تور دهلی و آگرا و جیپور

ایرلاین : ماهان

تور دهلی 3شب و آگرا 2شب و جیپور 3شب

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/02
قیمت از : 38,990,000 تومان

دهلی و آگرا و جیپور

سبک سفرتان چیست؟

جاذبه های گردشگری و تفریحی دهلی و آگرا و جیپور

چرا تور دهلی و آگرا و جیپور

 تور دهلی آگرا و جیپور پاییز 96 ، توردهلی آگرا جیپور نوروز 97 ، تور لحظه آخری دهلی آگرا جیپور (تور ارزان دهلی آگرا جیپور) و قیمت تور ترکیبی هند شاید برایتان جالب و هیجان انگیز باشد.

تور دهلی و آگرا و جیپور: دهلی نو شهری است که در ناحیه دهلی قرار دارد. این شهر در سال 1911 بنا شده و امروزه پایتخت جمهوری فدرال هند است. از جاذبه های این شهر می توان به آرامگاه همایون، دروازه هند، معبدها و مراکز مذهبی، مراکز خرید، باغ ها و پارک های مختلف است. 

فستیوال معروف "قطاب" هر ساله بمدت 3 روز در ماه های دسامبر و نوامبر برگزار می شود، یکی از مراسم سالیانه ایست که بسیار پرطرفدار است و در آن موسیقی صوفیان نواخته می شود.

آگرا نیز یکی از شهرهای معروف هند است که سومین شهر بزرگ ایالت اوتارپرادش و در کنار رودخانه یامونا واقع شده است. این شهر برای مدتها پایتخت حکومت گورکانیان هند بوده و بنای معروف تاج محل نیز در این شهر قرار دارد. تاج محل در واقع بنای یادبودی بوده که یکی از پادشاهان آن زمان هندوستان به یاد همسر ایرانی اش "ممتاز محل" ساخته است و امروزه یکی از افتخارات کشور هند و از جاذبه های توریستی مهم این کشور بشمار می آید.

جیپور نیز یکی از شهرهای دیگر هندوستان است که مرکز ایالت راجستان است و بدلیل وجود ساختمان های صورتی رنگ، به شهر صورتی نیز معروف است. از نقاط دیدنی آن می توان به کاخ هوامحل و رصدخانه قدیمی شهر اشاره کرد.

اگر به سفر با این شهر سه علاقه مند هستید و می خواهید با تور دهلی نو به این شهر سفر کنید و از قیمت تور دهلی نو، آگرا و جیپور یا هتل های این شهرها اطلاع پیدا کنید، لطفا از پکیج های پیشنهادی ما دیدن فرمایید.

آفر های ویژه الماس نشان