خلوت ترین نقاط دیدنی جهان

خلوت ترین نقاط دیدنی جهان

در جهان نقاط دیدنی پربازدیدی وجود دارد که مشهور و پر از گردشگر و بازدید کننده می باشد اما نقطه مقابل آن در جهان نقاط دیدنی شگفت انگیزی وجود دارد که پربازدید نمی باشد اما می توان از تماشای آن صحنه ها لذت فراوان برد

1.زمین های برنج اوبود بالی

در منطقه اوبود از جزایر بالی منطقه ای کشاورزی بسیار دیدنی و زیبا وجود دارد. اوبود که به تنهایی یکی از نقاط آرام و خلوت این جزیره می باشد.اما سوالی که می توان پرسید این است که چرا خلوت است؟این زمین های برنج زیبا و بسیار معروف و دست نخورده باقی مانده اند زیرا هیچ توریستی اجازه ورود به زمین های سرسبز و زیبا را ندارند به همین دلیل منطقه بسیار بکر و زیبا باقی مانده.بهترین زمان برای تماشای این صحنه زیبا ماه های می ، ژوئن ، و جولای است زیرا هوای این جزیره بسیار مطلوب است.

بالی

زمین های برنج اوبود

2.کاخ Castello Di Sammezzanoدر توسکانی ایتالیا

مشهور به کاخ رنگارنگ در میان تپه های توسکان واقع در شما ایتالیا می باشد.قدمت این کاخ به سال 1605 باز می گردد.

در حال حاضر بیش از دو دهه می باشد که مالک خصوصی دارد و خالی از سکنه می باشد و اما سوالی که پیش می آید این است که چرا خلوت است؟

پاسخی که باید به این سوال داد این است که این کاخ به صورت خصوصی اداره می شود بنابراین یک موزه نیست که ساعات خاصی برای بازدید وجود داشته باشد اما افرادی که مایل به بازدید از درون این کاخ هستند باید از طریق وب سایت آن ثبت نام کنند.

توسکانی

ایتالیا

 3.تالاب مخفی در جزیره Miniloc فیلیپین

تنها راه دسترسی به این تالاب رد شدن از میان حفره کوچک درون یک صخره است و اما سوالی که پیش می آید این است که چرا خلوت است؟

پاسخ این که پیدا کردن این تالاب کار دشواری است . این تالاب بسیار مناسب برای شنا کردن است اما پشت یک دیوار بزرگ سنگی در این جزیره پنهان است که رد شدن از آن کار آسانی نیست.

بهترین زمان بازدید از این تالاب بین ماههای نوامبر و آوریل است . زمانی که هوا خشک تر است

فیلیپین

جزیره مینیلوک

 4.باگان میانمار

چند سالی است به علت تغییرات سیاسی رخ داده شده به روی بازدیدکنندگان باز است و اما چرا خلوت است ؟ پاسخ اینکه میانمار فقط چند سالیست که به روی توریست ها باز است و به سرعت در حال مشهور شدن است. بنابراین هنوز فرصت آن است که از معابد بی نظیر و فرهنگ غنی این کشور بازدید کرد و اما بهترین زمان برای بازدید از این کشور بین ماههای نوامبر و فوریه است . زمانی که دمای هوا خیلی بالا نیست و باران های موسمی تمام شده است.

میانمار

باکان

 5.زمین های Moravianجمهوری چک

مکانی زیبا ، دست نخورده ، و رنگارنگ که بسیار مورد علاقه عکاسان می باشد ولی بین توریست ها خیلی شناخته شده نیست.

بهترین زمان برای بازدید از این ممنطقه اواخر تابستان میباشد.

جمهوری چک

موراویان

 6.سمرقند-ازبکستان

در سمرقند که شهر باستانی می باشد بناهای متعدد قدیمی وجود دارد که بسیار زیبا اما ناشناخته است . بسیاری از گردشگران از زیبایی ها و پنهان  این شهر باستانی اطلاعاتی ندارند.

بسیاری از بناهای این شهر باستانی دارای معماری خارق العاده ای هستند.بهترین زمان سفر به این شهر در بهار و ماه می تا ژوئن است. همچنین ماههای سپتامبر تا نوامبر نیز گرمای کمتری در منطقه احساس می شود می تواند برای بازدید مناسب باشد.

سمرقند


7.دریاچه Moraine  در آلبرتا کانادا

این دریاچه زیبا در نزدیکی دریاچه ای مشهور تر به نام دریاچه لوییز در پارک ملی بانف کانادا است . این دریاچه زیبا از یخ ها تغذیه می شود و در پارک ملی بانف قرار گرفته است و چون دریاچه لوییز در نزدیکی آن از شهرت بالاتری برخوردار است جمعیت را به سوی خود می کشاند.

 و اما میتوان به بهترین زمان برای سفر به این منطقه اواسط ژوئن تا اواخر جولای است در این زمان است که یخ ها آب شده و دریاچه چهره ای زیباتر به خود می گیرد.

کانادا

آلبرتا

 8.قطب جنوب

قطب جنوب آرام ترین نقطه جهان دارای صحنه های طبیعی بی نظیر و آرام ترین نقطه جهان است.این منطقه هرگز جمعیت زیادی از انسان ها را ندیده است اما این اواخر توریست ها این امکان را پیدا کرده اند تا از قطب جنوب دیدن نمایند . برای بازدید از این منطقه باید 3 روز سفر دریایی بهترین و تنها زمان ممکن  سفر به قطب جنوب بین اواخر اکتبر و مارچ است.

قطب جنوب

سفر به قطب جنوب