تور قبرس شمالی

ایرلاین : پگاسوس

تور قبرس شمالی 4شب و 5روز

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/02
قیمت از : 49,190,000 تومان

قبرس

سبک سفرتان چیست؟

چرا تور قبرس

تور قبرس پاییز 96، تور قبرس نوروز 97،تور ارزان قبرس،تور لحظه آخری قبرس،تور لوکس قبرس، تور لاکچری قبرس و قیمت تور قبرس را در سایت ما جستجو کنید.

تور قبرس برای بسیاری ممکن است به معنای تور قبرس شمالی یا تور قبرس جنوبی باشد. البته معمولا قیمت تورهای قبرس جنوبی بالاتر و مدت زمان دریافت ویزای آن کمی بیشتر است.

 جزیره قبرس از دو کشور قبرس شمالی (ترک نشین) و قبرس جنوبی (یونانی نشین) تشکیل شده است. این سرزمین قرنها کشوری یکپارچه بود که ساکنان آن یونانی بودند ولی چند قرن پیش به اشغال امپراطوری عثمانی در آمد و گروهی از ترکها به این جزیره مهاجرت و در آن سکونت کردند. به این ترتیب قرنها این دو قوم یونانی که اکثریت اهالی این جزیره را تشکیل می دادند در کنار اقلیت ترک زندگی می کردند تا زمان استقلال این جزیره از انگلستان درسال 1960. سپس در دهه 1970 در پی بحران های سیاسی بوجود آمده در این کشور ارتش ترکیه به شمال قبرس لشگرکشی و از آن زمان این کشور به دو بخش ترک نشین (شمالی) و یونانی نشین (جنوبی) تقسیم شده. 

اگر می خواهید به قبرس شمالی بروید، از طریق خاک ترکیه می توانید وارد آن سرزمین شوید ولی برای بخش جنوبی که عضو اتحادیه اروپاست، نیاز به ویزای شینگن دارید. 

هر دو ناحیه دارای هتل ها و گردشگاه های تفریحی متعددی هستند و هر ساله عده زیادی از توریست ها را به خود جذب می کنند که البته در این میان، سهم قبرس جنوبی (قبرس یونانی) بیشتر و پر رنگ تر است

در نهایت چه عازم قبرس شمالی باشید و چه جنوبی، برایتان آرزوی سفری خوش را داریم. جهت دریافت آخرین قیمت تور قبرس و آفرهای ویژه تابستانی این کشور با ما در تماس باشید.

آفر های ویژه الماس نشان