ایرلاین KLM


هواپیمایی KLM

KLM  یک شرکت هواپیمایی فرانسوی – هلندی است که قوانین کشور فرانسه در این ایر لاین اجرا میشود

این شرکت در سال 1920 تاسیس شد و فعالیت خود را شروع کرد و اولین پروازش در مسیر لندن به آمستر دام بوده است و دفتر مرکزی آن در آمستِلوین واقع شده است و یکی از محدود ایرلاین های دنیا محسوب میشود که با گذشت زمان اسم ان تغییری نکرده است .

شرکت هواپیمایی  KLM  اکثرا با کلاس پروازی بیزینس تشکیل میشود چون یکی از راحت ترین صندلی های پروازی مختص به این ایرلاین میباشد و به 130 مقصد جهان پرواز دارد .

کلاس پروازی هواپیمایی کی ال ام KLM  :

  ورد بیزنس کلاس

 کلاس پروازی ورد بیزینس در هواپیمایی KLM  در بیشتر مسیر ها  جایگزین بیزنس کلاس قدیمی شده تا مسافران  راحتی بیشتری برای مسافران به همراه داشته باشد. در کلاس ورد بیزنس جدید صندلی‌هایی کاملا مسطح با قابلیت باز و بسته شدن  180 درجه  در اختیار مسافران است. قابلیت اتصال به برق  برای شارژ موبایل یا لپتاپ و همچنین بخشی جداکننده برای حفظ حریم خصوصی مسافران نیز در نظر گرفته شده است. نمایشگر 17 اینچی با امکانات صوتی و تصویری نیز از دیگر ویژگی‌های این کلاس پروازی است.

  بیزنس کلاس اروپا

دارای صندلی های با فاصله زیادتر به نسبت کلاس پروازی اکونومی می باشد و عرض صندلی ها نزدیک به 60 سانتی متر و  طول صندلی ها از هم  2 متر می باشد  و همچنین  صرف سه وعده غذای مجلل(بسته به زمان و طول مدت پرواز) می توانید روی صندلی خود تکیه دهید، یک غذای گرم یا میان وعده ای سبک سفارش دهید و بعد از میل کردن ، میتوانید به مطالعه و تماشای فیلم بپردازید و لذت ببرید . در کلاس پروازی بیزنس کی ال ام در مسیرهای اروپایی در ردیف‌هایی با سه صندلی، صندلی وسط خالی نگه داشته می‌شود تا مسافران بیزنس یا صندلی کنار پنجره و یا صندلی راهرو را انتخاب کنند. پریز برق کنار صندلی نیز برای مسافران فراهم است.

  اکونومی کلاس

بیشتر پرواز های داخلی و بین قاره ای با این کلاس پروازی انجام میشود و برای هر صندلی یک صفحه نمایشگر لمسی و سیستم اینترنت در طول زمان پرواز ارائه میشود . صندلی‌هایی راحت و متناسب با ارگونومی بدن و وعده های غذایی خوشمزه از ویژگی های این کلاس پروازی در ایرلاین KLM است.

منوی غذایی هواپیمایی  کی ال ام KLM

منوی غذایی ایرلاین کی ال ام دارای تنوع غذایی متفاوتی است به طوری ای شما میتوانید 24 ساعت قبل از پروازتان غذای مورد علاقه خود را انتخاب کنید این ایر لاین انواع غذاهای بین المللی و مذهبی و همچنین غذاهای مخصوص افراد گیاه خوار را برای مسافران خود تعریف کرده است