تور مشهد

ایرلاین :
-

تور مشهد ویژه 24 آذر (97)

تاریخ شروع پکیج از : 1397/09/24
قیمت از : 461,000 تومان

مشهد

جاذبه های گردشگری و تفریحی مشهد

چرا تور مشهد

مشهد

مشهد دومین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران بعد از تهران است که در شمال شرقی ایران واقع شده. این شهر در زمان افشاریه پایتخت ایران بوده. وجود حرم هشتمین  امام شیعیان امام رضا (ع) در این شهر باعث شده سالانه بیش از 2 میلیون زائر خارجی و بالغ بر 27 میلیون زائر داخلی از این شهر دیدن کنند. نام مشهد به معنای محل شهادت میباشد و دلیل انتخاب آن شهادت علی بن موسی الرضا در این شهر بوده. مشهد علاوه بر شهری زیارتی به دلیل داشتن اماکنی تاریخی و طبیعی و مناطق ییلاقی خوش آب هوا مقصدی مناسب برای گردشگری میباشد.

آرامگاه فردوسی شاعر بزرگ و پر آوازه پارسی در نزدیگی شهر مشهد قرار گرفته. و همواره بازدید کنندگان فراوانی را جذب خود میکند.بنای بر روی مقبره با الهام از طرح های هخامنشی ساخته شده.

از دیگر مقبره و آرامگاه ها در مشهد آرامگاه نادرشاه افشار میباشد این مقبره در مجموعه باغ موزه نادری قرار گرفته. این باغ موزه در ضلع شمال غربی چهار راه شهدا قرار گرفته و علاوه بر مقبره نادر شاه شامل دو موزه اسلحه ، یکی مربوط به اسلحه های دوره نادرشاه و یکی مربوط به دیگر دوره ها میباشد. 

یکی از بهترین مکان های گردشگری شهر مشهد باغ پرندگان آن است. این باغ با محوطه سازی بسیار زیبا و دارای انواع پرندگان کمیاب ایرانی و اسیایی و آفریقایی است. درون باغ همواره تیم های پزشکی مستقر میباشند و آماده سرویس دهی و تامین سلامت مراجعین هستند.

پارک جنگلی وکیل آباد با محیطی بزرک و طبیعتی زیبا و درختان انبوه و رودخانه فصلی و همچنین آب نماها و حوض های زیبا همواره یکی از جاهای طبیعی دیدنی مشهد بوده که با داشتن آب هوای مناسب مقصد تعداد زیادی از مسافران بوده.

مهمترین بنای موجود در مشهد و خراسان رضوی حرم مطهر امام رضا (ع) امام هشتم شیعیان میباشد که باعث شده مهمترین شهر مذهبی و زیارتی ایران باشد. حرم با معماری با شکوه و بینظیر خود علاوه بر میلیون ها زائر همواره میزبان گردشگران هم بوده که عظمت و زیبایی آن در ذهن بازدید کنندگان جاودان گشته.

الماس نشان مجری تور مشهد ، تور لحظه آخری مشهد، تور لوکس مشهد ، تور ارزان قیمت مشهد میباشد با ما تماس بگیرید

آفر های ویژه الماس نشان