سبک سفرتان چیست؟

چرا تور کرواسی

درباره تور کرواسی:

تورکرواسی پاییز، تور کرواسی نوروز، تور ارزان کرواسی، تور لحظه آخری کرواسی، تور لوکس کرواسی، تور لاکچری کرواسی و قیمت تور کرواسی را در سایت الماس نشان جستجو کنید.

تور کرواسی یکی از بهترین تورهای کشورهای بالکان است که در سالهای اخیر برقرار شده و بسیاری از گردشگران با رزرو این تور توانسته اند از شهرهای زیبای این کشور و جاذبه های توریستی آن دیدن کنند.

تور کرواسی: این کشور در شبه جزیره بالکان واقع شده و پایتخت آن زاگرب است. برای سفر به کرواسی، نیاز به دریافت ویزای کرواسی دارید که در سالهای اخیر با محبوبیت هر چه بیشتر این کشور نزد توریست ها، عده بیشتری مایل به دیدن این کشور هستند. جمعیت کرواسی در حدود 4.2 میلیون نفر دارد. کرواسی دارای تعداد زیادی جزیره در دریای مدیترانه است و همچنین آب و هوای بسیار خوب و مردمانی با فرهنگ دارد. 

زبان رسمی این کشور زبان کرواتی است و واحد پول این کشور کونا می باشد. 

قیمت تور کرواسی:

جهت اطلاع از قیمت تور کرواسی تابستان و یا سایر فصل های سال، می توانید جدیدترین تورها و پکیج ها را در این صفحه جستجو و یا با ما تماس بگیرید.

تور کرواسی یکی از آخرین تورهایی است که در سالهای اخیر اضافه شده و نظر بسیاری از هموطنان مان را جلب کرده. آب و هوای مناسب، جنگل های زیبا، جاده های وسیع و پیشرفته، آثار تاریخی، سواحل بکر و زیبا، قیمت مناسب تور و هتل های کرواسی همه موجب محبوبیت هر چه بیشتر این کشور نزد توریست ها شده است. 

آفر های ویژه الماس نشان