logo
phone

چرا تور کلمبو و بنتوتا

شاید درمورد تور کلمبو و بنتوتا پاییز 95 ، تورکلمبو و بنتوتا نوروز 96 ، تور لحظه آخری بمبئی گوا (تور ارزان بمبئی گوا) و قیمت تور کلمبو بنتوتا -تور ترکیبی سریلانکا- علاقه مند باشید و اگر می خواهید به این کشور و این شهرها سفر کنید، حتما با ما همراه شوید.

تور کلمبو و بنتوتا یکی از تورهای ترکیبی سریلانکاست. همانطور که می دانید کلمبو پایتخت کشور سری لانکا و بزرگترین شهر این کشور است. ابن بطوطه جهانگرد معروف مسلمان در قرن چهاردهم از این شهر دیدن کرده و از آن در سفرنامه اش یاد کرده است.

در طول تاریخ بسیاری از جهانگردان ایرانی، رومی، عرب، یونانی، چینی و هندی به این ناحیه سفر کرده اند. امروزه شهر کلمبو با جمعیتی بیش از 752 هزار نفر پر جمعیت ترین شهر سری لانکا است و با داشتن جاذبه های مختلفی مانند دریاچه بیرا، موزه ملی کلمبو، پارک وحش ، معابد بودایی زیبا، پارک وحش، پارک ساحلی گال فیس گرین و پارک هاوه لوک، می تواند برای شما علاقه مندان جذاب و دیدنی باشد. بنتوتا نیز یکی از نقاط توریستی و پرطرفدار کشور سری لانکا است که در سالهای اخیر بسیاری از توریست ها از آن دیدن کرده اند. این شهر در 65 کیلومتری جنوب کلمبو قرار دارد و با داشتن جاذبه های مختلف و هیجان انگیزی برای جوانان گردشگر معروف است. مثلا داشتن امکان انجام ورزش های آبی بر روی رودخانه های اطراف این ناحیه (مانند اسکی روی آب)، و بوت سافاری (گشت در رودخانه با قایق) و یا قدم زدن و شنا در ساحل زیبای منطقه. 

در صورت تمایل به حضور در تور کلمبو و بنتوتا و یا اطلاع از آخرین قیمت تور بنتوتا کلمبو با همکاران ما در تماس باشید. 

جاذبه های گردشگری و تفریحی کلمبو و بنتوتا

آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 1,875,000تومان تور تفلیس با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96
تور تفلیس با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96
قیمت توراز 2,090,000تومان تور گرجستان تفلیس ویژه نوروز 96
تور گرجستان تفلیس ویژه نوروز 96
قیمت توراز 2,295,000تومان تور آنتالیا ویژه نوروز 96
تور آنتالیا ویژه نوروز 96
قیمت توراز 2,310,000تومان تور نوروزی دبی با پرواز فلای دبی
تور نوروزی دبی با پرواز فلای دبی
قیمت توراز 6,850,000تومان تور لوکس دبی ویژه نوروز 96
تور لوکس دبی ویژه نوروز 96
قیمت توراز 5,480,000تومان تور سنگاپور و بالی ویژه نوروز 96
تور سنگاپور و بالی ویژه نوروز 96