جاذبه های گردشگری چین دیدن نمایند

ادامه مطلب
شهر زیبای گویلین چین
شهر زیبای گویلین چین

شهر زیبای گویلینچیناین شهر زیبا یکی از جاذبه های گردشگری چین می باشد و در کنار رودخانه لی در جنوبچینقرار گرفته و در احاطه جنگل های سر سبز و طبیعت فوق العاده این کشور قرار دارد. مسافران و گردشگرانتور چینمی توانند از جاذبه های توریستی این شهر که تپه خرطوم فیل، رودخانه شکوفه های هلو و آبشار گودنگ است، دیدن نمایند.مسافران و گردشگران تور نمایشگاه گوانجو و یا سایر تورهای چین می توانند از جاذبه های گردشگری این کشور دیدن نمایند.

ادامه مطلب
شهر لی جیانگ چین
شهر لی جیانگ چین

شهر لی جیانگ چینیکی از جاذبه های گردشگری چینشهر لی جیانگ چین منطقه ای روستایی در میان مناطق دیگر روستایی چین میباشد با این تفاوت که در شهر لی جیانگ تعداد زیادی کانال و پل وجود دارد و دارای معماری سنتی و فرهنگ اصیل چینی میباشد.این شهر به عنوان ونیز چینی شناخته شده است.در این شهر مناطق زیبایی وجود دارد که مسافران وگردشگران در سفر خود به چین و شهر لی جیانگ میتوانند از آنها دیدن نمایند.مسافران و گردشگران تور چین می توانند از جاذبه های گردشگری تور چین دیدن نمایند.

ادامه مطلب
کوه چانگ بای شان چین
کوه چانگ بای شان چین

کوه چانگ بای شان چینکوه چانگ بای شان آتشفشانی خاموش می باشد و در کنار رودخانه ای به نام رودخانه بهشت قرار دارد. در کنار رودخانه پارک ملی که محل زندگی گونه های جانوری مختلفی مانند خرس ها ، گوزن ها و پلنگ ها می باشد. و بسیاری از توریست ها و مسافران و گردشگران تور چین را به خود اختصاص میدهند.مسافران و گردشگران تور چین میتوانند از جاذبه های گردشگری چین دیدن نمایند.

ادامه مطلب
غارهای ژیجین چین
غارهای ژیجین چین

غارهای ژیجین چینغارهای ژیجین چین یکی از غارهای عظیم الجثه در دنیا می باشد. مساحت غارهای ژیجین چین معادل 30000 متر مربع می باشد و ارتفاع غار در برخی نقاط 185 متر می باشد. با اینکه سالها پیش این غارها توسط رودخانه ای به وجود آمده اما با این حال هنوز نهرها و جریانهای آب زیر زمینی به سمت ساختارهای سنگی عجیب راه می پیمایند.از دیگر جاذبه های گردشگری چین میتوانکوه چانگ بای شان چینشهر ممنوعه چیننام برد.

ادامه مطلب
جشنواره یخ و برف هاربین چین
جشنواره یخ و برف هاربین چین

جشنواره یخ و برف هاربین چینیکی از جاذبه های گردشگری چین جشنواره یخ و برف هاربین چین است.زمان جشنواره یخ و برف هاربین چین هر ساله در اواخر دسامبر میباشد که بسیاری از بازدید کنندگان را به سمت خود می کشاند.جشنواره هاربین یکی از 4 جشنواره برف و یخ در جهان می باشد.درجه هوای هاربینچین -40 درجه می باشد.این جشنواره یکی از بهترین و زیباترین جشنواره های برف و یخ در جهان می باشد.در دوطرف حاشیه رودخانه سونگوا صدها مجسمه بزرگ و خاص برفی و یخی وجود دارد.هر ساله این جشنواره توسط بازدیدکنندگان و گردشگران تور چین بسیاری مورد بازدید قرار گرفته است.مسافران و گردشگران تور چین میتوانند از جاذبه های گردشگری چین دیدن نمایند.

ادامه مطلب
موزه یادبود قتل عام نانجینگ چین
موزه یادبود قتل عام نانجینگ چین

موزه یادبود قتل عام نانجینگ چینموزه یادبود قتل عام نانجینگ چین در شهر گویلین چین در کنار رودخانه لی و در جنوب چین به یاد کشتار های بیرحمانه ژاپنی ها در سال 1973 میلادی تاسیس گردید.این موزه به عنوان یادآور یک برگ ننگین از تاریخ بشریت میباشد. در آن زمان ژاپنی ها چین را به مدت 6 هفته محاصره کردند. سربازهای ژاپنی در حدود 300000 مرد ، زن و کودک چینی را مورد شکنجه و آزار قرار دادند و یا به قتل رساندند..این موزه هر ساله توسط مسافران و گردشگران تور چین بازدید میشودمسافران و گردشگران میتوانند از دیگر جاذبه های گردشگری چین دیدن نمایند.مسافران و گردشگران تور چین میتوانند از جاذبه های توریستی چین دیدن نمایند.

ادامه مطلب