ایرلاین ماهان

هواپیمایی ماهان :

ایرلاین هواپیمایی ماهان یکی از شرکت های خصوصی ایرانی محسوب میشود و آشیانه اصلی این ایرلاین هواپیمایی در کرمان می باشد و دفتر مرکزی آن در تهران و نامی شناخته شده در صنعت هواپیمایی کشور است و تا کنون رشد چشمگیری در این زمینه داشته است .

کلاس پروازی ایرلاین ماهان :

هواپیمایی ماهان دارای 2 کلاس پروازی تجاری و اکونومی میباشد که مطابق با قوانین تمامی ایرلاین ها  است و به نسبت سایر ایرلاین های ایرانی از قیمت متعادلی نسبت به خدمات ارائه دهنده دارا است.

کلاس تجاری یا بیزینس ایرلاین ماهان :

کلاس بیزینس یا تجاری  هواپیمایی ماهان با صندلی های راحت و ایده ال و فضایی مناسب برای استراحت در طول پرواز یا  کار و  مطالعه در نظر گرفته شده است و خدمات موجود در این کلاس پروازی برای هر مسافر در جایگاه خود باعث می شود سفر خوبی را برایتان به ارمغان بیاورد و پس از رسیدن به مقصد احساس شادابی و نشاط کنید .

کیترینگ هواپیمایی ماهان :

هواپیمایی ماهان با تنوع غذایی متفاوت خود و همچنین امکان رزرواسیون و انتخاب هر مدل غذا برای  مسافران خود را تا 36 ساعت قبل از پرواز ایجاد کرده است تا مسافران با رژیم غذایی خاص یا مسافرین مذهبی یا اقلیت و یا بیماران خاص در طول پرواز هیچ مشکلی از نظر پرهیز غذایی نداشته باشند و به انتخاب خود برای سفر به هر نقطه از دنیا که میخواهند سفر کنند .

کیترینگ غذایی ماهان منوی مخصوصی برای افراد گیاه خوار ،غذاهای هندی ،آسیایی،پروتئینی ،غذاهای کم نمک و بی نمک ، غذاهای دریایی با توجه به زایقه هر شخص و هر ملیت ، غذاهای دیابتی ،غذاهای فاقد لاکتوز ،غذاهای کم چرب و ...دارد.