ایرلاین بریتیش ایرویز

بریتیش ایرویز بهترین ایرلاین در سال 2019 (British Airways)

شرکت بریتیش  ایرلاین در سال 1974 راه اندازی شد و حدودا روزانه نزدیک به 170 مقصد در سراسر جهان با پرواز مستقیم دارد و از بزرگترین و معتبر ترین ایرلاین های کشور بریتانیا ، بریتیش ایرویز میباشد .

پس از جنگ جهانی دوم  شرکت بریتیش ایرویز به جز مسیرهای آمریکای جنوبی و اروپا ، پروازهای مختلفی با هواپیمای غول پیکرانجام  میداد و هم اکنون دارای 360 فروند هواپیما میباشد و به تمام قاره های دنیا و 183 فرودگاه پرواز مستقیم دارد و یکی از پیشرفته ترین هواپیماهای بوئینگ است که سفری امن و مطمئن را برای مسافران  مهیا میسازد.

کلاس های پروازی بریتیش ایرلاینز:

کلاس پروازی اقتصادی

کلاس پروازی پریمیوم اکونومی

بیزینس کلاس

فرست کلاس

برای مقصد های نزدیک که دارای  ساعت  پروازی کم هستند از کلاس پرواز اقتصادی استفاده میشود که یکی از ارزان ترین نرخ ها در بریتیش ایرویز می باشد .

برای پرواز های بلند مدت از بیزینس کلاس استفاده میشود و به نسبت گران تر از سایر کلاس های پروازی میباشد همچنین برای مسیرهای طولانی تر نسبت به بیزینس کلاس ، کلاس پروازی پریمیوم کلاس می توان استفاده کرد که دارای آپشن های بهتر(سالن مطالعه – اتاق استراحت – میز کار ) نسبت به همه کلاس های پروازی است.

کترینگ بریتیش ایرویز

منوی غذایی بریتیش ایرلاین دارای تنوع بسیاری است و یکی از متنوع ترین کیترینگ غذایی را در ایرلاین های خارجی  دارد .

در پرواز های صبح منوی صبحانه انگلیسی با متوع ترین غذاها در خدمت مسافرام محترم میباشد

و همچنین منوی غذایی سایر وعده هایش را با انواع غذاهای بین المللی و حتی منوی ویژه ای برای مسافرینی که گیاه خوار میباشند را دارد .

حمل بار در ایرلاین بریتیش

میزان بار مجاز قابل حمل در کابین هواپیما یک ساک دستی با ماکسیمم وزن 8 کیلوگرم و میزان بار مسافر برای فرستادن به قسمت بار هواپیما یک  چمدان با حداکثر وزن 23  کیلوگرم میباشد که برای پرواز بیزینس به 2 چمدان با وزن 23 کیلوگرم افزایش می یابد.