ایرلاین لوفت هانزا

هواپیمایی لوفت هانزا (Lufthansa) اولین ایرلاین 5 ستاره اروپا

یکی از بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی کشورآلمان، لوفت هانزا میباشد که دفتر مرکزی آن در شهر کلن واقع است. فرودگاه فرانکفورت و مونیخ به ترتیب قطب های پروازی اول و دوم آن هستند. از شاخص ترین افتخارات این ایرلاین میتوان به دومین شرکت هواپیمایی بزرگ جهان از لحاظ تعداد مقاصد پرواز و چهارمین هواپیمایی جهان از نظر میزان درآمد و هفتمین شرکت از نظر حمل و نقل اشاره کرد. سال تاسیس هواپیمایی لوفت هانزا به سال 1953 میلادی در شهر کلن برمیگردد.

این ایر لاین برای مسیر های طولانی به سمت قاره آسیا، آمریکا و اروپا از هواپیماهای غول پیکر بوئینگ و ایر باس استفاده می کند؛ طولانی ترین مسیر لوفت هانزا پرواز فرانکفورت به بوئنوس آیرس آمریکا است که 13 ساعت طول می کشد و از طولانی ترین پروازهای دنیا محسوب می شود. لوفت هانزا آمار بیشترین پروازهای بین المللی را به 80 کشور دنیا در کارنامه خود قرار داده است.

کیترینگ هواپیمایی لوفت هانزا

لوفت هانزا از لحاظ تنوع غذایی در رتبه بسیاربالایی نسبت به دیگر ایرلاین ها قرار دارد و حدود 20 مدل غذا در منوی انتخابی مسافران خود قرار میدهد که به صورت سرد و گرم سرو میشود. غذاهایی که توسط سر آشپز های بین المللی درجه یک تهیه شده اند و بی شک تجربه سفر شما را لذت بخش تر خواهند کرد.


میزان بار مجاز ایرلاین لوفت هانزا

لوفت هانزا دارای 4 کلاس پروازی اکونومی، پرمیوم اکونومی، فرست کلاس و تجاری (بیزینس کلاس) میباشد که میزان بار مجاز این 4 کلاس پروازی به شرح زیر میباشد:

•        در پروازهای اکونومی کلاس حمل یک چمدان به وزن 23 کیلوگرم مجاز میباشد.

•        در پروازهای پرمیوم اکونومی کلاس حمل دو چمدان به وزن 23 کیلوگرم (در مجموع 46 کیلوگرم) مجاز میباشد.

•        در پروازهای بیزینس کلاس حمل دو چمدان به وزن 32 کیلوگرم (مجموع 64 کیلوگرم) مجاز میباشد.

•        در پروازهای فرست کلاس حمل 3 چمدان 32 کیلوگرمی (مجموع 96 کیلوگرم) مجاز میباشد.