شهر ساحلی وارنا

شهر وارنا

وارنا پس از صوفیا و پلوودیو سومین شهر بزرگ بلغارستان است. هتل های وارنا جزء بهترین هتل های بلغارستان هستند. وارنا بر کرانه دریای سیاه در نزدیکی دریاچه وارنا واقع شده است و بندر مهمی در بخش شرقی بلغارستان می باشد. این شهر در 470 کیلومتری شمال شرقی صوفیا قرار دارد.

اطراف وارنا شهر های مهمی چون دوبریخ، شومن و بوگارس وجود دارد.

وارنا یکی از شهر های بندری و زیبای کشور بلغارستان است. جمعیت وارنا 350 هزار نفر می باشد که یکی از شهر های فعال و در حال توسعه بلغارستان می باشد که دارای جاده های ارتباطی خوب، هوای عالی و حمل و نقل دریایی راه آهن است.

یک خط قایقی برقی که به وسیله سیم از این طرف رودخانه به آن طرف رودخانه می رود نیز در وارنا وجود دارد.

وارنا سومین مرکز بزرگ صنعتی بلغارستان است و در صنعت کشتیرانی ، کشتی سازی و تعمیرات کشتی فعال است. شهرت بین المللی وارنا به عنوان یک تفریحگاه ساحلی دریایی می باشد.

در مجموع وارنا یک منطقه اروپایی با جاذبه های تفریحی توریستی خوب می باشد که با توجه به واقع شدن در اروپای شرقی نرخ ارزانی دارد.

حداکثر دمای هوا در مرداد ماه به 31 درجه می رسد. هوا در وارنا در نیمه شهریور رو به سردی می گراید و بهترین زمان سفر به وارنا تیر و نیمه مرداد می باشد.

لیست اسامی هتل های وارنا شامل :

هالیدی پارک، سنترال، هتل آکازیا، هتل هاوانا، هتل آرِنا مار، هتل مک، هتل گلدن یاوُر، هتل مارینا گرند بیچ، هتل اینترنشنال، هتل پالما، هتل گلدن لاین، هتل زدراوتس، هتل رویال، هتل ادمیرال، هتل النا، هتل کالیاکرا پالاس، هتل بُنیتا، هتل پِرلا، هتل هلیوس، هتل دابلتری بای هیلتون، هتل لیلیا، ملیا گرند هِرمیتِیج، هتل پالم بیچ، هتل اطلس، هتل آستِرا، هتل آزالیا

می باشد.

سواحل وارنا

برای اطلاع از آخرین قیمت تور بلغارستان میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.