logo
phone

تور باکو

باکو
قیمت توراز1,345,000تومان
مدت اقامت : 3 شب

تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96

تاریخ شروع پکیج از : دوشنبه 1396/02/18

ایرلاین : آتا

جزئیات بیشتر

چرا تور باکو

تور باکو پاییز 95، تور باکو نوروز 96،تور ارزان باکو،تور لحظه آخری باکو،تور لوکس باکو، تور لاکچری باکو و قیمت تور باکو را در سایت ما جستجو کنید.

تور باکو: باکو بزرگترین شهر و بندر جمهوری آذربایجان و پایتخت این کشور است. دیدنی های باکو معروف و جالب هستند. تور باکو در نوروز 96 می تواند برای بسیاری از کسانی که می خواهند تعطیلات شان را در سفری خاطره انگیز بگذرانند، جذاب باشد. این شهر دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های آن دیدن نمایند. باکو امروزه تبدیل به شهری مدرن و پیشرفته شده که دارای معماری اروپایی و بسیار زیبایی است. این شهر در شبه جزیره آبشرون در شرق جمهوری آذربایجان واقع شده است. 

خوشبختانه برای سفر به این کشور علاوه بر مسیرهای هوایی می توانید بصورت زمینی هم عازم این شهر بشوید. یکی از جاذبه های باکو ساختمان حیدر علی اف می باشد که به دست معماران ایرانی ساخته شده است و همچنین آتشکده باکو که از دوران قدیم در آنجا قرار دارد و در گذشته محل عبادت زرتشتیان بوده است. با این اوصاف، در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر درمورد تور هوایی باکو،قیمت تور باکو، تور ارزان باکو، تور لحظه آخری باکو یا هتل های باکو می توانید بر روی پکیج های مربوطه کلیک کرده و یا با همکاران ما در تماس باشید.

جاذبه های گردشگری و تفریحی باکو

بش بارماک داغی باکو

بش بارماک داغی باکو

به معنی کوه پنج انگشت است. یکی از جاذبه های طبیعی آذربایجان است و در حدود 520 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است . کوه پنج انگشت یکی از مکان های مقدس آذربایجان نیز می باشد و برای آذربایجانی ها ارزش بسیاری دارد.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
لاهیج باکو

لاهیج باکو

یکی از روستاهای باکو است و در دامنه های جنوبی قفقاز واقع شده است . این روستا با کمتر از یکهزار نفر جمعیت دارند و بیشترین شهرت آن برای صنعت مسگری و صنایع مسی زیبای آن است . قالی های لاهیج نیز شهرت بسیاری دارند.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
ایچری باکو

ایچری باکو

ایچری شهر بافت قدیم باکو که از آن با نام ارگ باکو نیز یاد می شود به تدریج مابین قرون 11 تا 19 میلادی ساخته شده است . شهر ایچری از دوران پارینه سنگی تا کنون محل سکونت انسان بوده است و فرهنگ و تمدن های مختلفی چون ساسانی ، زرتشتی ، شیروانی ، ایرانی ، عثمانی ، روسی و عربی را در خود جای داده است.این قسمت شهر در شمال غربی خلیج باکو واقع شده است و جزء دیدنی ترین مکان های باکو به شمار می رود که در سال 2000 میلادی در شمار میراث جهانی یونسکو قرار گرفت . ایچری شهر دارای 23 محله ، 3 چشمه آب ، 2 کاروان سرا ، میدان باز و ... می باشد که جذاب ترین مکان آن قلعه دختر است.مسافران و گردشگران تور باکو میتوانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
موزه فرش باکو

موزه فرش باکو

یکی از صنایع دستی که در کشور آذربایجان مهم می باشد فرش و صنعت تولید فرش است که به دلیل ارزش برای این کالا موزه ای به نام موزه فرش باکو در پایتخت آذربایجان باکو در نظر گرفته شده است که این مکان تا به امروز در جذب گردشگر بسیار موفق بوده است. این موزه قبلا به موزه لنین معروف بوده است و امروزه به عنوان موزه فرش مطرح است که نشان دهنده تاریخ و ارزش فرش در این کشور می باشد. با بازدید از این مکان خواهید دید که تعداد 1000 قالیچه دست بافت و نادر که شامل مواردی با طرح های زیبای آذری، ایرانی و داغستانی می باشد. در این موزه با پرداخت هزینه ای اضافه تر می توانید به کمک راهنمایی که در اختیار دارید توضیحات و تاریخچه فرش و قالیچه های موجود در اینجا را به طور کامل بدانید و همچنین از راهنما بخواهید که در مورد سمبل ها و طرح های روی فرش با دانشی که کسب کرده است نیز صحبت کند.مسافران در سفر باتور آذربایجاناز معروف ترینجاذبه های گردشگری باکوبازدید می کنند.

ادامه مطلب
خینالیق باکو

خینالیق باکو

یک روستای کوهستانی دور افتاده در شمال شرقی آذربایجان است.اهالی این روستا به زبان خینالیق و ترکی آذربایجانی حرف می زنند و در آنجا آثار بسیاری از ایرانی های زرتشتی را می توان مشاهده کرد.این روستا محل زندگی یکهزار تات می باشد.این روستا مملو از هندو ها و بوداییان می باشد.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
ساختمان حیدر علی اف باکو

ساختمان حیدر علی اف باکو

در شهر باکو جمهوری آذربایجان و با معماری مشهور و معروف شرکت زاها حدید که شرکتی ایرانی می باشد با مسئولیت خانم سارا شیخ اکبری که طراحی داخلی این پروژه را به عهده داشت در سال 2013 ساخته شد.از سال 1991 و از زمانی که باکو مستقل شد جمهوری آذربایجان به شدت به نوسازی و توسعه زیر ساخت های باکو و سبک معماری این شهر پرداخت و برای باکو سرمایه گذاری کرد.هدف از طراحی و ساخت ساختمان حیدر علی اف به منظور انجام برنامه های فرهنگی این کشور و بیان احساسات از فرهنگ آذری و خوش بینی به یک ملت که جلوه ای از آینده ست نیز می باشد.فرم هندسی این بنا در مقابل معماری خشک دوران شوروی در باکو بسیار رواج دارد را در هم می شکند. در واقع این بنا درک و احساسات لطیف فرهنگ آذری را به نمایش می گذارد و چهره ی خوش بین یک ملت با نگاهی رو به آینده را نشان می دهد. طرح این ساختمان ارتباطی سیال و پیوسته بین درون ساختمان و میدان اطراف برقرار کرده است.در واقع این میدان به تمام قسمت های شهر باکو دسترسی دارد.فرم بندی حجم با امواج و انشعاب ، تا شدگی ها و انعطافش سطح میدان را به چشم انداز معمارانه ای تبدیل کرده که عمل کردهای بسیاری از جمله دعوت ، خوش آمد گویی ، هدایت بازدید کنندگان به سطوح مختلف درون بنا.هدف طراح از طرح این بنا پیوند دادن درک تاریخی از معماری این محل نه بوسیله تقلید استفاده از اشکال آن بلکه ارتقا آن به تفسیر محکم امروزی بوده که یک درک ظریف و بی بدیل را منعکس می سازد.مسافران و گردشگران تور آذربایجان می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
مسجد پیر باکو

مسجد پیر باکو

باکو از شهرهای مهم و توریستی در آذربایجان است که بازدید از مسجد پیر باکو در این سفر بسیار جذاب است زیرا که بزرگترین مسجد باکو می باشد و به دلیل قدمت و نوع معماری که بر روی آن پیاده سازی شده است از مکان های تاریخی شهر نیز می باشد، سبک معماری آذربایجانی و هم از نمونه ها نقوش نادر شرق بر روی مسجد دیده میشود. این مسجد در سال 1905 به وصیت شخصی به نام نبات خانیم درخواست ساختش داده شد که خانواده وی این مسجد را بنا کردند. در سال ای بعد زمانی که بر روی مسجد تعمیرات صورت گرفت زیر بنا آن به 1400 متر مربع رسید. در ساخت تزئینات داخلی این بنا از طلا ودر و پنجره مسجد از جنس درخت قرمز، سنگ مرمر برای محراب و گنبد و عبادت گاه زنان از جنس درخت پسته می باشد.هم اکنون شخصی به نام شیخ الاسلام حاجی الله شکر پاشازاده، امامت این مکان مذهبی و تاریخی را بر عهده دارد که در مجاورت مسجد دفتری برای اداره مسلمانان قفقاز در نظر گرفته شده است. مسافران می توانند از جاذبه های گردشگری باکو در سفر با تور آذربایجان دیدن کنند.

ادامه مطلب
قلعه دختر باکو

قلعه دختر باکو

از آثار دوره ساسانی در شهر باکو است.این اثر تاریخی که با 29.5 متر طول و 16 متر عرض و 6 طبقه که در دو محدوده زمانی قرن 5 و 6 میلادی ( آغاز ساخت مرحله اول ) و قرن 12 ( مرحله دوم ) ساخته شده است در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.قلعه دختر در روزگار قدیم نیایشگاه آناهیتا بوده استو زرتشتیان برای زیارت به آنجا می روند. قلعه دختر در سال 1964 تبدیل به موزه گردیده ودر سال 2000 سازمان یونسکو این بنا را در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت نمود.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
قصر شیروان شاه باکو

قصر شیروان شاه باکو

باکو بزرگترین شهر آذربایجان با مردمانی ترک زبان که مقصد خیلی ازگردشگران در سال است، باکو بندری مهم در این کشور می باشد و به دلیل وجود قلعه و حصارها در یونسکو به عنوان میراث جهانی ثبت شده است. یکی از مکان ههای تاریخی و دیدنی آن قصر شیروان شاه است که از جنس ماسه و سنگ می باشد که ددر قرن 15 این قصر شگفت انگیز و زیبا برای حکمرانی یکی از حاکمان آن زمان ساخته شد، طبق گزارشات این بنا در سال 2003 مرمت و بازسازی شد.وقتی وارد این قصر شوید ممکن است درب غربی آن که از سنگ است و بر روی آن نوشته هایی حکاکی شده است نظر شما جلب کند و در حیاط تشریفاتی پله هایی وجود دارد که به یک آب انبار ههشت ضلعی می رسد. بازدید از این قصر تاریخی در باکو با این قدمت بسیار و ظاهری جذاب و هیجان انگیز است. در اطراف این مکان خرابه هایی دیده می شود که مربوط به مسجد کیقباد است که می توانید از آن هم دیدن فرمایید. از قسمت های مختلف قصر بازدید کنید تا بیشتر با تاریخ این سرزمین آشنا شوید.مسافران در سفر با تور آذربایجان از معروف ترین جاذبه های گردشگری باکو بازدید می کنند.

ادامه مطلب
آیین زرتشتی باکو

آیین زرتشتی باکو

در آتشگاه سوراخانی می توانید از نزدیک شاهد آیین زرتشتی باشید. معبد سوراخانی در قرن 18 میلادی توسط زرتشتیان ایرانی که در باکو زندگی می کنند ساخته شده است.معبد سوراخانی در سال 1975 به موزه تبدیل شد و در سال 1998 میلادی در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
درباره باکو

درباره باکو

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان ، بزرگترین بندر این کشور و بزرگترین شهر است.باکو بر ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره آب شوران قرار دارد و یکی از مناطق نفت خیز جهان است. جمعیت شهری در ابتدای سال 2009 حدود 2.04 میلیون نفر برآورد شده است و در همین سال باکو به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی اعلام شد.باکو دارای 11 منطقه شهری (اداری ) شامل عزیز بایف ، بینا غدی ، قاراداغ ، نریمانف ، نسیمی ، نظامی ، صبالی ، صابونچی ، ختایی ، سوراخانی و یاسامال و نیز 48 شهر می باشد.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
یانار داغ باکو

یانار داغ باکو

به معنای کوه سوزان می باشد.این کوه همانطور که از نامش پیداست دایم در حال سوختن است.دلیل این آتش وجود گاز طبیعی در دل کوه است.این کوه در فاصله کمی از باکو واقع شده است و حدود 10 متر از آن به طور شبانه روز در حال سوختن و شعله ور بودن است.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
پارک مفاخر باکو

پارک مفاخر باکو

آرامگاه بزرگان و مفاخر و مشاهیر آذربایجان است . لقب پارک مفاخر به دلیل سرسبزی و زیبایی اش می باشد . بزرگانی چون حیدر علی اف ، ابوالفضل ایلچی بیگ ، رشید بهبودوف ، شوکت علی اکبروا در این مکان به خاک سپرده شده اند. نکته جالب این پارک این است که مجسمه های زیبای هر فرد بر سر مزارش می باشد.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 4,750,000تومان تور مسکو و سنت پترزبورگ  تابستان96
تور مسکو و سنت پترزبورگ تابستان96
قیمت توراز 1,990,000تومان تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
قیمت توراز 1,345,000تومان تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
قیمت توراز 820,000تومان تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
قیمت توراز 830,000تومان تور ارمنستان ویژه 1  خرداد 96
تور ارمنستان ویژه 1 خرداد 96
قیمت توراز 950,000تومان تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96