تور مسکو

ایرلاین : نورد ویند

تور روسیه 3شب سنت پترزبورگ و 3شب مسکو

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/11
قیمت از : 48,780,000 تومان
ایرلاین : نورد ویند

تور 3شب سنت پترزبورگ و 3شب مسکو

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/03
قیمت از : 51,990,000 تومان
ایرلاین : نورد ویند

تور 4شب سنت پترزبورگ و 3شب مسکو

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/03
قیمت از : 54,990,000 تومان

مسکو

سبک سفرتان چیست؟

جاذبه های گردشگری و تفریحی مسکو

چرا تور مسکو

درباره تور مسکو:

اگر به رزرو تور مسکو پاییز، تور مسکو نوروز، تور تابستان مسکو، تور ارزان مسکو (تور لحظه آخری مسکو) علاقه مندید و قیمت تور مسکو را می خواهید بدانید، می توانید با همکاران ما در آژانس هواپیمایی الماس نشان، تماس باشید.

تور مسکو معروف ترین تور روسیه است و بسیاری از علاقه مندان به این کشور تمایل دارند که پیش از سفر به این کشور از آخرین قیمت تورهای ارزان روسیه مطلع شده، تا بتوانند جهت رزرو تور ارزان مسکو و یا سایر شهرهای دیگر این کشور زیبا و جذاب اقدام کنند. اما درباره این شهر باید گفت که مسکو پایتخت روسیه و یکی از شهرهای بزرگ و معروف جهان است. این شهر در طول تاریخ مرکز حوادث و اتفاقات بزرگی بوده و در طول قرنها مردم دلاور و شجاع آن با دشمنان مختلفی مانند مغول ها، تاتارها، نازی ها و ... روبرو شده اند. امروزه این شهر با داشتن آثار متعدد و جالب توجه دیدنی یکی از مهم ترین مراکز گردشگری و توریسم در جهان بشمار می آید.

 جاذبه های تور مسکو روسیه:

از نقاط دیدنی این شهر می توان به کاخ کرملین، میدان سرخ، تئاتر بلشویک مسکو، پارک گورکی، موزه های متعدد، قصرهای قدیمی و آثار بجا مانده از دوره تزارها، باغ الکساندر برج مخابراتی استانکینو، زنگ تزار، موزه هوا وفضا و  بسیاری از جاذبه های دیگر اشاره کرد. 

همچنین حمل و نقل در این شهر نیز بسیار آسان و راحت است. مترو مسکو یکی از بهترین و جالب ترین سیستم های مترو جهان است و دیدار از ایستگاه های زیبای مترو مسکو نیز خود از دیدنی های این شهر برای توریست ها بشمار می رود. 

مسکو دارای چهار فرودگاه بین المللی و 9 خط راه آهن است که دارای بیش از 185 ایستگاه قطار است. 

قیمت تور مسکو:

جهت رزرو تور مسکو و هتل های این شهر و سفر به این شهر زیبا و خاطره انگیز با ما همراه شوید. شما می توانید جهت اطلاع از آخرین و ارزان ترین قیمت تور مسکو روسیه از این صفحه و جدیدترین آفرها و تورها دیدن کرده و یا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در آژانس هواپیمایی الماس نشان در تماس باشید.

آفر های ویژه الماس نشان