باغ بوتانیکال تفلیس

بهترین مناظر را می توانید در قالب تور تفلیس در باغ بی نظیر بوتانیکال تماشا کنید.طبیعت بی نظیر این باغ آن را مبدل به بهشت سرسبز تفلیس کرده است.سالانه هزاران گردشگر و مسافر میزبان این باغ می باشند.اگر عازم شهر سفر به شهر تفلیس هستید چند ساعت از وقت خود را به گشت و گذار در این باغ اختصاص دهید.

مساحت این باغ در حدود 161 هکتار است و شامل 4500 گروه از گیاهان است.این باغ در حدود 3 قرن پیش به وسیله ژان شاردن (جهانگرد فرانسوی) معرفی شد.

این باغ طی مدت بسیار زیادی به خانواده سلطنتی متعلق بوده و مردم عادی قادر به دیدن آن نبوده اند.اما از سال 1985 در های این باغ به روی عموم باز شد.

سرسبزی شگفت انگیز این باغ شما را به یاد مناظر زیای شمال کشور خودمان خواهد انداخت و شما را حیرت زده خواهد کرد.این باغ قطعا یکی از مکان هایی است که می بایست همراه با تور تفلیس از آن دیدن کنید.گیاهان بسیار متنوع و زیبایی در این باغ وجود دارد که یکی از آن ها اشکالی شبیه به نماد مرد و زن و ... را در خود دارد.

سفر به کشور گرجستان و شهر تفلیس و دیدن مکان های سرسبز آن همچون باغ گیاه شناسی تفلیس برای کسانی که خانوادگی از تور تفلیس استفاده می کنند تجربه ای بسیار شیرین و جذاب خواهد بود.

  • هزینه ورود به این باغ 3 لاری می باشد.
  • ساعات کارباغ همه روزه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر است.


باغ بوتانیکال تفلیس

باغ بوتانیکال تفلیس باغ بوتانیکال تفلیس