logo
phone

چرا تور استرالیا

تور استرالیا پاییز 95 ، تور استرالیا نوروز 96 ، قیمت تور استرالیا ، تور لحظه آخری استرالیا ، تور ارزان استرالیا، تور لوکس استرالیا  (تور لاکچری استرالیا کروز) را در سایت ما جستجو کنید.

استرالیا سرزمینی بزرگ و پهناور و دارای تنوع آب و هوایی گوناگون. این کشور زبیا و پهناور را بسیاری از ما بخاطر وجود جانورانی مانند کانگورو و خرس کوالا و یا رقابت های فوتبال بین تیم ملی کشورمان و تیم ملی فوتبال استرالیا می شناسیم. اما این کشور دارای جاذبه های گردشگری فراوانی بخصوص در ایالت های ویکتوریا، کوئینزلند و نیو ساوت ولز می باشد. به این جهت در دهه های گذشته تور ملبورن، تور سیدنی و تورهای کوئینزلند معروفیت زیادی پیدا کرده اند.

پایتخت استرالیا شهر کانبرا است ولی شهرهای مهم این کشور عبارتند از ملبورن، سیدنی، آدلید، پرت و بریزبن. استرالیا دارای امکانات حمل و نقل پیشرفته و گسترده ای است و همچنین دارای جنگل ها، بیابان ها و کوهستان های زیبایی می باشد. 

از امکانات توریستی و گردشگری استرالیا می توان به سواحل شنای زیبا، پارک های بزرگ و وسیع، شهربازی ها، گالری های هنری،باغ وحش ها، رستوران ها و هتل های بزرگ و مجهز اشاره کرد. 

اگر قصد تغریح و سفر در یک کشور جالب و دیدنی را دارید، به شما توصیه می کنیم هر چه زودتر جهت رزرو تور استرالیا و سفر به این کشور اقدام فرمایید. 

همکاران ما شما را در جریان آخرین نرخ بلیط استرالیا و قیمت تور استرالیا خواهند گذاشت.

جاذبه های گردشگری و تفریحی استرالیا

آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 1,885,000تومان تور بانکوک ویژه فروردین 96
تور بانکوک ویژه فروردین 96
قیمت توراز 1,885,000تومان تور ترکیبی بانکوک پاتایا ویژه فروردین 96
تور ترکیبی بانکوک پاتایا ویژه فروردین 96
قیمت توراز 1,885,000تومان تور پاتایا ویژه فروردین
تور پاتایا ویژه فروردین
قیمت توراز 2,560,000تومان تور پوکت ویژه فروردین 96
تور پوکت ویژه فروردین 96
قیمت توراز 3,490,000تومان تور مالزی سنگاپور ویژه فروردین 96
تور مالزی سنگاپور ویژه فروردین 96
قیمت توراز 1,495,000تومان تور کوش آداسی با پرواز معراج فروردین 96
تور کوش آداسی با پرواز معراج فروردین 96