کلبه بهشت پنهان بالی

کلبه بهشت پنهان بالی (Hidden Paradise Cottages) یکی از بهترین تفریحگاه‌هایی است که در جزیره ی بسیار زیبای بالی قرارگرفته و از مقاصد پرطرفدار تور بالی محسوب می‌شود. کلبه بهشت پنهان بالی فاصله بسیار کمی با دریا و اقیانوس دارد و با تور بالی می‌توانید از دریای صاف، ساحل مرجانی و منظره‌ای از کوه‌های آتشفشانی لذت برده و از آبشارهای جذاب و دیدنی، درختان خرما و باغ‌های پر از گل‌های زیبا دیدن نمائید.

استخر دل‌انگیزی در وسط بهشت پنهان بالی وجود دارد که اطراف آن از مجسمه‌های سنتی تزئین شده و نشانی از تاریخی بودن کشور اندونزی، این کشور هزار جزیره است. ماهی‌های گوناگون و زیبایی در دریا و استخر  قرار گرفته‌اند. یقیناً لذت مسافرین تور بالی با دیدن اینهمه زیبایی از نزدیک، دو چندان خواهد شد.بهشت پنهان تور بالی    بهشت پنهان تور بالیهنگام استفاده از تور بالی و اقامت در این مکان می‌توانید از رستوران‌های کنار این ساحل جذاب و دیدنی استفاده کرده و همزمان با میل نمودن  غذاهای لذیذ، از مناظر طبیعی و چشم‌نواز لذت ببرید. همچنین شما می‌توانید در کلبه بهشت پنهان بالی دوچرخه کرایه کرده و با دوچرخه‌سواری از مناظر اطراف، لذت ببرید. در نزدیکی این مکان دیدنی روستاییانی زندگی می‌کنند که از خصوصیات بارز آن ها مهمان نوازی مثال زدنی در برخورد با مسافران تور بالی است

از آنجایی که روستای آمد (Amed)از یک روستای ماهیگیری به مقصد گردشگران و مسافران تور بالی هنگام تعطیلات تبدیل شده، حس و حال روستایی کلبه بهشت پنهانی بالی متوجه تغییری نشده. بعد از گذشت 20 سال از زمان تاسیس کلبه‌های بهشت پنهان بالی، هنوزم این مکان زیبایی و طراحی مدرن خود را حفظ کرده است.

از جمله لذت‌های دیگری که می‌توانید هنگام اقامت در کلبه بهشت پنهانی در تور بالی ببرید؛ شنا در ساحل، استراحت کنار استخر زیبای کلبه‌های بهشj پنهانی و آفتاب گرفتن و شام خوردن در تومپک (Tumpek) است.

گردشگران و مسافران می توانند از جاذبه های گردشگری بالی در سفر با تور اندونزی دیدن نمایند.