تور کلمبو و بنتوتا

ایرلاین : فلای دوبی

تور سریلانکا (2شب کلمبو و2شب کندی و 3شب بنتوتا)

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/02
قیمت از : 69,660,000 تومان

کلمبو و بنتوتا

سبک سفرتان چیست؟

چرا تور کلمبو و بنتوتا

شاید درمورد تور کلمبو و بنتوتا پاییز 96 ، تورکلمبو و بنتوتا نوروز 97 ، تور لحظه آخری بمبئی گوا (تور ارزان بمبئی گوا) و قیمت تور کلمبو بنتوتا -تور ترکیبی سریلانکا- علاقه مند باشید و اگر می خواهید به این کشور و این شهرها سفر کنید، حتما با ما همراه شوید.

تور کلمبو و بنتوتا یکی از تورهای ترکیبی سریلانکاست. همانطور که می دانید کلمبو پایتخت کشور سری لانکا و بزرگترین شهر این کشور است. ابن بطوطه جهانگرد معروف مسلمان در قرن چهاردهم از این شهر دیدن کرده و از آن در سفرنامه اش یاد کرده است.

در طول تاریخ بسیاری از جهانگردان ایرانی، رومی، عرب، یونانی، چینی و هندی به این ناحیه سفر کرده اند. امروزه شهر کلمبو با جمعیتی بیش از 752 هزار نفر پر جمعیت ترین شهر سری لانکا است و با داشتن جاذبه های مختلفی مانند دریاچه بیرا، موزه ملی کلمبو، پارک وحش ، معابد بودایی زیبا، پارک وحش، پارک ساحلی گال فیس گرین و پارک هاوه لوک، می تواند برای شما علاقه مندان جذاب و دیدنی باشد. بنتوتا نیز یکی از نقاط توریستی و پرطرفدار کشور سری لانکا است که در سالهای اخیر بسیاری از توریست ها از آن دیدن کرده اند. این شهر در 65 کیلومتری جنوب کلمبو قرار دارد و با داشتن جاذبه های مختلف و هیجان انگیزی برای جوانان گردشگر معروف است. مثلا داشتن امکان انجام ورزش های آبی بر روی رودخانه های اطراف این ناحیه (مانند اسکی روی آب)، و بوت سافاری (گشت در رودخانه با قایق) و یا قدم زدن و شنا در ساحل زیبای منطقه. 

در صورت تمایل به حضور در تور کلمبو و بنتوتا و یا اطلاع از آخرین قیمت تور بنتوتا کلمبو با همکاران ما در تماس باشید. 

آفر های ویژه الماس نشان