تور مارماریس

ایرلاین : آتا
6 شب

تور مارماریس ویژه نوروز 98

تاریخ شروع پکیج از : 1397/12/28
قیمت از : 6,745,000 تومان

مارماریس

جاذبه های گردشگری و تفریحی مارماریس

چرا تور مارماریس

آشنایی با تور مارماریس:

مارماریس یکی از شهرهای توریستی ترکیه در جنوب غربی این کشور است. از زمان برقرار شدن امکان سفر با تور مارماریس برای توریست های ایرانی، تاکنون بسیاری از هموطنان مان ضمن استقبال از آن، توانسته اند از جاذبه های دیدنی این شهر دیدن کرده و از سواحل آن و امکانات تفریحی و گردشگری آن لذت ببرند.
اگر شما هم می خواهید تور تابستان مارماریس، تور مارماریس پاییز و یا تور نوروز مارماریس را رزرو و یا با تور لحظه آخری مارماریس (تور ارزان مارماریس) سفر و از آخرین قیمت تور مارماریس مطلع شوید، با ما همراه باشید. مارماریس یکی از شهرهای توریستی ترکیه است که در سالهای اخیر با توسعه هتل ها و امکانات توریستی، رشد قابل توجهی داشته و امروزه یکی از پرطرفدارترین تورهای ترکیه، تور مارماریس است. این شهر در بین رشته کوه های نزدیک دریا واقع شده و چشم انداز بسیار زیبایی دارد. در ضمن مارماریس یکی از مراکز دریانوردی و غواصی در غرب کشور ترکیه بشمار می رود. نزدیک ترین فرودگاه به این شهر، فرودگاه دالامان است که یکی از بهترین و بزرگترین فرودگاه های بین المللی جنوب غربی این کشور می باشد. 

جاذبه های تور مارماریس:

علاوه بر هتل های بزرگ و مجهز، این شهر دارای امکانات گردشگری و جاذبه های توریستی متعددی است مانند: بندرگاه مارماریس، دلفیناریوم، غار نیمارا، خلیج گوکووا، جزیره بهشت که هر یک از اینها می تواند برای توریست هایی که برای نخستین بار به این شهر زیبا سفر می کنند، جذاب و سرگرم کننده باشد.
همکاران ما می توانند آخرین اخبار و اطلاعات را در زمینه تور های مارماریس و پرواز مارماریس در اختیار شما مسافرین گرامی بگذارند. اگر قبلا تجربه سفر به شهرهای دیگر ترکیه از جمله آنتالیا و یا استانبول را داشتید و اکنون می خواهید به شهردیگری سفر کنید، مارماریس می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. 
با آرزوی اوقاتی خوش برای شما مسافران تور مارماریس. 

آفر های ویژه الماس نشان