برجایا هیل کوالالامپور

برجایا هیل مالزی (Berjaya Hills Resort) منطقه ایست توریستی که بسیاری از گردشگران تور مالزی تاکنون از آن دیدن کرده اند. این منطقه بیش از 8 هکتار وسعت دارد و در ارتفاع 800 متری از سطح دریا واقع شده است. در برجایا هیل می توانید چندین روستای جالب را از نزدیک ببینید. این منطقه یکی از جذاب ترین نقاط دیدنی و جاذبه های گردشگری مالزی به شمار می رود.

یکی از نقاط دیدنی برجایا هیل، دهکده فرانسوی ها یا "کولمار تروپیکال" (Colmar Tropicale) است. دلیل نامگذاری این روستای فرانسوی در مالزی این است که گفته شده معماری آن از شهر کوچکی به نام کولمار در قرن 18 ام میلادی، در ایالت آلزاس کشور فرانسه الهام گرفته شده است.


برجایا هیل مالزی محله فرانسوی ها


یکی از نقاط دیگر دیدنی و جالب دهکده ژاپنی ها (Japanese Village) است که در واقع دارای یک باغ بزرگ و چند خانه و عمارت به سبک بناهای بودایی در ژاپنی است. اگر می خواهید با گوشه ای از فرهنگ ژاپن آشنا شوید، دیدار از این مجموعه را نیز به شما توصیه می کنیم. جالب اینجاست که در روستای ژاپنی ها، حتی مراسم و سنت های آن کشور نیز برگزار می شوند که برای مسافران و کسانی که با تور مالزی سفر می کنند، جالب و دیدنی است.


دهکده ژاپنی ها در برجایا هیل کوالالامپور


معمولا برجایا هیل در روزهای تعطیل آخر هفته شلوغ تر است بنابراین چنانچه قصد دیدار از آنرا در زمانی خلوت دارید، توصیه می کنیم این کار را به اوایل و یا اواسط هفته موکول کنید. مگر آنکه شما نیز از وجود انبوه توریست ها و جهانگردان دیگری که با تورهای مالزی از این مکان زیبا و رویایی دیدن می کنند، لذت ببرید.

هنگام قدم زدن و گشت و گذار در برجایا هیل می توانید از چشمه آب گرم چاتیاو (chateau) نیز دارد که در کنار آن مجموعه هتل و همچنین مرکز SPA و آب درمانی و ماساژ قرار دارد که توریست های زیادی در طول سالهای گذشته از آن استقبال کرده اند.


جاذبه های برجایا هیل:

قدم زدن در کوچه های زیبای دهکده کولمار تروپیکال برجایا هیل مالزی شما را به دنیای اروپای قرن هجدم می برد و شما را محو معماری زیبا و تنوع رنگ های خیره کننده آن می کند. همچنین دهکده ژاپنی برجایا هیل نیز شما را با ژاپن و فرهنگ بودایی آن آشنا می کند. (یکی از مزایای تور مالزی هم این است که می توانید با فرهنگ ها و سنت های مختلف آشنا شوید)

علاوه بر اینها وجود ماهی های رنگارنگ در آب های زلال چشمه، برگزاری مراسم و فستیوال های مختلف، امکانات ورزشی مانند گلف و اسب سواری و دیدن جنگل های سرسبز این ناحیه، تاتامی آب گرم (Tatami Spa)، صرف غذا و نوشیدنی در رستوران هتل دهکده فرانسوی ها و یا رستوران ژاپنی ها و... می توانند دیدار از این منطقه و جاذبه های آنرا برای شما لذت بخش تر کنند.


دیدنی های برجایا هیل در تور کوالالامپور


حتی کودکان و نوجوانان نیز می توانند از بازی پینت بال (paintball) و یا پارک خرگوش ها (rabbit park) لذت ببرند. حتی در روزهای تعطیل گاهی مسابقات رالی و موتور سواری نیز در اطراف این منطقه برگزار می شود، که دیدن آن نیز خالی از لطف نیست. با این اوصاف دیدن منطقه برجایا هیل، روستای فرانسوی و همچنین روستای ژاپنی آن می تواند برای جهانگردانی که با تور مالزی سفر می کنند، جالب باشد. برگزاری جشن های سال نوی میلادی (کریسمس) و همچنین عروس و دامادهایی که مراسم خود را در این مکان زیبا برگزار و یا زوج هایی که جهت گذراندن ماه عسل به برجایا هیل مالزی سفر می کنند، نیز بسیار جالب و دیدنی است.


دیدار از برجایا هیل:

این منطقه حدودا یک ساعت با کوالالامپور، پایتخت مالزی فاصله دارد. در سفر با تور مالزی، جهت دیدار از جاذبه های برجایا هیل می توانید در کوالالامپور از تاکسی، اتوبوس و یا خودروهای ون استفاده کنید. این مکان توریستی مالزی، جزو محبوب ترین نقاط اطراف کوالالامپور است و معمولا بسیاری از توریست ها از آن دیدن می کنند و عکس های یادگاری و سلفی های زیبا از خود و همراهانشان می اندازند.


آژانس مسافرتی و هواپیمایی الماس نشان برگزار کننده تور مالزی ارزان و لحظه آخری از شما جهت سفر به این کشور زیبا دعوت می کند. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.