logo
phone

تور مشهد

مشهد
قیمت توراز320,000تومان
مدت اقامت : 4 شب

تور مشهد ویژه 8 اردیبهشت 96

تاریخ شروع پکیج از : جمعه 1396/02/08

ایرلاین : کاسپین

جزئیات بیشتر

مشهد
قیمت توراز300,000تومان
مدت اقامت : 2 شب

تور مشهد ویژه اردیبهشت 96

تاریخ شروع پکیج از : جمعه 1396/02/01

ایرلاین : کاسپین

جزئیات بیشتر

چرا تور مشهد

آژانس مسافرتی الماس نشان، مجری تور مشهد:

 

تور مشهد 95، تور های مشهد ویژه زمستان، رزرو بهترین هتل های مشهد

 

مشهد شهری است که از آن به نام عرش خدا و پاینخت دلهای غریب یاد می شود، شهر مشهد که به دلیل حضور حرم مطهر امام هشتم، امام رضا (ع) گردشگران و مسافران زیادی به آن سفر می کنند. باسفر با تور مشهد می توانید یکی سفر زیارتی، سیاحتی و تفریحی را با هم تجربه  کنی. در مشهد با شهری از فرهنگ و ادب و تاریخ رو به رو هستید که مهد آن را در شهر توس خواهید یافت.

از مکان های دیدنی دیگری که می توانید در این شهر توریستی ایران بازدید کنید، طرقبه، کوهسنگی، پارک آبی، پارک ملت و ... می باشد. شما می توانید تاریخ شهرهای مهم گذشته مانند بخارا، سمرقند، مرو و بلخ را در این شهر بزرگ وو پرجمعیت ایران ببینید و همچنین فرهنگ کنونی مشهد که ادغامی از فرهنگ عرب، تاجیک و ایرانی می باشد را با سفر به این شهر شاهد باشید.

 

تور لحظه آخری مشهد، تورهای ارزان مشهد، مکان های دیدنی مشهد

جاذبه های گردشگری و تفریحی مشهد

غار کارده مشهد

غار کارده مشهد

روستای کارده در فاصله 48 کیلومتری شمال مشهد واقع گردیده و غار کارده در 3 کیلومتری آن قرار دارد. در محل مذکور که به دره آل معروف است ، 2 غار در دو سمت دره قرار گرفته ، غار شرقی موسوم به غار اسکلت و غار غربی موسوم به غار کارده هستند. دهانه غار به صورت یک شکاف سنگی است که عرض تقریبی آن 1 تا 3 متر و طول آن حدود 100 متر می باشد. این غار کاملا خشک است و پرتگاه های بسیار خطرناکی دارد . مسافران و گردشگران تور مشهد می توانند از جاذبه های گردشگری مشهد دیدن نمایند.

ادامه مطلب
آرامگاه فردوسی مشهد

آرامگاه فردوسی مشهد

آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی توسی درمیان باغی مصفا به فاصله 20 کیلومتری شمال شهر واقع شده است. ساختمان فعلی آرامگاه از شیوه معماری هخامنشی به ویژه آرامگاه کورش الهام گرفته است. نمای بیرونی بنا شامل عناصر تزئینی هخامنشی به خصوص ستون ها و سرستون هاست و اشعاری که بر اضلاع چهار گانه بنا نگاشته شده از حکیم فردوسی و معرف اندیشه و شخصیت وی می باشد. در بخش هایی از آرامگاه نیز دیوارنگاره هایی از فریدون صدیقی نصب گردیده که نمایش صحنه هایی از روایت شاهنامه است . مسافران و گردشگران تور مشهد می توانند از جاذبه های توریستی مشهد دیدن نمایند.

ادامه مطلب
منطقه ییلاقی شاندیز مشهد

منطقه ییلاقی شاندیز مشهد

منطقه شاندیز واقع در 38 کیلو متری غرب شهر مشهد از دیر باز به عنوان یکی از ییلاقات دشت توس مورد توجه بوده. امروزه محور گردشگری شاندیز را علاوه بر ویرانی که جنبه تاریخی دارد و دارای مزاری کهن می باشد روستاهای متعددی به بیننده عرضه می کند. در ابتدای ورود به شهر شاندیز فروشگاه هایی دیده می شود که به عرضه صنایع دستی اشتغال دارند. پارک شهر شاندیز از اماکنی است که فضای مطبوعی را برای استراحت موقتی خانواده ها به گردشگران و دوستداران طبیعت ارائه می دهد. قابلیت های شاندیز آن را به عنوان یک منطقه نمونه بین المللی گردشگری در کشور معرفی نموده . مسافران و گردشگران تور مشهد می توانند از جاذبه های توریستی مشهد دیدن نمایند.

ادامه مطلب
حرم امام رضا

حرم امام رضا

حرم علی ابن موسی الرضا در برگیرنده آرامگاه هشتمین امام شیعیان در شهر مشهد ایران است. این مکان شامل فضایی مربع شکل که مساحت آن 189.03 متر مربع بوده که از این فضا 17.5 متر مربع آن مساحت ضریح می باشد .

ادامه مطلب
طرقبه مشهد

طرقبه مشهد

طرقبه یکی دیگر از گرشگاه های بزرگ و طبیعی مشهد است که از غرب به کوه های بینالود و از شرق به کوه تخت رستم محدود می شود. وجود چشمه سارها و درختان فراوان آن را به صورت نقطه ای بسیار خوش آب و هوا و تفریحی مشهد تبدیل نموده است . مسافران و گردشگران تور مشهد می توانند از جاذبه های توریستی مشهد دیدن نمایند.

ادامه مطلب
سد کارده مشهد

سد کارده مشهد

این سد در فاصله 40 کیلومتری شمال مشهد واقع شده است. سد از نوع بتنی دو قوسی متقارن و متشکل از 15 بلوک 10 متری با ارتفاع 67 متر می باشد ، حجم آب آن معادل 36 میلیون متر مکعب می باشد. رودخانه کارده با آب دائمی و مناظره زیبای کوهستانی و مجموعه تفریحی دنیای آبی در ساحل سد ، یکی از بهترین محل های تفریحی خوش آب و هوای مشهد است . مسافران و گردشگران تور مشهد می توانند از جاذبه های توریستی مشهد دیدن نمایند.

ادامه مطلب
آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 4,750,000تومان تور مسکو و سنت پترزبورگ  تابستان96
تور مسکو و سنت پترزبورگ تابستان96
قیمت توراز 1,990,000تومان تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
قیمت توراز 1,345,000تومان تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
قیمت توراز 820,000تومان تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
قیمت توراز 830,000تومان تور ارمنستان ویژه 1  خرداد 96
تور ارمنستان ویژه 1 خرداد 96
قیمت توراز 950,000تومان تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96