logo
phone

تور باکو

باکو
قیمت توراز1,345,000تومان
مدت اقامت : 3 شب

تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96

تاریخ شروع پکیج از : دوشنبه 1396/02/18

ایرلاین : آتا

جزئیات بیشتر

چرا تور آذربایجان

تور آذربایجان پاییز 95،تور آذربایجان نوروز 96،تور ارزان آذربایجان،تور لحظه آخری آذربایجان،تور لوکس آذربایجان،تور لاکچری آذربایجان و قیمت تور آذربایجان را در سایت ما جستجو کنید.

آذربایجان جمهوری پارلمانی چند حزبی با یک مجلس قانون گذار با اکثریت مسلمان و دارای میراث فرهنگی باستانی و تاریخی می باشد. در سالهای اخیر با برگزاری تور آذربایجان، هموطنان ما نیز مانند بسیاری از توریست های جهان می توانند از این کشور دیدن کنند. امروزه هتل های آذربایجان میزبان تعداد زیادی توریست هستند که از سراسر جهان جهت دیدن این کشور زیبا به آنجا سفر می کنند بخصوص با وجود امکاناتی چون تور زمینی باکو، تور هوایی باکو، تور لحظه آخری باکو و یا رزرو تور باکو از تبریز و یا رشت این امکان برای هموطنان مان فراهم شده که با بهترین نرخ و در زمان مناسب اقدام به سفر به این کشور کنند.

بزرگترین کشور قفقاز در شمال رودخانه ارس و در کنار دریای خزر می باشد که پایتخت آن باکو است. زمانی نام این سرزمین آلبانیا بود که پس از تغییرات بسیار به آذربایجان تغییر نام داد.

جایگاه آذربایجان به گونه ایست که ایران در جنوب آن ، ارمنستان و ترکیه در غرب ، گرجستان در شمال غرب و روسیه در شمال آذربایجان قرار دارد. همچنین این کشور در غرب دریای خزر واقع شده و دارای سواحل مختلف و جنگل ها و کوهستان های زیبایی می باشد.


جاذبه های گردشگری و تفریحی آذربایجان

لاهیج باکو

لاهیج باکو

یکی از روستاهای باکو است و در دامنه های جنوبی قفقاز واقع شده است . این روستا با کمتر از یکهزار نفر جمعیت دارند و بیشترین شهرت آن برای صنعت مسگری و صنایع مسی زیبای آن است . قالی های لاهیج نیز شهرت بسیاری دارند.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
ایچری باکو

ایچری باکو

ایچری شهر بافت قدیم باکو که از آن با نام ارگ باکو نیز یاد می شود به تدریج مابین قرون 11 تا 19 میلادی ساخته شده است . شهر ایچری از دوران پارینه سنگی تا کنون محل سکونت انسان بوده است و فرهنگ و تمدن های مختلفی چون ساسانی ، زرتشتی ، شیروانی ، ایرانی ، عثمانی ، روسی و عربی را در خود جای داده است.این قسمت شهر در شمال غربی خلیج باکو واقع شده است و جزء دیدنی ترین مکان های باکو به شمار می رود که در سال 2000 میلادی در شمار میراث جهانی یونسکو قرار گرفت . ایچری شهر دارای 23 محله ، 3 چشمه آب ، 2 کاروان سرا ، میدان باز و ... می باشد که جذاب ترین مکان آن قلعه دختر است.مسافران و گردشگران تور باکو میتوانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
قلعه دختر باکو

قلعه دختر باکو

از آثار دوره ساسانی در شهر باکو است.این اثر تاریخی که با 29.5 متر طول و 16 متر عرض و 6 طبقه که در دو محدوده زمانی قرن 5 و 6 میلادی ( آغاز ساخت مرحله اول ) و قرن 12 ( مرحله دوم ) ساخته شده است در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.قلعه دختر در روزگار قدیم نیایشگاه آناهیتا بوده استو زرتشتیان برای زیارت به آنجا می روند. قلعه دختر در سال 1964 تبدیل به موزه گردیده ودر سال 2000 سازمان یونسکو این بنا را در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت نمود.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
یانار داغ باکو

یانار داغ باکو

به معنای کوه سوزان می باشد.این کوه همانطور که از نامش پیداست دایم در حال سوختن است.دلیل این آتش وجود گاز طبیعی در دل کوه است.این کوه در فاصله کمی از باکو واقع شده است و حدود 10 متر از آن به طور شبانه روز در حال سوختن و شعله ور بودن است.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
درباره باکو

درباره باکو

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان ، بزرگترین بندر این کشور و بزرگترین شهر است.باکو بر ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره آب شوران قرار دارد و یکی از مناطق نفت خیز جهان است. جمعیت شهری در ابتدای سال 2009 حدود 2.04 میلیون نفر برآورد شده است و در همین سال باکو به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی اعلام شد.باکو دارای 11 منطقه شهری (اداری ) شامل عزیز بایف ، بینا غدی ، قاراداغ ، نریمانف ، نسیمی ، نظامی ، صبالی ، صابونچی ، ختایی ، سوراخانی و یاسامال و نیز 48 شهر می باشد.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
ساختمان حیدر علی اف باکو

ساختمان حیدر علی اف باکو

در شهر باکو جمهوری آذربایجان و با معماری مشهور و معروف شرکت زاها حدید که شرکتی ایرانی می باشد با مسئولیت خانم سارا شیخ اکبری که طراحی داخلی این پروژه را به عهده داشت در سال 2013 ساخته شد.از سال 1991 و از زمانی که باکو مستقل شد جمهوری آذربایجان به شدت به نوسازی و توسعه زیر ساخت های باکو و سبک معماری این شهر پرداخت و برای باکو سرمایه گذاری کرد.هدف از طراحی و ساخت ساختمان حیدر علی اف به منظور انجام برنامه های فرهنگی این کشور و بیان احساسات از فرهنگ آذری و خوش بینی به یک ملت که جلوه ای از آینده ست نیز می باشد.فرم هندسی این بنا در مقابل معماری خشک دوران شوروی در باکو بسیار رواج دارد را در هم می شکند. در واقع این بنا درک و احساسات لطیف فرهنگ آذری را به نمایش می گذارد و چهره ی خوش بین یک ملت با نگاهی رو به آینده را نشان می دهد. طرح این ساختمان ارتباطی سیال و پیوسته بین درون ساختمان و میدان اطراف برقرار کرده است.در واقع این میدان به تمام قسمت های شهر باکو دسترسی دارد.فرم بندی حجم با امواج و انشعاب ، تا شدگی ها و انعطافش سطح میدان را به چشم انداز معمارانه ای تبدیل کرده که عمل کردهای بسیاری از جمله دعوت ، خوش آمد گویی ، هدایت بازدید کنندگان به سطوح مختلف درون بنا.هدف طراح از طرح این بنا پیوند دادن درک تاریخی از معماری این محل نه بوسیله تقلید استفاده از اشکال آن بلکه ارتقا آن به تفسیر محکم امروزی بوده که یک درک ظریف و بی بدیل را منعکس می سازد.مسافران و گردشگران تور آذربایجان می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
خینالیق باکو

خینالیق باکو

یک روستای کوهستانی دور افتاده در شمال شرقی آذربایجان است.اهالی این روستا به زبان خینالیق و ترکی آذربایجانی حرف می زنند و در آنجا آثار بسیاری از ایرانی های زرتشتی را می توان مشاهده کرد.این روستا محل زندگی یکهزار تات می باشد.این روستا مملو از هندو ها و بوداییان می باشد.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
آیین زرتشتی باکو

آیین زرتشتی باکو

در آتشگاه سوراخانی می توانید از نزدیک شاهد آیین زرتشتی باشید. معبد سوراخانی در قرن 18 میلادی توسط زرتشتیان ایرانی که در باکو زندگی می کنند ساخته شده است.معبد سوراخانی در سال 1975 به موزه تبدیل شد و در سال 1998 میلادی در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
بش بارماک داغی باکو

بش بارماک داغی باکو

به معنی کوه پنج انگشت است. یکی از جاذبه های طبیعی آذربایجان است و در حدود 520 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است . کوه پنج انگشت یکی از مکان های مقدس آذربایجان نیز می باشد و برای آذربایجانی ها ارزش بسیاری دارد.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
پارک مفاخر باکو

پارک مفاخر باکو

آرامگاه بزرگان و مفاخر و مشاهیر آذربایجان است . لقب پارک مفاخر به دلیل سرسبزی و زیبایی اش می باشد . بزرگانی چون حیدر علی اف ، ابوالفضل ایلچی بیگ ، رشید بهبودوف ، شوکت علی اکبروا در این مکان به خاک سپرده شده اند. نکته جالب این پارک این است که مجسمه های زیبای هر فرد بر سر مزارش می باشد.مسافران و گردشگران تور باکو می توانند از جاذبه های گردشگری باکو دیدن نمایند.

ادامه مطلب
آفر های ویژه الماس نشان
قیمت توراز 4,750,000تومان تور مسکو و سنت پترزبورگ  تابستان96
تور مسکو و سنت پترزبورگ تابستان96
قیمت توراز 1,990,000تومان تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
تور 7 شب وارنا ویژه تابستان 96
قیمت توراز 1,345,000تومان تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
تور 3 شب باکو ویژه 18و 25 اردیبهشت 96
قیمت توراز 820,000تومان تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 10 اردیبهشت 96
قیمت توراز 830,000تومان تور ارمنستان ویژه 1  خرداد 96
تور ارمنستان ویژه 1 خرداد 96
قیمت توراز 950,000تومان تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96
تور تفلیس ویژه 12 اردیبهشت 96