تور اتریش

ایرلاین : قطر ایر وی

تور 9 روزه چک و اتریش 4شب پراگ و 4شب وین

تاریخ شروع پکیج از : 1403/02/09
قیمت از : 176,530,000 تومان

اتریش

سبک سفرتان چیست؟

چرا تور اتریش

درباره تور اتریش:

تور اتریش پاییز، تور اتریش نوروز، تور ارزان اتریش، تور لحظه آخری اتریش، تور لوکس اتریش، تور لاکچری اتریش و قیمت تور اتریش را در سایت ما جستجو کنید

تور اتریش می تواند بمعنای سفر به یکی از زیباترین کشورهای اروپایی باشد. از این رو قیمت بلیط اتریش، قیمت تورهای اتریش و یا رزرو تور ارزان اتریش برای بسیاری  از علاقه مندان به این کشور اهمیت زیادی دارد. در گذشته امپراطوری بزرگی بوده و بر بخش های زیادی از اروپا تسلط داشته. در ضمن بسیاری از موسیقیدانان بزرگ و فیلسوفان معروف جهان اهل این کشور بوده اند. اتریش امروز هم سرزمین هنر و فرهنگ است. 

در سراسر این کشور جشن ها و فستیوال های مختلفی برپا می شود. پایتخت اتریش شهر وین است که در رتبه بندی های جهانی همیشه اولین یا دومین شهر مناسب برای زندگی در سطح جهان ارزیابی شده. 

اتریش دارای چشم اندازهای طبیعی زیادی از قبیل کوهستان ها و جنگل های زیادی است. کوهستان آلپ سوئیس قسمت عمده ای از آن در خاک اتریش نیز قرار دارد و زمستان ها محل اسکی بسیاری از ورزشکاران است. زبان رسمی این کشور زبان آلمانی است و واحد پول این کشور یورو است. 

قیمت تور اتریش:

جهت اطلاع از آخرین قیمت تور اتریش و رزرو بلیط پرواز اتریش با ما تماس بگیرید.

تور اتریش یکی از تورهای مهم و پرطرفدار اروپا بخصوص نزد دوستداران فرهنگ و هنر است. جهت رزرو هتل های اتریش و سفر به این کشور با ما همراه شوید. 

آفر های ویژه الماس نشان