logo
phone

تور مشهد

مشهد
قیمت توراز705,000تومان
مدت اقامت : 3 شب

تور مشهد با هتل عرش ویژه نوروز 96

تاریخ شروع پکیج از : شنبه 1395/12/28

ایرلاین : کاسپین

جزئیات بیشتر

مشهد
قیمت توراز705,000تومان
مدت اقامت : 3 شب

تور مشهد با هتل کوثر ویژه نوروز 96

تاریخ شروع پکیج از : شنبه 1395/12/28

ایرلاین : کاسپین

جزئیات بیشتر

مشهد
قیمت توراز715,000تومان
مدت اقامت : 3 شب

تور مشهد با هتل عماد ویژه نوروز 96

تاریخ شروع پکیج از : شنبه 1395/12/28

ایرلاین : کاسپین

جزئیات بیشتر

مشهد
قیمت توراز1,190,000تومان
مدت اقامت : 3 شب

تور مشهد با هتل قصر طلایی ویژه نوروز 96

تاریخ شروع پکیج از : شنبه 1395/12/28

ایرلاین : کاسپین

جزئیات بیشتر

مشهد
قیمت توراز470,000تومان
مدت اقامت : 3 شب

تور مشهد 3 شب ویژه 6 فروردین نوروز 96

تاریخ شروع پکیج از : یکشنبه 1396/01/06

ایرلاین : کاسپین

جزئیات بیشتر

مشهد
قیمت توراز250,000تومان
مدت اقامت : 2 شب

تور مشهد ویژه 13 فروردین 96

تاریخ شروع پکیج از : یکشنبه 1396/01/13

ایرلاین : آتا

جزئیات بیشتر

چرا تور مشهد

آژانس مسافرتی الماس نشان، مجری تور مشهد:

 

تور مشهد 95، تور های مشهد ویژه زمستان، رزرو بهترین هتل های مشهد

 

مشهد شهری است که از آن به نام عرش خدا و پاینخت دلهای غریب یاد می شود، شهر مشهد که به دلیل حضور حرم مطهر امام هشتم، امام رضا (ع) گردشگران و مسافران زیادی به آن سفر می کنند. باسفر با تور مشهد می توانید یکی سفر زیارتی، سیاحتی و تفریحی را با هم تجربه  کنی. در مشهد با شهری از فرهنگ و ادب و تاریخ رو به رو هستید که مهد آن را در شهر توس خواهید یافت.

از مکان های دیدنی دیگری که می توانید در این شهر توریستی ایران بازدید کنید، طرقبه، کوهسنگی، پارک آبی، پارک ملت و ... می باشد. شما می توانید تاریخ شهرهای مهم گذشته مانند بخارا، سمرقند، مرو و بلخ را در این شهر بزرگ وو پرجمعیت ایران ببینید و همچنین فرهنگ کنونی مشهد که ادغامی از فرهنگ عرب، تاجیک و ایرانی می باشد را با سفر به این شهر شاهد باشید.

 

تور لحظه آخری مشهد، تورهای ارزان مشهد، مکان های دیدنی مشهد

جاذبه های گردشگری و تفریحی مشهد

سد کارده مشهد

سد کارده مشهد

این سد در فاصله 40 کیلومتری شمال مشهد واقع شده است. سد از نوع بتنی دو قوسی متقارن و متشکل از 15 بلوک 10 متری با ارتفاع 67 متر می باشد ، حجم آب آن معادل 36 میلیون متر مکعب می باشد. رودخانه کارده با آب دائمی و مناظره زیبای کوهستانی و مجموعه تفریحی دنیای آبی در ساحل سد ، یکی از بهترین محل های تفریحی خوش آب و هوای مشهد است . مسافران و گردشگران تور مشهد می توانند از جاذبه های توریستی مشهد دیدن نمایند.

ادامه مطلب
آرامگاه فردوسی مشهد

آرامگاه فردوسی مشهد

آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی توسی درمیان باغی مصفا به فاصله 20 کیلومتری شمال شهر واقع شده است. ساختمان فعلی آرامگاه از شیوه معماری هخامنشی به ویژه آرامگاه کورش الهام گرفته است. نمای بیرونی بنا شامل عناصر تزئینی هخامنشی به خصوص ستون ها و سرستون هاست و اشعاری که بر اضلاع چهار گانه بنا نگاشته شده از حکیم فردوسی و معرف اندیشه و شخصیت وی می باشد. در بخش هایی از آرامگاه نیز دیوارنگاره هایی از فریدون صدیقی نصب گردیده که نمایش صحنه هایی از روایت شاهنامه است . مسافران و گردشگران تور مشهد می توانند از جاذبه های توریستی مشهد دیدن نمایند.

ادامه مطلب
منطقه ییلاقی شاندیز مشهد

منطقه ییلاقی شاندیز مشهد

منطقه شاندیز واقع در 38 کیلو متری غرب شهر مشهد از دیر باز به عنوان یکی از ییلاقات دشت توس مورد توجه بوده. امروزه محور گردشگری شاندیز را علاوه بر ویرانی که جنبه تاریخی دارد و دارای مزاری کهن می باشد روستاهای متعددی به بیننده عرضه می کند. در ابتدای ورود به شهر شاندیز فروشگاه هایی دیده می شود که به عرضه صنایع دستی اشتغال دارند. پارک شهر شاندیز از اماکنی است که فضای مطبوعی را برای استراحت موقتی خانواده ها به گردشگران و دوستداران طبیعت ارائه می دهد. قابلیت های شاندیز آن را به عنوان یک منطقه نمونه بین المللی گردشگری در کشور معرفی نموده . مسافران و گردشگران تور مشهد می توانند از جاذبه های توریستی مشهد دیدن نمایند.

ادامه مطلب
غار کارده مشهد

غار کارده مشهد

روستای کارده در فاصله 48 کیلومتری شمال مشهد واقع گردیده و غار کارده در 3 کیلومتری آن قرار دارد. در محل مذکور که به دره آل معروف است ، 2 غار در دو سمت دره قرار گرفته ، غار شرقی موسوم به غار اسکلت و غار غربی موسوم به غار کارده هستند. دهانه غار به صورت یک شکاف سنگی است که عرض تقریبی آن 1 تا 3 متر و طول آن حدود 100 متر می باشد. این غار کاملا خشک است و پرتگاه های بسیار خطرناکی دارد . مسافران و گردشگران تور مشهد می توانند از جاذبه های گردشگری مشهد دیدن نمایند.

ادامه مطلب
طرقبه مشهد

طرقبه مشهد

طرقبه یکی دیگر از گرشگاه های بزرگ و طبیعی مشهد است که از غرب به کوه های بینالود و از شرق به کوه تخت رستم محدود می شود. وجود چشمه سارها و درختان فراوان آن را به صورت نقطه ای بسیار خوش آب و هوا و تفریحی مشهد تبدیل نموده است . مسافران و گردشگران تور مشهد می توانند از جاذبه های توریستی مشهد دیدن نمایند.

ادامه مطلب
حرم امام رضا

حرم امام رضا

حرم علی ابن موسی الرضا در برگیرنده آرامگاه هشتمین امام شیعیان در شهر مشهد ایران است. این مکان شامل فضایی مربع شکل که مساحت آن 189.03 متر مربع بوده که از این فضا 17.5 متر مربع آن مساحت ضریح می باشد .

ادامه مطلب
آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 1,995,000تومان تور مارماریس با هواپیمایی زاگرس نوروز 96
تور مارماریس با هواپیمایی زاگرس نوروز 96
قیمت توراز 1,975,000تومان تور کوش آداسی با پرواز ترک ویژه نوروز 96
تور کوش آداسی با پرواز ترک ویژه نوروز 96
قیمت توراز 1,625,000تومان تور ارمنستان ویژه نوروز 96
تور ارمنستان ویژه نوروز 96
قیمت توراز 1,595,000تومان تور آنتالیا با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96
تور آنتالیا با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96
قیمت توراز 1,690,000تومان تور تفلیس 5 شب ویژه نوروز 96
تور تفلیس 5 شب ویژه نوروز 96
قیمت توراز 1,595,000تومان تور تفلیس با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96
تور تفلیس با پرواز زاگرس ویژه نوروز 96